+ Odpovedaj k článku
Zobraz výsledky 1 po 5 z 5

Článok: Ibanez AG96

Členom od
    Oct 2010
    Level
    31
    Sila Reputácie
    0

Ibanez AG96

Zdravím Vás,mal už niekto skúsenosť s gitarou Ibanez AG96 ?
    Ak ano,mohly by ste mi o tej gitare napísať klady a zápory a proste všetko čo súvisí s toutu gitarou??
    Hrávam veci na svadby,tanečné,latino,jazz,bossanovky atd.všetko okrem metalu a tvrdého rocku.
    Ps:Mimochodom okrem iných vlastním nem,gitaru Lead Star z 80tich rokov,Váš názor naňu...??
    ďakujem

Členom od
    Oct 2010
    Sila Reputácie
    0

Re: Ibanez AG96

Nikto nič ... ?? o.O

Členom od
    Jun 2007
    Sila Reputácie
    28

Ahoj, s tou lubovkou som sa stretol uz. Ma ju kamos. Hra fajnovo. Sice tam ma meneme snimace a to iste mozno budes musiet urobit aj ty, ale podla mna fajnova gitarka. Za kolko sa predava alebo za kolko ju mas vyhliadnutu? A k tomu PS. Nepytaj sa na uz na nazor gitary ktoru vlastnis. Mohli by sme ti tu teraz na nu kydat a ty by si bola smutna

Členom od
    Jun 2007
    Sila Reputácie
    28

aha tak nie. On ma tuto http://www.ibanez-gitary.sk/1053/ibanez-af95/ .. ale tak ci tak prve co by som urobil na tej gitare je vymenil aspon krkovy snimac kedze zrejme ten asi pouzivas najcastejsie

Členom od
    Oct 2010
    Sila Reputácie
    0

ďakujem za odpoveď,i ked som si už myslel že žiadnu odpoveď nedostanem :P heh
    No chcel by som si ju určite vyskúšať niekde ale problém je v tom,že na okolí neni nikde taký velkoobchod z gitarami kde by to bolo možné :-/ cenovo idú okolo 520€
    k tomu PS:som sa preto pýtal,lebo velmi zriedkavé sú tie gitarky tak som bol zvedavý na Váš názor,ale ako vidím asi ju nikto ešte nemal

+ Odpovedaj k článku

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky