+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 7 1 2 3 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 61

Téma: Slipknot

Členom od
    Aug 2007
    Level
    37
    Sila Reputácie
    15

Slipknot

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) rasto-slipknot Zobraz Príspevok
    ah ja som yacinal kapelou limp bizkit,linkin park proste numetal a pocuvam ho uz ť rokov aj viac a najradsej mam slipknot a zacinal som linkin parkom hlavne a je to po .... hudba
    ehm...slipknot...no...ked som videl co robia na koncertoch som si urobil mienku...

Členom od
    Apr 2007
    Level
    37
    Sila Reputácie
    15

Re: Co vas ovplyvnilo

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) mar_tin Zobraz Príspevok
    ehm...slipknot...no...ked som videl co robia na koncertoch som si urobil mienku...

Neviem. Mas v niecom pravdu. Sice nie som nejaky odporca death metalu a podobnych veci ale tak sa mi zda ze cim viac to ide tvrdsie tym viac si myslim ze skor vystudovali divadelnu akademiu ako konzervatorium Vsetka ta krv a satanisticke veci...
    Hard Rock Anyone?

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

chlapci moji krasnz slipknot koncerty su skvele mienku maj aj ja ale taku ze zomieram to je fakt divadelna hra take koncerty ako oni nikdo nezahra manici proste a vobec to neni death metal je to numetal po p... PARADNA KAPELA

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

a skoro vsetci su profesinalny hudobnici maju konzervatorium <***********>
    Last edited by laco; 29.08.2007 at 09:21. Dôvod: Príspevok porušil pravidlá fóra, problematická časť bola vymazaná

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

a ze satanisticke veci iba jeden z nich je satanista asi zdochnem ake somariny ste tu nanich narozpravali. Mam rad ruzovych medvedikov
    Last edited by Fil; 29.08.2007 at 10:37. Dôvod: trosku explicitne slovicko :)

Členom od
    Apr 2007
    Level
    37
    Sila Reputácie
    15

chlapci moji krasnz slipknot koncerty su skvele mienku maj aj ja ale taku ze zomieram to je fakt divadelna hra take koncerty ako oni nikdo nezahra manici proste a vobec to neni death metal je to numetal po p... PARADNA KAPELA
    Zhrniem to vsetko v jednom prispevku :
    - Nezaujima ma ci su numetal alebo death metal... nerozumiem sa do nich to je ako keby som ti daval otazky ohladom rozdielu medzi jazzom a swingom atd
    - Nikto ti neodopiera chodit na ich koncerty no ked zhrniem uroven koncertu ich vs. Pink Floyd
    - Mozno ze ma konzervatorium , no s Vaiom alebo Satrianim ci Santanom ho nemozem porovnavat ( hovorim skill jasnacka kazdy ma iny styl )
    - Co je na ich hudbe take extra ? Vysvetli. Riffy? Sola? Spev? Divadlo? Nie nemam ciel provokacie... je to moja samotna zvedavost
    Hard Rock Anyone?

Členom od
    Aug 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    13

mna ovplyvnil punk...od detstva ho pocuvam...dalo by sa povedat, ze MC kazetu Peter Nagy a deti som z nicoho nic zamenil za LP platne zony a, davovej psychozy, ex tipu, slobodnej europy...potom som presiel na offspring a ten ma nasmeroval na americky komercny punk (blink182 a podobne), ktory sa ma drzal cely koniec zakladky a celu strednu, no tam sa zacali pribalovat tvrdsie punkovky (ak to tak mozem nazvat), niekto to zaraduje medzi emo -from first to last, atreyu, my chemical romance a pod a to su moje srdcovky aj dnes...okrajovo som children of bodom, nightwish a in flames pocuval...a teraz cez prazdniny som sa zacal zaujimat o klasiku, Led Zeppelin, AC/DC, Pink Floyd, Cream, Rainbow...doviedli ma k tomu kamosi (s ktorymi som pritom chodil na strednu a hadali sme sa vzdy o hudbe ) a teraz nieco od tychto legiend hravame spolu...nesedia mi vsetky songy tychto kapiel, ale niektore su fakt bomba...
    a kedze som clovek, ktory radi pred hudbu text, tak sa mi paci aj kapela Tenacious D (aj ked Kyle Gas je uplne najsam najlepsi gitarista!)
    SX LP Sunburst :P
    Boss Overdrive/Distortion
    Beck 100W

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

0 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

najlepsie na tej hudbe je to ze sa do nej vzijem proste napr ked mam nervy pustim si to a ukludnim sa chapes.spev je skvely trvdo spieva refreny melodicke kitary to ani vraviet nemusim bicie malokto ma na nich z bicimi

Členom od
    Aug 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    13

najlepsie na tej hudbe je to ze sa do nej vzijem proste napr ked mam nervy pustim si to a ukludnim sa chapes.spev je skvely trvdo spieva refreny melodicke kitary to ani vraviet nemusim bicie malokto ma na nich z bicimi
    ich bubenik je super...tusim sa vola Joey, ze? zapacil sa mi kvoli videu, kde hral dolu hlavou
    inac, podla mna je to skor heavy nez nu metal, ale tak zalezi to podla mna od subjektivneho pohladu a najlepsie by sa charakterizovali len oni sami...
    SX LP Sunburst :P
    Boss Overdrive/Distortion
    Beck 100W

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

vola sa joey jordison...dobre video ked drti dole hlavou a neni to heavy

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky