+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 7 PrváPrvá 1 2 3 4 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 61

Téma: Slipknot

Členom od
    Aug 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    13

Re: Co vas ovplyvnilo

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) rasto-slipknot Zobraz Príspevok
    vola sa joey jordison...dobre video ked drti dole hlavou a neni to heavy
    jj, fakt bomba...som len pozeral predsa len, je to trochu "neobvykle" solo...nielen tou super hrou ale prave tym, ze je dole hlavou
    a hovorim, je to vec pohladu, zaradit si ich, do metalu moc nevidim, a tak sa ani nechcem hadat...mne staci to, ze je to fajn kapelka, nech je to pre mna za mna aj dychovka
    SX LP Sunburst :P
    Boss Overdrive/Distortion
    Beck 100W

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

Je To Numetal Vies Ja Som Numetalista Hh Uz 5 Rokov Tak To Viem Rozoznat
    Last edited by *Zuzka*; 29.08.2007 at 11:45.

Členom od
    Oct 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    23

Dobre, myslim ze staci. Ked sa chcete hadat, aky druh metalu to je, vybavte si to cez sukromky! A rasto, svoje prispevky si mozes aj upravovat, nemusis pisat nove.

Členom od
    Aug 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    13

okej...sorry
    a bol si aj na NIN? to je tusim tiez numetal, nie?? ja som na nich bol, foter dostava na taketo koncerty listky, v zivote som ich nepocul (len Hurt, ale aj to len od Johnnyho Casha)...ak je to moc off, tak sa predom ospravedlnujem
    SX LP Sunburst :P
    Boss Overdrive/Distortion
    Beck 100W

Členom od
    Aug 2007
    Level
    37
    Sila Reputácie
    14

Thumbs down Re: Co vas ovplyvnilo

RE: SLIPKNOT

omg

Slipknot som pocuval celych... jeden den a mi stacilo.
    Ja by som to nepovazoval za numetal ked numetal hraju aj Korn...
    A ked som videl, ako zabijaju svinu na koncerte tak mi fakt stacilo...

Inak v poho

Členom od
    Jul 2007
    Level
    33
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) lobster111 Zobraz Príspevok
    RE: SLIPKNOT

omg

Slipknot som pocuval celych... jeden den a mi stacilo.
    Ja by som to nepovazoval za numetal ked numetal hraju aj Korn...
    A ked som videl, ako zabijaju svinu na koncerte tak mi fakt stacilo...

Inak v poho
    to ako vazne zabili svinu na koncerte???
    ale s tym KoRn-om mi to stale nejde do hlavy, tu kazdy hovori ze je to numetal ale z inych zdrojov som pocul ze je to (vacsinou) hard rock a takisto ked pustim vacsinu pesniciek v media playeri tak mi pise ako zaner hard rock (prip. metal)

a to ako ten bubenik zo slipknot-u hral dole hlavou, nemohli by ste sem hodit link?? to by som si pozrel

p.s. rasto - a co ak si si celych 5 rokov myslel ze si numetalista a teraz zystis ze si vlaste celych 5 rokov pocuval heavy metal?? (to nema byt provokacia tak to neber v zlom)

Členom od
    Jun 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

Re: Slipknot

V dnesnej dobe je hudba nieco ine ako tony, rytmus a pod... Je to zivotny styl. Napr. pohladom na mnoho ludi co chodi po ulici sa da odhadnut co asi pocuvaju. Masovo sa obliekaju za punkerov, hoperov, metalistov bud z frajeriny alebo ze sa zjednocuju s nazormi istych hudobnikov. Ideologia dneska v hudbe zavazi.

Ja som napriklad zacinal s Linkinom potom Godsmack, SOAD a skoncil som pri Killswitch Engage, All That Remains atd. proste metalcore, post-hardcore, taktiez post-grungove a rockove balady su super ale som otvoreny vsetkym stylom .... len tu som zakotvil lebo tymto zanrom najviac rozumiem... (zatial viem ze na jazz som este nedozrel )

co sa SLIPKNOT tyka... boli by celkom fajn nebyt nejakych tych excesov... hlavne tie masky su divne... pripomina mi to LORDI ktori su podla mna ubohi ked si takto vynucuju pozornost...

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

chlapci moji slipknot je numetal a numetal rozdeluje este na hardcore numetal industrial numetal rap numetal atd a slipknot je taky punk hardcore numetal a ja viem co to numetal je pocuvam aj napr korn,dry kill logic,mudvayne,drowning pool,switched,ill nino,static-x,36 crazy fist,adema,chimaira,godsmack,guano apes,linkin park ale novzý album je strakata macka,mushroomhead,nonpoint,p.o.d,soad,unloco..... .....................

a tie masky su haluzne a vystihuju aj tu hudbu

a heavy metalisTa urcite niesom to ma nebavy skoda ze neviem link na bubenika-dole hlavou,riadne nemam rad ked niekto hovori ze to nie je numetal vraveli mi uz aj ze je to death metal-hhhh smiech totalny rozdiel a heavy metal este vacsi rozdiel

ked uz neverite chodte na internet vyhladajte si slipknot a uvidite vsade je pisane ze je to numetal

a korn je asi taky cisty numetal a slipnkot skor hardcore numetal

a je dobre ze je tu tema iba o slipknote ale na ***** zase v tej teme je to iba o tom ci je to numetal a to mi vadi

som zvedavi na dalsie bludi zachvilu nikto napise ze je to jazz
    Last edited by *Zuzka*; 29.08.2007 at 20:50. Dôvod: Ano Marek, vdaka;)

Členom od
    Oct 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    23

RASTO! Nechapem, naco vypisujes 100 prispevkov, ked to mozes napisat do jednoho. Nech sa to v buducnosti neopakuje.

Členom od
    Jul 2007
    Level
    33
    Sila Reputácie
    14

rasto ak tym soad (co si pisal medzi tym co pocuvas) myslis system of a down tak mas pravdu ze maju aj numetalove pesnicky ale aj oni samy sa charakterizuju (charakterizovali) ze hraju death metal s prvkami armenskej hudby (to mali kvoli ich povodu a kapelam na ktorych vyrastali) takze bezpecne ti mozem povedat ze az na niektore pesnicky to numetal neni
    aj ked ja osobne zastavam skor nazor ze taketo rozdelenia na hard core metal, numetal a podobnee je len na kapele ako svoju hudbu pomenuje a potom na fanusikoch, nie je to 100% dane ziadnymi pouckami ani nicim podobnym (to je moj nazor )

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky