Conversation Between trekker and marowak

1. marowak
    Davas tam pridanu hodnotu. Iste, dolezita je aj originalita - autorstvo. Ja sa priznam, nestiham to takto rychlo popri inych zalezitostiach, snazim sa vzdy aspon oboznamit s naplnou cviceni, kolko sa da. Mam problem, ze neviem nahrat rozumne svoju gitaru, pretoze nemam vhodny hw (hlavne zvukovku) pre recording. To samozrejme neospravedlnuje, no momentalne nemam priestor to riesit a vyriesit, co ma mrzi, a zostane to mojim taskom do blizkej buducnosti.
  2. marowak
    Vsimol som si, ze v zahranici niektori lektori na svojich i-net strankach maju "Pls, donate..." a udajne im tam ludia naozaj financne prispievaju. Nejedna sa o prachy, z ktorych by dotycny razom zbohatol, no urcite to pokryje aspon cas vlastnych nakladov na pripravu lekcii, videi, tabov ... Musime si pomaly zacat zvykat, ze aj veci na I-nete prestanu byt casom volne pristupne a zadarmo pre vsetkych! Tato vlna uz pomaly ide z USA a je len otazka casu, kedy to naplno prepukne aj u nas v EU.
  3. marowak
    Trek, reku, ci nevyzbieras po par ecek do klobuka za lekcie, co si na fore ponukol. To nie su veci len tak zadara, si myslim. Ja by som prispel a verim ze aj mnohi ostatni. Mozno na podporu tvojej dalsej prace. Ci?
Showing Visitor Messages 1 to 3 of 3