+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 2 1 2 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 19

Téma: pomoc s hladanim,,,...

Členom od
    Feb 2008
    Level
    24
    Sila Reputácie
    0

pomoc s hladanim,,,...

v tomto videu
    http://www.youtube.com/watch?v=Er5uu...eature=related
    v case 1:18 vytiahne taku vec na stol vypada to ako klavir/klavesy ..........mohol by mi s tim nekto pomoct ze co to je a ako sa to vola a ci sa to da zohnat??? plissssssssssssssss

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    20

Re: pomoc s hladanim,,,...

vypada to nieco ako prenosny keyboard/syntak....nieco ako gumena klavesnica ktoru zrolujes a zoberies si ju zo sebou....

Členom od
    Jun 2007
    Level
    42
    Sila Reputácie
    16

jj mal by to byť klavír/keyboard... videl som ten diel a aj mňa to zaujalo ale je to len taký jednoduchý rolovací keyboard pripomína mi to možno trošku nejakú detskú hračku alebo niečo podobné
    Oscar Schmidt akustika
    BaCH superstrat elektrika
    Golem preamp
    20W MiniAmp
    1*12" homemade w/ Celestion G12T-75
    naposledy som počúval...

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    34

Keypad alebo touchpad (rolovacia klavesnica) o ktorej pisete je uz beznym doplnkom k NB dostupnym aj u nas. Ako klaves som to este nevidel...

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    86

Exclamation Re: pomoc s hladanim,,,...

Na (rolovacom) princípe budeme mať o pár rokov bežne dostupné aj zobrazovacie panely typu OLED (miesto dnešných CRT a LCD monitorov). Technológie sú už na svete aj prvé funkčné výrobky. Dúfam že "rolovacie" gitary nebudú....

Členom od
    Jan 2008
    Level
    34
    Sila Reputácie
    13

...mozno budu aj nafukovacie :-) , alebo si dame na hlavu 3D prilbu s okuliarami...natiahneme rukavice so senzormi..."klikneme na Menu" a zahrame si s oblubenym interpretom (a la virtual)... ;-)....mozno?...

p.s. ...ten "keyboard" mi pripomina gumene "placky" bicie, niekomu to mozno vyhovuje..resp. musi, ked byva v malometraznom byte v panelaku s par cm "hrubymi" panelovymi stenami...

Členom od
    Sep 2008
    Level
    20
    Sila Reputácie
    0

Unhappy Re: pomoc s hladanim,,,...

čawte, som tu nová, takže ešte neviem poriadne ako to tu beží, ale.. potrebovala by som pomoc ako vätčšina ľudí. Hľadám noty na klavír od zahraničných interpretov - Evanescence, System of a Down, .... a z rôznych filmov - Pýcha a predsudok, Piráti z Karibiku,....
    Pomôžete mi ich nájsť??? Veľmi pekne ďakujem

Členom od
    Sep 2008
    Level
    26
    Sila Reputácie
    12

k tym pesničkám susil by som to hladať trebárs na 911tabs.com a skusil by som to stiahnut ako gitar pro taby a pustil to v tom programe, ktrorý si možno možeš vygúgliť.
    K tým klávesom: Naozaj sú to rolovacie klávesy, v čechách už sa dajú zohnať. Majú pár funkcií, zvuk asi ako tie staré detské s rozsahom 3 oktávy a ak s nimi chcete hrať s iným nástrojom musíte si ho naladiť podla nich alebo hrať to v úplne inej tónine ako by bolo normálne hrané, lebo jednoducho sú inak ladené ako normálne. :-D A aj ich citlivosť nie je úplne najlepšia ale ak cestujete na koniec sveta a nechcete so sebou trepať 20 kilové klávesy dlhé meter aj niečo... (ak nie dva) :-D tak v celku pohoda... :-D

Členom od
    Jan 2008
    Level
    42
    Sila Reputácie
    13

neviem ci to sem patri ale naco zakladat novu temu ked chcem to iste....mate prosim vas niekto noty Cornflake girl od Tori Amos?Ak mozte dajte sem prosim vas link alebo poslite na Michal.Holko@gmail.com....dik

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    37

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=-7wAEMIAhFs&feature=related[/ame] ..prosim Vas ako sa vola ta skladba ktoru vzdy zacne a poserie?...teda..je to classical gas?
    Last edited by Daemonion; 05.01.2010 at 10:59.
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky