+ Odpovedaj k článku
Zobraz výsledky 1 po 1 z 1

Článok: Peavey Envoy

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    12

Smile Peavey Envoy

takze rozhodol som sa napisat o tomto kombe..ma 2 kanaly, 40W a je to Transtube...takze ako sa mi toto kombo javí?
    Clean:
    1. Vintage
    no takze tento mod poskytuje čistý zvuk ktory asi najviac pripomina akusticku gitaru(ak spravne nastavime korekcie) najlepsia poloha je krkovy snimac, najlepsie singel-coil
    2. Classic
    tento mod poskytuje klasicky cisty zvuk aky vsetci pozname-velmi univerzalny
    3. Warm
    tak tento mod je pre mna favorit...ma prijemny gulaty zvuk ktor nadchne kazdeho fanusika cistych zvukov

Lead:
    1. Classic
    tento mod, ako z nazvu vypliva, poskytuje skreslenia klasickeho rangu(70.-80. roky) alebo je to jednoducho crunch...s pre-gainom na 1/3 je zvuk este pekny cisty a na 2/3 je podla mna najpouzitelnejsi na stary Rock, Hardrock a podobne...s gainom na plno a s miernym V-ckom to ma metalovy charakter, ale len na oldschool...
    2. Modern
    tak toto je maso. tento mod ma silný "v-čkový" charakter-teda ma dost potlacene stredy a je dost hutny. je vhodny na hru modernych verzii stylov ako Punk, Hardcore, Thrash Metal, Nu Metal a vlastne vsetko moderne co ma nieco docinenia s metalom, ale treba na nom vediet nastavit zvuk aby nebol uplne bez stredov...idealne nastavenie je s mensim gainom(cca 1/3) a stredmi okolo 2/3...vtedy je zvuk brutal, ale pocuvatelny a schopny, ale toto je velmi individualne...rozhodne netreba davat basy nad 2/3 lebo zo zvuku bude guča...ja mam basy na 1/2 a uplne staci, dobry hutny zvuk...nie je vsak velmi vhodny na sola, prave kvoli tomu ze ma V-ckovy charakter a nemusi sa dobre presadit
    3. High Gain
    tento mod je v podstate vhodny na vsetko od hardrocku az po metal vsetkeho druhu. poskytuje zvuk ktory je zasadeny dost do stredov(co je pri prepnuti z Modern modu dost drazdive) ale da sa aj tu nastavit mohutný metalový zvuk(ale nie taky ako u Modern)...tento mod by som vsak odporucal skor do melodickejsich metalovych stylov a na hranie sól, kedze nema tolko basov ako Modern mod a ma dost zvyraznene stredy...ale to je len moj pohlad, iny to mozu citit inak
    Last edited by Nováčik; 07.07.2010 at 11:33.
    som iný ako ostatní....

+ Odpovedaj k článku

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky