+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 3 PrváPrvá 1 2 3
Zobraz výsledky 21 po 25 z 25

Téma: Praskanie z hlavy

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    87

Exclamation Re: Praskanie z hlavy

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) -MaReK- Zobraz Príspevok
    Ja som mal tiež problém s lampovým zosilňovačom, že praskal. Príčina bola v zlom uzemnení. Po oprave je to v poriadku.
    To je absolútne v poriadku, ale z toho čo tu napísal buď múdry a poraď mu kde má chybu. Preto treba postupovať v tomto prípade systematicky a pomaly vylučovať určité obvody postupne podľa toho čo tu napíše. Ináč to nejde keďže zosilňovač nevidím. Týmto nevylučujem ani nejaký "studený spoj" v súvislosti so zemnením. Uvidíme kam sa to podarí spoločne dotiahnuť.

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    62

Re: Praskanie z hlavy

Ja neviem ako vyriešiť problém, ale spomenul som svoj, ktorý bol presne taký istý a jeho riešenie, tak možno to pomôže

Ten tvoj spôsob diagnostiky na diaľku je perfektný a ja si len vážim tvoju aktívnu účasť tu na fóre

Členom od
    Nov 2009
    Level
    12
    Sila Reputácie
    0

Tak dnes konecne som sa k tomu dostal... Dal som dole predny kryt, aj tie capicky z elektroniek ale elektronky som uz vybrat nevedel asi by trebalo aj odsrobovat tu spodnu cas v ktorej bola elektronka vsadena ale nato som nemal taky maly srobovak... Nezponate niekoho z BA kto sa tomu venuje?? ze by sa nato mohol pozret odborne... Dakujem

Členom od
    Apr 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    62

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

elektrónka sa iba vyťahuje z pätice. Ide trošku tuhšie, ale musíš ju vytiahnuť. Niektoré majú ale ten závitový uzáver, že ich treba pootočiť a potom vytiahnuť.

Členom od
    Nov 2009
    Level
    12
    Sila Reputácie
    0

No po tej rade ako vytiahnut elektronku som cakal kim to zacne zase praskat a zatial nic tak zda sa ze jak som sa ju snazil vybrat jak som ju krutil a vselijak tahal ze sa tam asi napravil nejaky kontakt lebo odvety je to ticho... mozno nato vpliva ze je chladnejsie neviem... ale uz posluchaa to je hlavne ked bude naka zmena dam vediet :P
    Jackson RR3
    Peavey Valveking 100 Head
    Peavey Slant 4x12

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky