+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 4 1 2 3 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 40

Téma: Petrik

Členom od
    Jan 2010
    Level
    65
    Sila Reputácie
    20

4 z 4 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Petrik

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Fil Zobraz Príspevok
    Nahravky uz boli Ludi nedokopes do toho, aby tu prispievali. Z nasej strany vieme vytvorit lepsie podmienky, ostatne je na ludoch.
    Je to na skodu, ze panuje taka vseobecna nevola prispievat sem svojimi vytvormi, je toho fakt uboho malo. Nikto predsa necaka, ze sa hned zrodi nejaky tazky hit. Na komentovanie tu ale je odbornikov jak maku.... Este snad skor tu mozno vidiet prezentaciu svojich instrumentalnych resp. hlasovych schopnosti cez nejaku znamu svetovu hitovku, aj to spravidla od par ludi-machrov, ktori maju ten dar a natru to hocikomu kedykolvek. A pritom som presvedceny, ze ani ti slabsi nelutuju, ked sa navela predvedu, lebo dostanu kopec dobrych rad ako sa zlepsovat.

Takze sa to pokusim prelomit. Minulu sobotu som v pivnici spichol demo nahravku jedneho suflikoveho napadu, po tom, co sa nasa vazena kolegyna Zelevani laskavo uvolila napisat k nemu text (este raz dakujem, Elen). A kedze to vzniklo ako spolupraca dvoch clenov fora, kludne to mozme nazvat Cooperatio Intrafori ... Trosku ma len hneva, ze moj bezmala 60-rocny hlas uz na to proste nema. Mozno by bolo celkom mile, keby sa tuto niektory z nasich zapalenych mladych spevakov na fore rozhodol naspievat k tomu nejake moderne vokaly, nech to ziska šťavu.
    Takze, pome na to.
    Petrik, Zelevani: Vychody spod vody.
    http://soundcloud.com/petrik-2/vychody-spod-vody-2
    Last edited by Petrik; 03.12.2010 at 16:10.

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    39

Re: ako ozivit forum..

Mne sa to velmi paci. Spev mi pripomina trochu, Deza Ursinyho, vlastne celkovo, aj to solo neskor.. ako od Sebana Podla mna sa tam praveze ten spev velmi hodi a ziadny "moderny" by som tam ani netahal, takto to ma punc takej nostalgickej vynimocnosti. Tie viachlasy su tiez super napad, aj text je dobry. Fakt dobre. Celkovo aj ten podmaz taky "bluesovy" Ursiny.
    Inac ty si hral vsetky nastroje ? Bicie su softwarovo vygenerovane, alebo tiez "normalne" hrane (pripadne loop) ? (neviem to z tej nahravky posudit).
    Last edited by Fil; 29.09.2010 at 10:28.

Členom od
    Jan 2010
    Level
    65
    Sila Reputácie
    20

Inac ty si hral vsetky nastroje ? Bicie su softwarovo vygenerovane, alebo tiez "normalne" hrane (pripadne loop) ? (neviem to z tej nahravky posudit).
    Nuz, velmi si ma prekvapil, Fil. Moj mladsi syn povedal ´raz sa to mozno da vypocut´ a starsi zase ´ja take sprostosti nepocuvam´....
    Vsetko som nahral ja, akurat samozrejme bicie idu zo stroja, ved pocujes, ze od zaciatku do konca ide jeden pattern, bez akejkolvek zmeny

Členom od
    Nov 2007
    Level
    82
    Sila Reputácie
    46

LIKE IT !!!
    páči sa mi veľmo spev... ako ohýbaš tóny pri spievaní..
    (s tým 60-ročným hlasom to bol len vtip alebo mám vykať? )
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Jan 2010
    Level
    65
    Sila Reputácie
    20

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Biťo Zobraz Príspevok
    LIKE IT !!!
    páči sa mi veľmo spev... ako ohýbaš tóny pri spievaní..
    (s tým 60-ročným hlasom to bol len vtip alebo mám vykať? )
    Neblazni!!! Ale, bohuzial, je to tak, mozno je tu viac takych, ale minimalne ja s muzikerom to uz mame zrejme karierne zratane......
    A kebyze sa to niekomu zapacilo a chcel by si to skusit zahrat na verejnosti, mate moje "imprimatur"
    Last edited by Petrik; 29.09.2010 at 11:23.

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    39

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Petrik Zobraz Príspevok
    Neblazni!!! Ale, bohuzial, je to tak, mozno je tu viac takych, ale minimalne ja s muzikerom to uz mame zrejme karierne zratane......
    A kebyze sa to niekomu zapacilo a chcel by si to skusit zahrat na verejnosti, mate moje "imprimatur"
    Ked budes mat na to cas a chut, sprav takych viac, je to kvalitka.

Členom od
    Nov 2007
    Level
    82
    Sila Reputácie
    46

Ked budes mat na to cas a chut, sprav takych viac, je to kvalitka.
    súhlas !!! je to úplne niečo iné !! a to je na tom to najkrajšie..
    (v playliste zaradené medzi obľúbené veci)
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Jan 2010
    Level
    65
    Sila Reputácie
    20

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Biťo Zobraz Príspevok
    ...... je to úplne niečo iné !! a to je na tom to najkrajšie..
    (v playliste zaradené medzi obľúbené veci)
    Ja tusim, preco sa ti to zda ako nieco uplne ine. Ten styl, harmonia, postupy - tak sa hravalo niekedy davno, je to hudba mojej mladosti, podobnymi vecami sme sa snazili presadit v obdobi festivalov Politickej piesne. A sice sa mi to velmi tazko priznava, ale samotny napad, aj ked som mu dal fazonu az teraz, vznikol v case, ked si celkom pravdepodobne este nezil. Ale je mi velmi prijemne, pochvalu prave od vas, Fil, Marek, Bettencourt, som naozaj necakal, pustil som to sem s dost malou dusickou.
    Last edited by Petrik; 30.09.2010 at 08:07.

Členom od
    Jan 2010
    Level
    65
    Sila Reputácie
    20

5 z 5 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Petrik

A nech je to kompletne, lepim link na povodnu vec 1971.mp3. Uz som to kedysi zverejnil v Clankoch, ale tu je to viac na ociach. 1971 je rok vzniku napadu ...... och, mamo moja .... Neda sa zapriet vplyv nasho vtedajsieho idolu C. Santanu.
    Je to taka limonadka do pohody, akoze " a teraz cakame, kym sa prihlasi nas vyslany redaktor v Kongu" .........
    Tu som hrdy na to, ze sa mi to podarilo ponahravat na prvy raz, ani som nemusel vyuzit virtualne stopy.
    http://forum.gitarista.sk/clanky/boss_br600/1971.mp3
    Last edited by -MaReK-; 04.10.2010 at 16:47. Dôvod: rozdelené

Členom od
    Mar 2006
    Level
    80
    Sila Reputácie
    49

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Petrik Zobraz Príspevok
    A nech je to kompletne, lepim link na povodnu vec 1971.mp3. Uz som to kedysi zverejnil v Clankoch, ale tu je to viac na ociach. 1971 je rok vzniku napadu ...... och, mamo moja .... Neda sa zapriet vplyv nasho vtedajsieho idolu C. Santanu.
    Je to taka limonadka do pohody, akoze " a teraz cakame, kym sa prihlasi nas vyslany redaktor v Kongu" .........
    Tu som hrdy na to, ze sa mi to podarilo ponahravat na prvy raz, ani som nemusel vyuzit virtualne stopy.
    http://forum.gitarista.sk/clanky/boss_br600/1971.mp3
    Nieco tomu chyba.Nema to zakladnu temu ani napad.Obcas pokus o melodiu.Dam ti taky priklad.Ked ides na koncert kde sa hra len instrumentalna hudba tak ked odchadzas domou tak ak bol koncert dobry tak si piskas nejaku melodiu ze to bolo popi*........Co si mam piskat ja z tvojej skladby.Musis tvorit celok ktory ma zmysel.Ked sa zameras len na jeden harmonicky ton tak to je malo.
    Last edited by -MaReK-; 10.10.2010 at 10:57. Dôvod: spojené, presunuté
    Ibanez JS 1000 BTB Satriani Signatur

LINE 6 Spider III 150W+footswitch Line6 FBV 2

http://www.facebook.com/#!/group.php...00489150010853

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky