+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 4 1 2 3 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 34

Téma: Iron maiden

Členom od
    Jul 2008
    Level
    35
    Sila Reputácie
    12

Členom od
    Aug 2008
    Level
    30
    Sila Reputácie
    12

Re: Iron maiden

Moja No1 kapela na svete. Phantom of The Opera a For the Greater Good of God su masterpieci. Up the Irons!

Členom od
    Jul 2008
    Level
    35
    Sila Reputácie
    12

Phantom of the Opera bola prvá pieseň, kvôli ktorej som sa namotal na IRON MAIDEN(Bruce Dickinson raz na jednom koncerte povedal, že Phantom vystihuje všetko to, o čom je celý IRON MAIDEN), potom Flight of Icarus a Trooper
    Last edited by Loko11; 24.08.2008 at 13:18.

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    21

na Irone som vyrastal.... je to kapela ktorá ma priviedla k metalu a ktorú si stále s obľubou vypočujem.. ich piesne sa niekomu môžu zdať rovnaké, ich sóla zbytočne rýchle a nudné...ale pre mňa má Iron Maiden to čo asi žiadna iná kapela - ozajstnú dušu... a nikto nevie spraviť takú show ako oni...

Členom od
    Apr 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Matomeister Zobraz Príspevok
    na Irone som vyrastal.... je to kapela ktorá ma priviedla k metalu a ktorú si stále s obľubou vypočujem.. ich piesne sa niekomu môžu zdať rovnaké, ich sóla zbytočne rýchle a nudné...ale pre mňa má Iron Maiden to čo asi žiadna iná kapela - ozajstnú dušu... a nikto nevie spraviť takú show ako oni...
    Iron je proste legenda...tiez ich mam velmi rad

Členom od
    Aug 2008
    Level
    49
    Sila Reputácie
    13

Smile Re: Iron maiden

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Thunder Zobraz Príspevok
    Iron je proste legenda...tiez ich mam velmi rad
    Súhlasím je to legenda,Iron bolo moje druhé metalové CD hneď po Metallice...

Členom od
    Aug 2007
    Level
    37
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) extreme Zobraz Príspevok
    Súhlasím je to legenda,Iron bolo moje druhé metalové CD hneď po Metallice...
    moja rec

Členom od
    Aug 2008
    Level
    29
    Sila Reputácie
    12

Mna velmi prekvapil album Matters of life and death matter of life and death....(skusal som bb kody tak pardon ) ... no ale k tomu ...take nadherne "smutne" sola vetsina kapiel z 80 robi teraz uz len take do poctu alebumi...ale toto....klobuk dole ironom
    Fokus SG
    Mrshaliatko (MG15CD)
    Trstatka: Gibson H, George Denis Sharp 1,05 (orandžove)

Členom od
    Aug 2007
    Level
    37
    Sila Reputácie
    15

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) STORMMASTER Zobraz Príspevok
    Mna velmi prekvapil album Matters of life and death matter of life and death....(skusal som bb kody tak pardon ) ... no ale k tomu ...take nadherne "smutne" sola vetsina kapiel z 80 robi teraz uz len take do poctu alebumi...ale toto....klobuk dole ironom
    jj tento posledny album sa nesie cely v takej melancholii alebo co, ale je skvely... mna este viac oslovil (z tychto poslednych) Brave new world (r. 2000)... podla mna jeden z ich top 3 albumov... ked sme pri "DO POCTU" albumov ktoreho sa podla vas mohli pani od zeleznej panny radsej zriect ? resp...ktory album mate v MP3, v playliste, v diskmane, vo walkmane ... najmenej?

Členom od
    Jul 2007
    Level
    69
    Sila Reputácie
    25

ja mam od ironov napocuvane sice iba dva albumy (brave new world a dance of death)ale je to pre mna proste klasika tych heavy metalovych cias, zaciatky tvrdej hudby. a paci sa mi hlavne ze tak ako je melodicka hudba tak isto je to aj so spevom.
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky