+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 438 1 2 3 11 51 101 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 4373

Téma: Kúpa novej gitary, komba, efektu atď.

Členom od
    Sep 2005
    Level
    62
    Sila Reputácie
    15

Kúpa novej gitary, komba, efektu atď.

zdravím, chcel by som si kúpiť elektricú gitaru, ale neviem čo si mám pri kúpe všímať čo je lepšie rock single-coil alebo humbucker, atď. ? ďakujem

Členom od
    Jan 2006
    Level
    68
    Sila Reputácie
    23

....pozri ak si zaciatocnik tak ti odporucam nieaky pack........mas tam secko od gitary,puzdro,kabel,trsak,ladicku,kombo,pas,nieaku knihu.......niekde nie ale vacsinou su tam tieto veci nietko dava aj CD a pod........odporucam:
    http://shop.muziker.sk/Default.aspx?...=kod_id:106172

.....je to napodobenina Stratocastera...so single coilmi ... .ale ked chces nieco s humbuckermi tak http://shop.muziker.sk/Default.aspx?...=kod_id:106165
    ....to je zas napodobenina Les Paul s humbuckermi

.......rozdiel medzi single coilom a humbuckerom je ze single coil ma taky ostrejsi a viac vyrazny ton a humbucker zas taky gulatejsi hrubsi,,,,,,,,,,,zalezi to od toho aky tebe vyhovuje ........................na rock su obidve dobre.........

Členom od
    Sep 2005
    Level
    62
    Sila Reputácie
    15

čo kúpiť

Díki Dude,
    inak som bol v jednej nemnovanej shope a tam mali gitaru Cort s 2 Hb za 4 670,-Sk veľmi peknú a mala naozaj pekný zvuk a mali tam ešte jednu cort gitaru za 5000,-Sk, ktorá mala 1Hb a 2 Single tiež pekný zvuk trocha ostrejší ale keď sa to preplo na Hb tak to bola šupa. Len sa tie giatry zdajú až moc lacné na to ako vyzerali a hráli, pritom sa predávajú v hudobninách a nie v bazare.Neviem čo si mám o tej cene a gitare myslieť.Kto by mi na to niečo povedal?

Členom od
    Jan 2006
    Level
    68
    Sila Reputácie
    23

Re: čo kúpiť

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Mahi
    Díki Dude,
    inak som bol v jednej nemnovanej shope a tam mali gitaru Cort s 2 Hb za 4 670,-Sk veľmi peknú a mala naozaj pekný zvuk a mali tam ešte jednu cort gitaru za 5000,-Sk, ktorá mala 1Hb a 2 Single tiež pekný zvuk trocha ostrejší ale keď sa to preplo na Hb tak to bola šupa. Len sa tie giatry zdajú až moc lacné na to ako vyzerali a hráli, pritom sa predávajú v hudobninách a nie v bazare.Neviem čo si mám o tej cene a gitare myslieť.Kto by mi na to niečo povedal?
    ..o Cort som cital ze su celkom f pohodke no len nefiem aky tvar mas rad alebo ked na tych Cortkach boli tremolo paky tak sa ti to bude dost rozladzovat.........vacsinou gitaristi pouzivaju bridge snimac a ak chces mat dobry zvuk od single-coila alebo humbuckera tak by mal byt na bridge.....inac single-coily maju dost velky sum......keby si kupil tie packy tak by si tam mal secko no pri tych Cort by si si musel secko dokupovat........

Členom od
    Nov 2005
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

electric guitar

Ja som sa tiez zacal v poslednej dobe zaujimat o kupu niakej elektrickej gitary , ale zatial len v teoretickej rovine ale chcel by som vediet ze jaky je vlastne rozdiel medzi takymi drahsimi elek. gitarami trebars za 12 000 SK a takymi za 5000 SK-6000 SK...Lebo tak na akustickych gitarach to je pocut hned jak to znie, je dost velky rozdiel medzi gitarami za 5000 a 12 000 korun ale co sa tyka elek. gitar neviem ako by som mal rozoznat kvalitu od shitu...Da sa zohnat nova elek. gitara ktora by bola ako tak kvalitna aj za takych 5000-6000 SK

Členom od
    Jan 2006
    Level
    68
    Sila Reputácie
    23

Re: electric guitar

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Walrus
    tchcel by som vediet ze jaky je vlastne rozdiel medzi takymi drahsimi elek. gitarami takymi za 5000 SK-6000 SK...Lebo tak na akustickych gitarach to je pocut hned jak to znie, je dost velky rozdiel medzi gitarami za 5000 a 12 000 korun ale co sa tyka elek. gitar neviem ako by som mal rozoznat kvalitu od shitu...Da sa zohnat nova elek. gitara ktora by bola ako tak kvalitna aj za takych 5000-6000 SK
    ...no rozdiel je v kvalite prazcov,napr.niektore typy maju gity za 5000 a to ma obyc tremolo ale ten isty typ len za 11000 ma uz Floyd rose tremolo,potom je tam aj farba kvalita laku a kvalita vseobecne.....kvalitu od shitu rozoznas podla snimacov,prazcov skoro secko co uz som hore spomenul ale aj vo vyzore...no hlavne by si si ju musel vyskusat aby si zistil rozdiel...da sa zohnat aj gitara za 5000-6000 a bude kvalitna ale to len keby ti ju niekto v podst.daroval alebo si mal veeeeeelmi velke stastie .ale najdu sa aj celkom OK gity za menej minci

Členom od
    Apr 2006
    Level
    35
    Sila Reputácie
    0

kupa novej gitarky

aj ja som zaciatocnik a xel by som kupit nejaku gitarku za tych6000-8000
    no zatial nemam ani fuk ale cez leto idem zarabat zak ak by ste mi poradili nieco
    pukinko

Členom od
    Jan 2006
    Level
    68
    Sila Reputácie
    23

Re: kupa novej gitarky

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) pukinko
    aj ja som zaciatocnik a xel by som kupit nejaku gitarku za tych6000-8000
    no zatial nemam ani fuk ale cez leto idem zarabat zak ak by ste mi poradili nieco
    -aku hudbu hras
    -aka gitara sa ti priblizne paci
    a pod

Členom od
    Apr 2006
    Level
    35
    Sila Reputácie
    0

zatial nehram ziadnu hudbu lebo nemam na com ale raz ma to dost vasnivo chytilo ked ma zacal ucit na nej hrat jeden fajn chlapik a odftedy akosi nemozem spavat :-). niesom taky bohaty aby som si mohol kupovat lacne veci a tak by som xel nieco lepsie ako su tie sety.zosilovac by mi mal urobit kamos a bedne uz mam.xem mat taku git. ze ked sa naucim hrat lepsie tak nebudem musiet menit toho smejda za nieco lepsie ale postaci mi to aj do buducna. a pacia sa mi hlavne ibanez-ky a gitarky tohoto tvaru... hrat by som xel punk rock a metal mozno trochu. :roll:
    pukinko

Členom od
    Jan 2006
    Level
    68
    Sila Reputácie
    23

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) pukinko
    niesom taky bohaty aby som si mohol kupovat lacne veci a tak by som xel nieco lepsie ako su tie sety.zosilovac by mi mal urobit kamos a bedne uz mam.xem mat taku git. ze ked sa naucim hrat lepsie tak nebudem musiet menit toho smejda za nieco lepsie ale postaci mi to aj do buducna
    tak sety potom niee :!:

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky