+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 19 PrváPrvá 1 2 3 4 5 13 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 183

Téma: Metal

Členom od
    Jun 2007
    Level
    42
    Sila Reputácie
    16

Re: Metal

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) *Zuzka* Zobraz Príspevok
    Poviem k tomu iba jedine. Metalisti nemaju feeling!!!
    môžem sa spýtať podľa čoho usudzuješ? je pravda že sóla v pesničkách sú naživo slabšie zahrané ako v štúdiu a na cd lebo používajú wahy a kopu iných vecí ktoré proste na pódiu nejde hneď použiť... ale podľa čoho myslíš že tie sóla tvoria keď nemajú feeling?
    Oscar Schmidt akustika
    BaCH superstrat elektrika
    Golem preamp
    20W MiniAmp
    1*12" homemade w/ Celestion G12T-75
    naposledy som počúval...

Členom od
    Apr 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Slayer24 Zobraz Príspevok
    môžem sa spýtať podľa čoho usudzuješ? je pravda že sóla v pesničkách sú naživo slabšie zahrané ako v štúdiu a na cd lebo používajú wahy a kopu iných vecí ktoré proste na pódiu nejde hneď použiť... ale podľa čoho myslíš že tie sóla tvoria keď nemajú feeling?
    poznam kapely ktore zahraju svoje sola aj na stagei stopercentne....

Členom od
    Aug 2006
    Level
    88
    Sila Reputácie
    40

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Thunder Zobraz Príspevok
    ale ked sa pri tom niekto tvari ako robocop tak to nebude dobre nikdy..
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Jun 2007
    Level
    42
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Radkio Zobraz Príspevok
    ale ked sa pri tom niekto tvari ako robocop tak to nebude dobre nikdy..
    dostávame sa k dôvodu vzniku väčšiny hádok aj na svete... čo je "dobré" a čo nie... niečo je dobré pre jedného a pre druhého nemusí...

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Thunder Zobraz Príspevok
    tak samozrejme...
    Oscar Schmidt akustika
    BaCH superstrat elektrika
    Golem preamp
    20W MiniAmp
    1*12" homemade w/ Celestion G12T-75
    naposledy som počúval...

Členom od
    Apr 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Slayer24 Zobraz Príspevok
    lenze hudobny felling nieje len o sole ale o celkovom vytvore co z toho nakoniec vznikne..mas 20 sekundove solo ktore ta vtiahne do pocitu autora a 6 minutovy zvysok pri ktorom sa tesis kedy ta skladba konecne skonci pretoze je nudna , nedorobena,neprecitena , nevydarena takze... :-)

Xploler:Ja fakt nechápem prečo do tejto témy píšete takéto veci.... Keď sa mi metal nepáči, tak sa tu doňho nenavážam a tejto téme sa asi vyhnem, nie??

Prečitaj si este raz moj prispevok a povedz mi vetu kde som napisal ze sa mi metal nepaci...povedal som ze vacsina ludi co hraju metal a co ja osobne poznam (to znamena nemusia tak byt vsetci , mozno len ja mam stastie n nevdarenu particku chalanov) sa o svoje nastroje nestaraju...myslia si o sebe ze hraju dobre ale oni hraju totalne otrasne a uz sa to ani nesnazia napravit , zacali hrat len preto aby boli zaujimavy , a osvoje kvalitne nastroje sa nestaraju

metal mozem ale len tak neviem ani co sa zaraduje do metalu.. Metallica myslim ze hej a tu mam rad.. Avenged Svenfold ale to tiez neviem ci je metal a este Ill Niňo pocuvam a ani nemam sajn co je to za styl proste to pocuvam lebo sa mi to paci a nikd som sa nestaral do stylu.

Členom od
    Oct 2007
    Level
    59
    Sila Reputácie
    30

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) *Zuzka* Zobraz Príspevok
    Poviem k tomu iba jedine. Metalisti nemaju feeling!!!
    ??? nescem byt zly, ale mas nejake presne normy na to, co je feeling, alebo kto je metalista v pravom slovazmysle? Nepredpokladam, ze si niekedy pocula nesmierne expresivnu hudbu, aku robia Ephel Duath alebo Solefald. Feeling neni len pomala hra, krasne melodie a vibratka, to, co mozno chapat pod slovom feeling sa prejavuje aj v kompozicii, melodiach, vokale a mnohom inom...

prosim, nech sa vyjadruju k metalu vseobecne len ludia, co v nom maju dostatocny rozhlad a tym padom su kompetentny sa k nemu vyjadrovat...sorry, ale viaceri tu trepete kraviny o metale vychadzajuc z toho, ze ste v ktorejsi hitparade poculi Slipknot...nic proti nikomu...enem nehovorte o veciach, o ktorych toho viete pramalo...
    video killed the rock´n´roll...

Jedna gitara, druhá gitara, jedno kombo. Všetko ostatné som predal a peniaze prepil.

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    20

kto by chcel rozdelenie metalu aj graficky...
    Attached Images

Členom od
    Apr 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Bachez Zobraz Príspevok
    ??? nescem byt zly, ale mas nejake presne normy na to, co je feeling, alebo kto je metalista v pravom slovazmysle? Nepredpokladam, ze si niekedy pocula nesmierne expresivnu hudbu, aku robia Ephel Duath alebo Solefald. Feeling neni len pomala hra, krasne melodie a vibratka, to, co mozno chapat pod slovom feeling sa prejavuje aj v kompozicii, melodiach, vokale a mnohom inom...

prosim, nech sa vyjadruju k metalu vseobecne len ludia, co v nom maju dostatocny rozhlad a tym padom su kompetentny sa k nemu vyjadrovat...sorry, ale viaceri tu trepete kraviny o metale vychadzajuc z toho, ze ste v ktorejsi hitparade poculi Slipknot...nic proti nikomu...enem nehovorte o veciach, o ktorych toho viete pramalo...
    mas pravdu bachez vsetci by len mudrovali hlavne takyto co sa do toho rozumeju asi ako ja do neviem coho..ale v zivote som nepocul nejakeho metlaka ze by sa rypal v jazze alebo v niecom inom (ano samozrejme vy hudobne vyvinuti na ovela vyssej urovni nezabudnite poznamenat ze metlaci nechapu jazzu)

Členom od
    Nov 2007
    Level
    55
    Sila Reputácie
    20

čo poviete na Nu-Metal
    Najradšej mám s neho : System of a down a KoRn

Členom od
    Apr 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    13

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Matomeister Zobraz Príspevok
    kto by chcel rozdelenie metalu aj graficky...
    no to je fakt zaujimava tabulka....ale aj tak v kazdom dokumente o metale alebo v kazdej knizke co som videl sa ten vyvin metalu vysvetluje vzdy trochu inac takze kazdy si na to utvari nakoniec vlastny nazor ze ako to asi moze byt

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky