+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 20 1 2 3 11 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 195

Téma: Ktorý je váš obľúbený štýl?

Členom od
    Jan 2006
    Level
    48
    Sila Reputácie
    15

Ktorý je váš obľúbený štýl?

Sem napíšte váš obľúbený štýl, a snažte sa to aj nejako zdôvodniť. Uvidíme, či vznikne zaujímavá debata...
    Citharizo eas meus vita.

Členom od
    Jul 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    18

Re: Ktorý je váš obľúbený štýl?

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) El-Pucchini
    Sem napíšte váš obľúbený štýl, a snažte sa to aj nejako zdôvodniť. Uvidíme, či vznikne zaujímavá debata...
    NEOPUNK:neviem v com to je ale iba ten zvuk maju moje usi naradsej nepucam len GD ako som hovoril pocuvam aj menej komercne kapely ale neopunk je pre mna naj!

Guitar is my drug!

Členom od
    Feb 2006
    Level
    39
    Sila Reputácie
    14

no teraz sa asi budete vsetci chytat za hlavu, ale pre mna je to takzvany nu-metal... no ja to radsej volam alternativny metal no :twisted: proste sam som vyrastol na LP, aj ked budete kecat ze je to komercna hudba, mozno je.... ale myslim ze viac nez 100 koncertov po svete za rok nie je len tak no.. ale nejde o to, ide o ich hudbu,, mozno si poviete ved tam je ten hip hop ci co.. ale tak je tam rap,, ale proste je to fajnm tie texty ta hudba, neni to nic take ze 8 minutove solo a neviem co este... je to proste take fajn no :P

a okrem nich este mozno niektory poznate aj Deftones :twisted: tak to je dost velka pecka, huste gitary, take vrieskanie ale len tak dobre zakomponovane,, a texty su tiez dobre...

mne sa na tom paci proste ta skoro jednoducha gitara, 7 strunova napriklad, co je v nu-metale dost caste, husty zvuk, husty prejav a samozrejme mix viacerych stylov... mam to rad :twisted: :twisted:

Členom od
    Apr 2006
    Level
    39
    Sila Reputácie
    14

tak oblubenych je iba zopar:
    HARDROCK - podla mna velmi kvalitna hudba, nieje komercna a nie je taka tvrda jak metal, ze iba gitara na plne pecky a dakto do toho vrieska (sorry metalisti, nechcem urazat, nie kazdy metal je taky ) ma pekne, vyvazene gitary a hlavne nie zopar striedajucich sa akordov, ale rozne sola a melodie a to mam na tom rad, textovo mi tiez velmi vyhovuje, proste u mna no. 1, z kapiel napr. GNR, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, Slash's Snakepit...

GLAMROCK, alebo neviem jak to presne nazvat, mozno heavy metal?, proste 80te roky, kapely ako Motley Crue, Twisted Sister, Def Leppard atd. Mam na tom rad tu "rokcovost", piskajuce superstraty a levie hrivy

BLUES, BLUESROCK - velmi pekny styl, hudobne vyvazeny, texty blizke mojmu zmyslaniu, proste taka pohodicka :P

hlavne toto, a potom este popocuvam aj ine styly, ale nie tak casto, napr. grunge, raegge, prog.rock, aj folk ujde

a teraz co nemam rad:
    POP - radiova, komercna hudba, hudobne absolutne nezaujimava, ale oblbuje ludi, ktori nemaju presne vyselektovany svoj styl, a s tymto sa uspokoja, proste komercia nic viac, ziadna kvalita
    HIP-HOP - no comment
    TECHO a vsetka elektronicka hudba, no jak tu na fore dakto predomnou napisal "stlacat gombiky a posuvat packy" neni nieco co by si zasluzilo moju pozornost
    PUNK - striedanie 3 akordov dookola, ziadne sola, texty mne nie blizke, hudba jednoducha az primitivna, spevacke kvality ubohe
    ...v podstate som obmedzeny na zopar svojich oblubenych stylov a ostatne nemusim

!!! VSETKY NAZORY KTORE SOM V TOMTO PRISPEVKU UVIEDOL SU UPLNE SUBJEKTIVNE, A POVAZUJEM ICH IBA ZA SVOJ OSOBNY NAZOR, PRETO AK NIEKTO MA INY NAZOR ALEBO NESUHLASI S TYM CO SOM POVEDAL, NEMUSI MA CHYTAT ZA SLOVO, PREDSA 100 LUDI 100 CHUTI !!!

Členom od
    Jan 2006
    Level
    68
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Jonny
    PUNK - striedanie 3 akordov dookola, ziadne sola, texty mne nie blizke, hudba jednoducha az primitivna, spevacke kvality ubohe
    ...v podstate som obmedzeny na zopar svojich oblubenych stylov a ostatne nemusim
    Chapem ze to je len Tvoj subjektivny nazor ale neviem aky punk si pocul ked si napisal toto. :shock:

Neviem preco si kazdy mysli toto o punku.Punk je jednoducha hudba ano ale nie vsade mas 3 akordy dookola a ziadne sola.Neviem aky genius napisal ze na punk je uplne jedno aku mas gitaru,efekty,amp.Ano je to rebelska muzika a je dost odrod punku no nie kazda je primitivna a uboha. :idea:

:arrow: Pre zaujimavost mrkni toto video:
    http://www.youtube.com/watch?v=I2QGHx8hp9E

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) JakubGitarista
    NEOPUNK:neviem v com to je ale iba ten zvuk maju moje usi naradsej nepucam len GD ako som hovoril pocuvam aj menej komercne kapely ale neopunk je pre mna naj!
    Jakub, a čo hovoríš na tento článok? Podľa autora žiaden neopunk neexistuje... ;-)

Členom od
    Jul 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    18

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) laco
    Jakub, a čo hovoríš na tento článok? Podľa autora žiaden neopunk neexistuje... ;-)
    No neviem co mam na to povedat teraz neviem komu verit ci tym ludom ktory hovoria ze je to blbost alebo tomu kto napisal ten clanok :? laco a diki ze si mi to poslal nemusel si si robit taku namahu k môjmu vyroku.Ale radsej by som bol keby som take nieco nevidel .Ved aj GD nazvali svoj styl neopunk tak neviem o com je rec ked sami vedia co hraju.Neopunk 4ever!

Guitar is my drug!

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

laco a diki ze si mi to poslal nemusel si si robit taku namahu k môjmu vyroku.
    Nemusíš sa báť, ten článok som nevyhľadával nejako cielene, špeciálne. Ale keďže som sa s ním stretol v rámci môjho skromného "štúdia", podelil som sa o to... ;-)

Členom od
    Jan 2006
    Level
    68
    Sila Reputácie
    22

Este by som dodal k tomu punku.

Jonny ak mas rad Guns n roses tak by si mal vediet ze vsetky pesnicky na albume The Spaghetti incident? su punkove coververzie a posledna pesnicka na albume Velvet Revolver je cover od Sex Pistols Bodies.

Vlastne cely Guns su mix old-school hardrocku a agresivneho rebelskeho punku pokial si si to nevsimol v textoch a muzike.

A vobec velmi vela kapiel je na tom podobne...

Členom od
    Apr 2006
    Level
    39
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Dude
    Este by som dodal k tomu punku.

Jonny ak mas rad Guns n roses tak by si mal vediet ze vsetky pesnicky na albume The Spaghetti incident? su punkove coververzie a posledna pesnicka na albume Velvet Revolver je cover od Sex Pistols Bodies.

Vlastne cely Guns su mix old-school hardrocku a agresivneho rebelskeho punku pokial si si to nevsimol v textoch a muzike.

A vobec velmi vela kapiel je na tom podobne...
    jojo, ok, sorry ja som sa pravdepodobne zle vyjadril, totiz ja som narazal skor na "neopunkove" (?) kapely ako blink182, a sum42 a neviem co este, klasicky punk ako Sex Pistols teda nic proti, ale ten sucasny punk, polmetrove zelene kohuty a neviem co vsetko, toto presne nemusim
    Nice boys don't play rock and roll
    Nice boys don't play rock and roll
    I'm not a nice boy!
    And I never was

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Podobné Témy

1. ktory typ fenderu je lepsi???
    By AL13N in forum Prosím o radu...
    Odpovede: 64
    Posledný príspevok: 26.06.2008, 22:06
  2. Oblubeny Akord
    By Jacob in forum Gitarista.sk Café
    Odpovede: 33
    Posledný príspevok: 20.08.2007, 18:36

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede