+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 2 PrváPrvá 1 2
Zobraz výsledky 11 po 17 z 17

Téma: Noty na klavesy

Členom od
    Jan 2008
    Level
    67
    Sila Reputácie
    18

Re: Noty na klavesy

ahojte. uz dlho hladam nejake noty od slovenskych interpretov, Nevie mi niektop poradit, kde by som ich nasiel? zbirka, gombitova.....
    za odpovede vopred dakujem

Členom od
    Dec 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    12

skusil by som toto,mas tam texty a aj akordy(skoro vsade),taby tam moc nie su

http://zpevnik.folktime.cz/zpevnik

nenechaj sa zmiast URL,je tam vela slovenskych,ceskych aj zahranicnych interpretov
    Quis custodiet ipsos custodes.Iuvenal

Členom od
    Jan 2008
    Level
    25
    Sila Reputácie
    0

Smile Re: Noty na klavesy

nenasiel by sa niekto kto by mi zohnal noty na laska boze laska a pridi janik premileny od eugena suchona??

Členom od
    Dec 2008
    Level
    39
    Sila Reputácie
    11

Re: caute. vem ze sa to tu nehodi.

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) laco Zobraz Príspevok
    Junior, naozaj sa to nehodí do gitarového fóra, preto Tvoju otázku presúvam do vhodnejšej sekcie.
    (A z -MaReKa- si nič nerob, nie je to prvý krát, čo namiesto odpovede propaguje svoj web...)

Moje návrhy, ktoré by si mohol skúsiť prehľadať:
    • easysheetmusic.com[/url][/B] - v angličtine, noty v PDF formáte, 5 kolekcií: Songs from Around the World, Popular Classics, Boogie & Blues, Opera Classics, Mission - Not That Difficult
    • 8notes.com - v angličtine, výber viacerých štýlov (kategórie: classic, poprock, jazz, film, world, wedding, xmas, traditional, funeral, children, newmusic), noty vo formáte PDF a/alebo GIF, so zvukovými ukážkami vo formáte MIDI.
    • sheetmusicarchive.net - v angličtine, len klasika, limit 2 downloady denne
    • milansvoboda.com - jazz, 50 nôt pre klavír / combo (quartet, quintet, sextet) / big band. Vrátane MP3.
    • sheetmusicfox.com - klasika, zoradená podľa skladateľov
    • virtualsheetmusic.com - E-hop, ktorý predáva noty. Majú aj sekciu nôt zdarma, ktoré linkujem.
    • notky.webz.cz - česká stránka, filmová hudba, pop, MIDI ukážky, klasika...
    • my-piano.blogspot.com - stránka v angličtine, hlavne pop. (Avril Lavigne, Christina Aguilera, Vanessa Williams, Elton John, Robbie Williams, Celine Dion, Eric Clapton...)
    • hudba.hradiste.cz
    • web.mit.edu - len zahraničný pop.

A ak by nestačilo, stále platí: všetko je na webe...
    Sú tam toho tony, celé vagóny nôt... Takže veľa šťastia!
    diky za tieto weby, ale nepoznas viac weboviek s modernymi popovymi, rockovymi alebo metalovymi notami?? ja som na jednej takej stranke kde to funguje na styl, ze si uzivatiela musia u druheho uzivatela napisat o noty a to je na prd, lebo takmer vzdy niekomu napises a on ti noticky neposle..

Členom od
    Jan 2009
    Level
    20
    Sila Reputácie
    11

Re: caute. vem ze sa to tu nehodi.

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) laco Zobraz Príspevok
    Junior, naozaj sa to nehodí do gitarového fóra, preto Tvoju otázku presúvam do vhodnejšej sekcie.
    (A z -MaReKa- si nič nerob, nie je to prvý krát, čo namiesto odpovede propaguje svoj web...)

Moje návrhy, ktoré by si mohol skúsiť prehľadať:
    • easysheetmusic.com[/url][/B] - v angličtine, noty v PDF formáte, 5 kolekcií: Songs from Around the World, Popular Classics, Boogie & Blues, Opera Classics, Mission - Not That Difficult
    • 8notes.com - v angličtine, výber viacerých štýlov (kategórie: classic, poprock, jazz, film, world, wedding, xmas, traditional, funeral, children, newmusic), noty vo formáte PDF a/alebo GIF, so zvukovými ukážkami vo formáte MIDI.
    • sheetmusicarchive.net - v angličtine, len klasika, limit 2 downloady denne
    • milansvoboda.com - jazz, 50 nôt pre klavír / combo (quartet, quintet, sextet) / big band. Vrátane MP3.
    • sheetmusicfox.com - klasika, zoradená podľa skladateľov
    • virtualsheetmusic.com - E-hop, ktorý predáva noty. Majú aj sekciu nôt zdarma, ktoré linkujem.
    • notky.webz.cz - česká stránka, filmová hudba, pop, MIDI ukážky, klasika...
    • my-piano.blogspot.com - stránka v angličtine, hlavne pop. (Avril Lavigne, Christina Aguilera, Vanessa Williams, Elton John, Robbie Williams, Celine Dion, Eric Clapton...)
    • hudba.hradiste.cz
    • web.mit.edu - len zahraničný pop.

A ak by nestačilo, stále platí: všetko je na webe...
    Sú tam toho tony, celé vagóny nôt... Takže veľa šťastia!
    pochodila som po seckych moznych strankach s notami ale nemozem ani za toho najst noty Happy Christmas War Is Over od Johna Lennona.....prosim vas nevie niekto kde by som tie noty mohla najst, pretoze ich surne potrebujem....a prosim nepiste tu ze podla sluchu sa to mam naucit.....ja by som sa to aj naucila kebyze na to mam viac casu ale teraz toho casu absolutne nemam ani na zvys preto vas tu prosim ci nevie niekto nahodou o nich.........dakujem velmi krasne

Členom od
    Jul 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    17

ak mas program guitar pro: http://www.911tabs.com/link/?4318455 - su to vlastne tabulatory na gitaru, ale v programe si mozes zapnut noty a aj klavesy
    Cort X-11
    Nashville NW-20CSB
    Fender Frontman 65R
    Marshall MG15
    Johnson Distortion DEQ2
    Dowina GT-007
    ...som zistil, že tu nič zmysluplne nepíšem...

Členom od
    Oct 2009
    Level
    39
    Sila Reputácie
    14

Ak chcete niekto noty na vaznu hudbu, tak hladajte tu. Pre orchester, pre slacikovy kvartet, solo partitury, pre klavir, pre cello blabla. Su tam vsetci skladatelia, ktori su mrtvi dlhsie ako 50 rokov (myslim, ze tak je to v Kanade) a teda noty na ich diela sa mozu volne sirit.

http://imslp.org/wiki/Main_Page

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky