+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 2 PrváPrvá 1 2
Zobraz výsledky 11 po 17 z 17

Téma: Gary Moore

Členom od
    Nov 2007
    Level
    82
    Sila Reputácie
    45

Re: Gary Moore

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) tele Zobraz Príspevok
    Ja povazujem Garyho Moora za najvacsieho hudobneho zlodeja, kedze jeho najvacsi hit, Still Got the Blues, je vykradacka jedneho neznameho nemeckeho rockera. Je tam naozaj az prilis malo veci, ktorymi sa odlisuju tie dve skladby.

http://kultura.sme.sk/c/4211029/hudo...ary-moore.html
    hodnotiť podľa článku zo sme je asi také ako podľa článku z nového času.. je možné že ho vykradol ale už len nadpis tam je strach.. najväčší hudobný zlodej... ja som sa celkom pobavil...

a k téme... toto je moja obľúbená

http://www.youtube.com/watch?v=KZtLK...eature=related
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Nov 2006
    Level
    63
    Sila Reputácie
    15

mal som moznost ho vidiet resp. pocut na tom festivale .. neprisiel som tam kvoli nemu, poznal som len over the hills and far away, ktorou otvaral svoje ucinkovanie.. chcel som sa nechat prekvapit, ale ostal som sklamany .. ked som videl mena ludi, s ktorymi spolupracoval, tak som bol takpovediac nadrzany na blues v style cernosskeho blues ako napr. bb king alebo chuck berry .. zvuk, svetla, kvalita hry a kapely bola uzasna .. hrali vyborne, ale napriek tomu sa mi to nepacilo a po dvoch-troch piesnach som odisiel do stanu, kde sa hral underground .. cakal som nieco ine

Členom od
    Oct 2009
    Level
    39
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) bubo99 Zobraz Príspevok
    mal som moznost ho vidiet resp. pocut na tom festivale .. neprisiel som tam kvoli nemu, poznal som len over the hills and far away, ktorou otvaral svoje ucinkovanie.. chcel som sa nechat prekvapit, ale ostal som sklamany .. ked som videl mena ludi, s ktorymi spolupracoval, tak som bol takpovediac nadrzany na blues v style cernosskeho blues ako napr. bb king alebo chuck berry .. zvuk, svetla, kvalita hry a kapely bola uzasna .. hrali vyborne, ale napriek tomu sa mi to nepacilo a po dvoch-troch piesnach som odisiel do stanu, kde sa hral underground .. cakal som nieco ine
    No vies, Gary Moore je metalista, od neho old school blues necakaj.

Členom od
    Jul 2007
    Level
    69
    Sila Reputácie
    25

Svet prisiel o dalsieho skveleho gitaristu...http://www.gary-moore.com/
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Nov 2007
    Level
    82
    Sila Reputácie
    45

strašné, poslednou dobou odchádzajú samé veľké mená..
    R.I.P. Garry
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Feb 2011
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Je to naozaj veľká škoda :0((

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    35

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Taky je zivot na planete Zem, pani. Jedni odchadzaju, aby prisli ini...

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky