+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 20 PrváPrvá 1 2 3 4 5 13 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 195

Téma: Ktorý je váš obľúbený štýl?

Členom od
    Apr 2006
    Level
    38
    Sila Reputácie
    14

no tak podla mna je jazz NAJTAZSI styl zo vsetkych...ked vidim tie akordy tak placem...lahky styl je folk a country ale ne jazz...
    and all you touch and all you see thats all your life will ever be....

SX is my life

Členom od
    Apr 2006
    Level
    38
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) sharky
    Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) B-B-B_REVIVAL
    no teraz sa asi budete vsetci chytat za hlavu, ale pre mna je to takzvany nu-metal... no ja to radsej volam alternativny metal no :twisted: proste sam som vyrastol na LP, aj ked budete kecat ze je to komercna hudba, mozno je.... ale myslim ze viac nez 100 koncertov po svete za rok nie je len tak no.. ale nejde o to, ide o ich hudbu,, mozno si poviete ved tam je ten hip hop ci co.. ale tak je tam rap,, ale proste je to fajnm tie texty ta hudba, neni to nic take ze 8 minutove solo a neviem co este... je to proste take fajn no :P

a okrem nich este mozno niektory poznate aj Deftones :twisted: tak to je dost velka pecka, huste gitary, take vrieskanie ale len tak dobre zakomponovane,, a texty su tiez dobre...

mne sa na tom paci proste ta skoro jednoducha gitara, 7 strunova napriklad, co je v nu-metale dost caste, husty zvuk, husty prejav a samozrejme mix viacerych stylov... mam to rad :twisted: :twisted:
    uplne suhlasim, nechapen tych ludi, co nieco nepocuvaju len preto, ze je to "komercne". ved je to uplna blbost... ved prave komercia robi hviezdy. a ja pocuvam aj komercne aj menej komercne veci (LP, Godsmack, Evanescence, Good Charlotte, HIM...) ved hudba ako hudba.. samozrejme ze nemusim techno a hip hop...
    no neviem ale myslim ze tie kapely co si napisal su pure komercia teda...sorry ale neda sa povedat ze to je underground to teda fakt ne...

SX is my life

Členom od
    Jun 2006
    Level
    40
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) jackoffer
    no tak podla mna je jazz NAJTAZSI styl zo vsetkych...ked vidim tie akordy tak placem...lahky styl je folk a country ale ne jazz...
    to si nemyslim ani nahodow...wed hrat na dobro je welke umenie a je tam este wela nastrojow ktore su dost tazke...a k tomu folku, skusal si niekedy hrat na cimbal?aspon myslim ze sa to tak wola, myslim ten nastroj co je tam wela strun a hrac ma 2 palicky a bucha s nimi po strunach

Členom od
    Oct 2006
    Level
    32
    Sila Reputácie
    0

Tak bol tu ohlas ze metal je len gitary na plno a kricanie, tak to je skor black metal. Metal je podla mna super, aj ked ja som zasiel az ku grindu.

Pocuvam punk(sex pistols, ramones, clash, adicts...) , nejaky ten hark rock, co je podla mna super styl(deep purple, kiss..niekedy queen) a metal-heavy, thrash, black a grind ... black sabbaht, iron maiden, helloween, RHAPSODY, hammerfall, annihilator, cannibal corpse, dimmu borgir, CHILDREN OF BODOM, mayhem(to je klasika ) atd...
    no teraz som na cob, tie alexiho vykony na gitare nemaju chybu. No a ten jeho zamatovy hlas
    No prekvapil ma aj jazz a blues.. napriklad taky armstrong je super.

Členom od
    Apr 2006
    Level
    38
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) AL13N
    to si nemyslim ani nahodow...wed hrat na dobro je welke umenie a je tam este wela nastrojow ktore su dost tazke...a k tomu folku, skusal si niekedy hrat na cimbal?aspon myslim ze sa to tak wola, myslim ten nastroj co je tam wela strun a hrac ma 2 palicky a bucha s nimi po strunach
    ale ja nehovorim o cimbale ani o nicom podbnom...ja hovorim o gitare...urcite sak husle su tazke aj vsetko...ale na gitaru je najtazsi styl jazz...

SX is my life

Členom od
    Oct 2006
    Level
    32
    Sila Reputácie
    0

ja mam rad hrozne poslednou dobou death ako amon amarth a kataklysm a este thrash hlavne slayer ale inak metallica+megadeth su super
    Victims falling under chains
    You hear them crying death pains
    The fists of terrors breaking through
    Now there's nothing you can do

Členom od
    Oct 2006
    Level
    32
    Sila Reputácie
    0

METAL :twisted: vseho druhu

Členom od
    Apr 2006
    Level
    38
    Sila Reputácie
    14

metal sucks))ako ne naozaj len som chcel podrazdit metlakov trocha...ale sorry chlapci ale metalisti sa mozu aj postavit na hlavu a na classic rock nemaju sancu to je jasne jak facka...ani na blues...to je proste tak s tym nic neurobite

SX is my life

Členom od
    Jan 2006
    Level
    44
    Sila Reputácie
    14

metal sucks))ako ne naozaj len som chcel podrazdit metlakov trocha...ale sorry chlapci ale metalisti sa mozu aj postavit na hlavu a na classic rock nemaju sancu to je jasne jak facka...ani na blues...to je proste tak s tym nic neurobite
    Malý flamik o hip-hope Ti nestačil? Už aj do metlákov ideš rýpať?

Svojho času to Simon veľmi trefne povedal: "nalejme si cisteho vina. Metal nepocuvame koli prespekulovanym viachlasnym pasazam, necakanym modulaciam a paralelnym postupom v malych a velkych sekundach. ... Pocuvame ho koli brutalne rychlym solam a gulometnym bubnom." Takže ak chceš povedať, že existujú aj iné hudobné štýly, ktoré sú - dajme tomu - technicky náročnejšie, a svojim spôsobom aj vyspelejšie, máš pravdu. Ale okrem toho tu sú aj iné faktory - a berme ako fakt, že aj metal je štýl, ktorý má svoje časo a oslovuje "svojich".

V princípe by som s Tebou súhlasil bez námietok: rock, blues, atď. Ale načo rýpať do ľudí?

Členom od
    Apr 2006
    Level
    38
    Sila Reputácie
    14

jake rypanie sak tam je podla mna jasna ironia z toho este som tam dal aj chlapka s okuliarmy na koniec...sak ja mam motorhead strasne rad a napriklad black sabbath je jedna z mojich naj kapiel...inac nabuduce sa nemusis snazit a pisat mi o terciach a takychto veciach lebo o tom nemam absoulutne ziadnu sajnu))pre mna je tercia len trieda na gymply))no ale ano rozumiem ti

SX is my life

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Podobné Témy

1. ktory typ fenderu je lepsi???
    By AL13N in forum Prosím o radu...
    Odpovede: 64
    Posledný príspevok: 26.06.2008, 23:06
  2. Oblubeny Akord
    By Jacob in forum Gitarista.sk Café
    Odpovede: 33
    Posledný príspevok: 20.08.2007, 19:36

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede