Conversation Between frajerik and Mess

1. frajerik
    no hlavne vyber nieco co je kratsie nechec sa mi ucit song pol roka.a nieco kde mozem hrat dz dz dz lebo nemam rad moc zlozite veci nieco take - http://www.youtube.com/watch?v=fSrdFLleDHE .
  2. frajerik
    Mess died!!!
  3. frajerik
    este si sa ani nestihol spamatat a zareagovat na utok sexbota a uz na teba palim z laserovej hufnice archer v-2 kaliber 160mm paprsok ktoremu nemas sancu uniknut... truly devastating attack"!
  4. frajerik
    mechovia s barierou porazili skreckov a nevahaju utocit dalej ale velky pan ma iny plan. mechovia sa stahuju a nasputuje sexbot. sancu nema ani tvoja sestra
  5. Mess
    Ale ty nepočitas s tym ze mam sestru a nebudem vahat ju pouzit !
  6. frajerik
    mlady jedi zomrel ale len preto lebo bol hlupy... sithsky pan povolava mechov v. II s kinetickou barierou.. tvoji skreckovia a mutanti nemaju sancu
  7. frajerik
    mlady jedi sa sustredil a spojil sa so mnou s majstrom... pouzil silu KILL ALL a prezil... uteka k tebe a chce ta zabit
  8. Mess
    Povolavam svoje škrečky a bioniclov na pomoc, na to si ani mlady jedi netrufa.
  9. frajerik
    utok sa podaril! ukradli ti 5 clankov paliva do vesmirnej lodi a 2 zajatcov! ktorych pretransformujem na jediov a nebudes mat sancu!
    tes sa na dalsi utok lebo jedine na co sa moj hlupy minuly padawan zmoze je len obrana ! tak budes trpiet za jediov!!! znicte sithov!!
    aaaaaaaa!
    (utoci na teba mlady jedi!)
  10. Mess
    Ja teraz neviem či som ta vazne urazil a mam sa ospravedlnit alebo mam dalej srandovat a hrat tu hru s tebou, daj mi nejake znamenie, spal mi klub a poslednu svatynu Sithov nech viem
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 23
Stránka 1 z 3 1 2 3 PoslednáPosledná
Stránka 1 z 3 1 2 3 PoslednáPosledná