+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 6 PrváPrvá 1 2 3 4 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 55

Téma: multiefekt alebo krabicky

Členom od
    Mar 2006
    Level
    80
    Sila Reputácie
    50

Re: multiefekt alebo krabicky

Nepoznam profi,alebo poloprofi kapelu ktora poziva Multak.Vsetci maju krabicky.Povedal by som ze viac ako polovicka krabickarov zacinala na multakoch,tak isto zabavove kapelky vyuziju mnostvo funkcii multaku ked je kazda pesnicka ina.Ako pisal Muziker.Je tam toho vela ale male mnozstvo nastavenia.Ak chces multak kde je toho vela tak okolo 20 000 ale tam je toho zase az tak vela ze to nikdy nenastavis.Pokial si teda uz najdes jeden zvuk ktory budes pouzivat stale tak potom ti je multak nanic.
    Ibanez JS 1000 BTB Satriani Signatur

LINE 6 Spider III 150W+footswitch Line6 FBV 2

http://www.facebook.com/#!/group.php...00489150010853

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    62

Ja som mulťák nikdy nemal a nikdy ho ani nechcem.

Členom od
    Jan 2008
    Level
    35
    Sila Reputácie
    13

Cool Re: multiefekt alebo krabicky

ahojte, momentalne pouzivam DIGITECH GNX 3000 cez ktory hrajem a nahravam doma, na live akcie vsak odporucam krabicky....

Členom od
    May 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    32

Každý ako uzná za vhodné... 100 ľudí, 100 chutí
    anonymus

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    21

raz som si pozical na jedno vystupenie Zoom G2.1u... ked som dohral tak som povedal len dve slova: "NIKDY VIAC!!!"

Členom od
    Jan 2008
    Level
    34
    Sila Reputácie
    14

Zdravim.
    Osobne pouzivam "krabicky", hlavne od firmy Boss Corporation, s krabickami som spokojny, s ich zvukovou i konstrukcnou kvalitou... ,zial treba si priplatit, ale i v tomto pripade plati to multistare "...nie sme taky bohati, aby sme si mohli kupovat lacne veci..." preto sa oplati prisetrit na kvalitnu krabicku. "Multak" neodsudzujem, ved vyskum a vyvoj napreduje a mozno nas o par rokov vyrobcovia prekvapia lepsimi parametrami multiefektov...
    ...lenze... lenze moze lahko nastat "multiproblem", ked sa pokazi "multak" - a zrazu ostane multiefektove ticho... :-) , oproti tomu krabicka sa da lahko vymenit... a aj zbytok krabiciek v pedalboarde funguje bezproblemovo nadalej...

Členom od
    Oct 2006
    Level
    42
    Sila Reputácie
    16

multiefekt je fajn vec na len tak doma nahravanie do kompu, alebo ked sa chceme hrat na zvukovych teroristov bezne zvuky co z toho lezu sa mi niak nikdy nepozdavali
    Cort M600 (kopia PRS)
    Yamaha akustika
    Peavey Rage 258

Členom od
    May 2008
    Level
    23
    Sila Reputácie
    0

tazko povedat- tiez zavisi od toho, naco to chces. na domace hranie ti vystaci aj multiefekt.

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    87

Exclamation Re: multiefekt alebo krabicky

Skús si omrknuť www.stránky časopisu MUZIKUS, MUSIC STORE, boli tam nejaké recenzie a tiež diskusné f´ora na českých muzikantských stránkach. Nezabudni ani na VINTAGE krabičky. Staršie - anal´´ogové efekty (teda aspoň niektoré z nich) boli zvukovo vynikajúce aj keˇd zvuk nebol kryštalicky čistý, ale občas trochu aj zašumenejší. Jednoducho si to treba vyskúšať, napočúvať a tak sa rozhodnúť čo zaradíš do svojho zvukového reťazca.

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    35

Naschval nezakladam novu temu, lebo mam pocit, ze to, na co sa chcem opytat moze byt aj tu. Teda:
    Rad by som sa opytal, ci ma niekto a ake skusenosti s Line 6 POD 2.0 efektovym procesorom a ako sa to sprava pri live hrani, ak sa pouziva spolu s FBV Express pedalom. Chcel by som to sam vyskusat, len predpokladam, ze to bude fungovat rozdielne, celkovo v zavislosti od pouzitej aparatury (gitara, snimace, kombo (lampa/tranzistor), preamp/amp//box, PA, ...) a ku vsetkemu pristup jednoducho nemam, tak aspon takto.
    Chcelo by to asi skusat s vlastnou aparaturou, ale neviem ako na to (nepredpokladam, ze mi v predajni pozicaju POD len tak na vyskusanie domov a kupovat to ako macku vo vreci sa mi zda hlupe). Ak mate niekto tipy aj ako na to, budem rad, ak sa s nimi podelite so mnou aj s ostatnymi na fore...
    Last edited by marowak; 30.07.2008 at 15:10.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky