+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 19 PrváPrvá 1 2 3 4 12 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 183

Téma: Metal

Členom od
    Apr 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    13

Re: Metal

Kedze uz tak milujete svoj metal a ste hudobnici tak sa aj o svoj nastroj starajte! Poznam zopar ľudi co maju radi metal a hraju metal a ich nastroje no proste jedna hroza.. a ze my mame radi hudbu si hovoria:d ako mozte mat radi hudbu ked 60% metlakov co osobne poznam maju osarpane otrepane povecsinou na ich uroven predrazene a prilis kvalitne nastroje na ten styl co hrajua na urovni na akej ho hraju.kto to kedy videl mat krasny LP od Epiphonu so strunami namiesto Ecka nasadi Acko jooj maly omyl le to uz necham tak namiesto Gecka Decko LOL kto to ked videl..osuchane oskriabane smradlave oliate telo ktore ked bolo nove vzeralo bozsky ako Jesica alba..hasi si na kombe cigaretu ..kombo oliate palenkou (to som nevedel coho bolo skoda ci uz tak otrepaneho komba alebo tej palenky).. Bicie Pearl..stolicka nalomena blany natrhnute cinely krive prechody nevyladene....strasne daco tato hudobna mensina

Členom od
    Apr 2008
    Level
    32
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) erorr_boy Zobraz Príspevok
    Kedze uz tak milujete svoj metal a ste hudobnici tak sa aj o svoj nastroj starajte! Poznam zopar ľudi co maju radi metal a hraju metal a ich nastroje no proste jedna hroza.. a ze my mame radi hudbu si hovoria:d ako mozte mat radi hudbu ked 60% metlakov co osobne poznam maju osarpane otrepane povecsinou na ich uroven predrazene a prilis kvalitne nastroje na ten styl co hrajua na urovni na akej ho hraju.kto to kedy videl mat krasny LP od Epiphonu so strunami namiesto Ecka nasadi Acko jooj maly omyl le to uz necham tak namiesto Gecka Decko LOL kto to ked videl..osuchane oskriabane smradlave oliate telo ktore ked bolo nove vzeralo bozsky ako Jesica alba..hasi si na kombe cigaretu ..kombo oliate palenkou (to som nevedel coho bolo skoda ci uz tak otrepaneho komba alebo tej palenky).. Bicie Pearl..stolicka nalomena blany natrhnute cinely krive prechody nevyladene....strasne daco tato hudobna mensina
    ano ano ano..kde su stari dobri jazzmani, poctivi rockeri a ini muzikanti co si maticku HUDBU vazili?
    Cort HBS-II - Hiram Bullock Signature Model
    Vox Pathfinder 10w
    Jumbo SX

Členom od
    Oct 2006
    Level
    42
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) erorr_boy Zobraz Príspevok
    no neviem ci nehovoris skor o punkacoch a rockeroch. Metlaci by som skor povedal ze su makaci, ano Metal je kompozicne jednoduchsia hudba, ale casto technicky narocna. Nemam rad taketo navazanie do metalu ani do ziadneho ineho stylu. Kazda hudba ma nieco do seba. Zda sa mi to rovnako hlupe ako rasizmus. Nepocuvam len metal, ale aj, rock, blues, jazz, ska a vypocujem si aj niaky triphop. takze tak
    Cort M600 (kopia PRS)
    Yamaha akustika
    Peavey Rage 258

Členom od
    Dec 2006
    Level
    36
    Sila Reputácie
    13

Ja fakt nechápem prečo do tejto témy píšete takéto veci.... Keď sa mi metal nepáči, tak sa tu doňho nenavážam a tejto téme sa asi vyhnem, nie??

Členom od
    Apr 2008
    Level
    32
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) XPLORER Zobraz Príspevok
    Ja fakt nechápem prečo do tejto témy píšete takéto veci.... Keď sa mi metal nepáči, tak sa tu doňho nenavážam a tejto téme sa asi vyhnem, nie??
    kto sa tu do coho navaza? iba prezentujeme svoje skusenosti s metalistami alebo nase osobne nazory na tento styl... peace bro
    Vox Pathfinder 10w
    Jumbo SX

Členom od
    Aug 2006
    Level
    88
    Sila Reputácie
    40

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) XPLORER Zobraz Príspevok
    no toto je podla mna jediny ciel kam tato tema bude smerovat a dopadne ako vsetky metalove... to ale nezmenis, to je v psychike ja osobne to ignorujem ako skoro vsetko co sa deje na fore
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    38

Tato tema je urcena priaznivcom metalu. Ak sa niekomu nepaci, nech sem nepise, lebo len zbytocne vyvolava hadky a za to ho asi nikto nepochvali.
    Téma o Rorym Gallagherovi:

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    Daemonion: sak to ze by si nemal co hrat
    -----------------------------
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Apr 2008
    Level
    32
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Fil Zobraz Príspevok
    Tato tema je urcena priaznivcom metalu. Ak sa niekomu nepaci, nech sem nepise, lebo len zbytocne vyvolava hadky a za to ho asi nikto nepochvali.
    ok boss. uz ani neceknem..
    Vox Pathfinder 10w
    Jumbo SX

Členom od
    Jun 2007
    Level
    42
    Sila Reputácie
    16

jak niekto chcel to rozdelenie metalu tak tu je to všetko ale po anglicky: http://en.wikipedia.org/wiki/Heavy_metal_subgenres ... sú tam aj odkazy na každý štýl samostatne a pod tým aj kapely takže stačí hodiť názov kapely do youtube a hneď máte aká to je hudba...
    Gwynnbleid tebe ide kladná reputačka za ten post lebo si to pekne napísal...
    erorr_boy len môžem povedať že si treba uvedomiť že v každom štýle sú iný ľudia... a všetko to sú ľudia čiže nemôžeš podľa tej skupinky čo si ty videl hodnotiť celú "menšinu" ako si podotkol... a všade sú aj rozumní aj hlúpi ľudia...
    Oscar Schmidt akustika
    BaCH superstrat elektrika
    Golem preamp
    20W MiniAmp
    1*12" homemade w/ Celestion G12T-75
    naposledy som počúval...

Členom od
    Oct 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    23

Poviem k tomu iba jedine. Metalisti nemaju feeling!!!

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky