+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 2 1 2 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 16

Téma: Prosím o radu

Členom od
    Sep 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    13

Prosím o radu

Zdravím,
    poradí mi prosím niekto hry, hádanky, riekanky, niečo, čím zaujať 6-7 ročné dieťa pri počiatočnom vyučovaní hry na klavír ? Ocením aj Vaše vlastné skúsenosti a postrehy. Ďakujééém

Členom od
    Jul 2007
    Level
    33
    Sila Reputácie
    15

Re: Prosím o radu

ja by som vyskusal melodie zo zvuciek prenho znamych rozpravok, ak nic ine aspon sa nauci zakladne tony alebo potom zapojit vlastnu fantaziu a nieco si vymysliet

Členom od
    Jul 2007
    Level
    32
    Sila Reputácie
    15

Otazne je ci dane dieta chce hrat na klavir alebo to chcu jeho rodicia.. ak tam chodi len kvoli rodicom tak by som tam to dieta "drzal" nejakymi popovymi vecami.. cize u 6-7 rocneho by to boli asi uz spominane zvucky rozpravok alebo relklam ci relacii alebo nejakych filmov.. proste nieco co to bude robit pre dieta "coolovym" alebo jak to nazvat .. .. a na druhej strane ak to dieta uz ma vztah k hudbe tak potrebne triky nebudes potrebovat

Členom od
    Aug 2006
    Level
    88
    Sila Reputácie
    40

ak to diet robi len preto, lebo to je prenho "akoby" samozrejmost..tak je to zbytocne.. ked bude nutene chodit tam tak to vzda hned ako bude moct..bude mat 15 a proste s tym prasti len kvoli principu.. a potom to olutuje.. radsej pockat kym bude chciet..a potom nebudu nutne veci ako zaujat
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Mar 2006
    Level
    80
    Sila Reputácie
    50

Pani.Orionn sa pyta ci nahodou nemate a vy mu vylozite zivotopis dietata ktore vobec nepoznate v 10 rocnom prestihu.
    Co sa tyka mna skusim zistit nejake paky od ludi co sa tym zivia ale az za dva dni.
    Ibanez JS 1000 BTB Satriani Signatur

LINE 6 Spider III 150W+footswitch Line6 FBV 2

http://www.facebook.com/#!/group.php...00489150010853

Členom od
    Sep 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Radkio Zobraz Príspevok
    ak to diet robi len preto, lebo to je prenho "akoby" samozrejmost..tak je to zbytocne.. ked bude nutene chodit tam tak to vzda hned ako bude moct..bude mat 15 a proste s tym prasti len kvoli principu.. a potom to olutuje.. radsej pockat kym bude chciet..a potom nebudu nutne veci ako zaujat
    Áno, ale niektoré deti poriadne nevedia, čo chcú, alebo ich treba dokopať (toto bol aj presne môj prípad :-(( Keby pri mne niekto nestál, niekde ani zuš-ku nedokončím). Inak ja som sa celkove nejak neskoro uvedomila, no, nie je to tak dávno. :-))
    Tá moja malá je ešte úplne decko. Nevie si uvedomiť, že trošku treba aj pracovať. Svoje nápady hier som už vyčerpala, tak chcem, či mi niekto neporadí, a aj celkove prístup a spôsob práce s takým deckom.
    Last edited by orionn; 18.09.2007 at 20:40.

Členom od
    Sep 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) trekker Zobraz Príspevok
    Pani.Orionn sa pyta ci nahodou nemate a vy mu vylozite zivotopis dietata ktore vobec nepoznate v 10 rocnom prestihu.
    Co sa tyka mna skusim zistit nejake paky od ludi co sa tym zivia ale az za dva dni.
    Ďakujeeem.:-)))

Členom od
    Jul 2007
    Level
    33
    Sila Reputácie
    15

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) orionn Zobraz Príspevok
    Áno, ale niektoré deti poriadne nevedia, čo chcú, alebo ich treba dokopať (toto bol aj presne môj prípad :-(( Keby pri mne niekto nestál, niekde ani zuš-ku nedokončím).
    Tá moja malá je ešte úplne decko. Nevie si uvedomiť, že trošku treba aj pracovať. Svoje nápady hier som už vyčerpala, tak chcem, či mi niekto neporadí, a aj celkove prístup a spôsob práce s takým deckom.
    urcite nie dokopavat presne tym ich odradite, ja som zacal hrat tak ze otec sice chcel aby som zacal ale nenutil ma a velky doraz treba klast aj na ucitela, lebo z takej ZUS pomerne dost deti odyde kvoli tomu ze to funguje ako normalna skola, ja mam ucitela ktory na mna vobec netlaci, ked nieco neviem tak mi nenadava a tak. a to ze si malá nevie uvedomit ze treba aj pracovat je podla mna v poriadku, ja by som to v takom veku od nej ani necakal, skor by som z toho pracovania spravil hru, presne to aka bola prva otazka, a myslim ze v tomto veku to uz nemusia byt ani tak hry ale ako som povedal predtym napr. pre nu zaujimave pesnicky

Členom od
    Sep 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kubix Zobraz Príspevok
    urcite nie dokopavat presne tym ich odradite, ja som zacal hrat tak ze otec sice chcel aby som zacal ale nenutil ma
    No u mňa to bolo treba, inak by som dnes nebola ani tam, kde som, tzn. zatiaľ nikde . Asi som bola mimoriadne nepodarené decko.
    Last edited by orionn; 18.09.2007 at 21:03.

Členom od
    Sep 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Radkio Zobraz Príspevok
    Inak áno. Mne by bolo stačilo, začať sa učiť na nástroj až niekedy v 14-15, dovtedy mi to aj tak nešlo, nič som nechápala.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky