+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 152 PrváPrvá 1 2 3 4 12 52 102 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 1518

Téma: Videá

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    20

takto to vyzera ze vyhral Vai ale nakoniec ten odide s dlhym nosom...

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    20

keď už som pri videách tak neviem či viete ale IRON MAIDEN vydáva 28. augusta svoj nový album.. tu je link na video http://video.google.com/videoplay?do...Benjamin+Breeg

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) VladoKN
    Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) trekker
    http://www.guitarebt.info/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?157
    Tak toto video som videl u kamarata cele, ten gitarovy suboj tam nie je nie je ani zdaleka ukonceny... a chyba tam pointa :-) ... ale pecka. Vdaka za ozivenie mojej pamate, Trekker. :-)
    Vyprovokovali ste ma! :-)

Presne ako hovoria VladoKN a Matomeister, ten súboj nie je ukončený. Neodolal som, a (aj celý) duel Vam prinášam priamo na portál Gitarista.sk! (spolu s malým komentárom)

Kratšia verzia predstavuje klúčovú časť duelu - nadväzuje na časť, ktorú priniesol trekker. Dlhšia verzia predstavuje aj kúsok z príbehu v pôvodnom filme - a pôvodnom znení. Možno práve túto verziu videl VladoKN. Ak áno, odteraz nemusí chodiť ku kamarátovi - má to priamo na našom webe.

Malá poznámka pre nevybúrených teenagerov: Áno, je pravda, že vo filme Crossroads účinkovala Britney Spears. Ale to bol film z roku 2002, kým "náš" Crossroads so Stevom je "trošku" starší - 1986. :P

Ale vážne: Ako moje osobné skromné poďakovanie venujem toto video všetkým Vám, ktorí nám pomáhate robiť z tohto webu to, čím je! ;-) nebudem menovať, lebo náhodou na niekoho zabudnem. Ale veď Vy viete...

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    39

Ry Cooder ?

Ahoj Laco, dik za to video a aj za to, ze tu pomamhas ludom .. Len by som sa rad opytal.. Ty si napisal, ze obe tie gitary v dueli nahral Vai.. Ale ja som pocul/cital, ze tu druhu nahral Ry Cooder .. Lebo ta prva cast so slideom mi pripadala urcite skor na neho ako na Vaia.. Ale to je len taky detail ... Inac super video..
    Téma o Rorym Gallagherovi:

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    Daemonion: sak to ze by si nemal co hrat
    -----------------------------
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

Re: Ry Cooder ?

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Fil
    Ahoj Laco, dik za to video a aj za to, ze tu pomamhas ludom .. Len by som sa rad opytal.. Ty si napisal, ze obe tie gitary v dueli nahral Vai.. Ale ja som pocul/cital, ze tu druhu nahral Ry Cooder .. Lebo ta prva cast so slideom mi pripadala urcite skor na neho ako na Vaia.. Ale to je len taky detail ... Inac super video..
    Hmm, pravdu povediac - za moje tvrdenie nedam ruku do ohna. Zdroj, z ktoreho som cerpal, nie je az tak spolahlivy, aby som riskoval popaleniny. Skusim si to kdesi overit. Nemas nejaky link? ;-)

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    20

je to možné že to nahral Ry Cooder ale na internete to pripisujú Vaiovi - ak si na http://www.ultimate-guitar.com/ zadáte vyhľadať Eugene nájdete tam "Eugenes Trick Bag" od Steva Vaia...

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

Keď majú pravdu obaja...

...Ty si napisal, ze obe tie gitary v dueli nahral Vai.. Ale ja som pocul/cital, ze tu druhu nahral Ry Cooder Smile.. Lebo ta prva cast so slideom mi pripadala urcite skor na neho ako na Vaia.. Smile Ale to je len taky detail Smile... Inac super video..
    Paráda! :-) Pravdu máme obaja. Preletel som si to pozornejšie (a podrobnejšie) a text ne stranke som mierne aktualizoval. Steve Vai síce hral obe strany duelu, ale Ry Cooder nahral tú časť zo slideom a okrem toho produkoval soundtrack k filmu.

Vďaka za upozornenie, Fil! ;-)

Ale parádny je aj Ralph Macchio. Zvuk sice nie je jeho, ale ak sa dobre pozerám, skutočne sa snažil a z hudby Steva a Rya poctivo odohral notu za notou. Aj prstoklad vyzerá dôveryhodne!

Členom od
    Mar 2006
    Level
    80
    Sila Reputácie
    49

Laco: To som fakt netusil ze to je dlhsie.Moc sa mi Vai nepaci.Teda jeho hudba.Moj nazor je nanho taky ze je to prekombinovany satriani ale ako muzikant patri do svetovej spicky.To video je moc dobre ale ludia jeho schopnosti ani nemozu spravit zlu vec.Celkom som sa potesil plnou verziou.Tak ze dik.
    Ibanez JS 1000 BTB Satriani Signatur

LINE 6 Spider III 150W+footswitch Line6 FBV 2

http://www.facebook.com/#!/group.php...00489150010853

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) trekker
    Laco: To som fakt netusil ze to je dlhsie.Moc sa mi Vai nepaci.Teda jeho hudba.Moj nazor je nanho taky ze je to prekombinovany satriani ale ako muzikant patri do svetovej spicky.To video je moc dobre ale ludia jeho schopnosti ani nemozu spravit zlu vec.Celkom som sa potesil plnou verziou.Tak ze dik.
    Žiaľ, nemal som možnosť vidieť celý film. Ale už samotný námet music road trip je fajn: chalan, ktorý nechce hrať Mozarta ale blues a vydáva sa s jedným starcom na cestu k delte Mississipi.

Čo sa týka názorov, myslím, že si budeme rozumieť! :-) Ja tiež "len" uznávam Vaiove kvality. Na mojom nosičoch ho však nenájdeš...

Keď však spomínaš Satrianiho... Opravte ma, ale nie je to, čo nasleduje po súboji (v dlhšom videu), Satrianiho Big Bad Moon? ;-)

Členom od
    Jun 2006
    Level
    38
    Sila Reputácie
    14

tak aj toto je dovod, preco su RHCP momentalne (a uz dlho ) mojou naj kapelou.. proste.. nechapem z Fleaho .. ale aj z Chada ci Johnyho.. parada
    presne, Flea na hrad! ked som pocul prvy krat RHCP nemohol som.....furt som si to pustal do kola, a furt a furt a su moji best do teraz, a vdaka nim som sa zacal zaujmat o gitaru

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky