+ Odpoveď do témy
Stránka 4 z 4 PrváPrvá ... 2 3 4
Zobraz výsledky 31 po 39 z 39

Téma: Otazky

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    35

Re: Otazky

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Chester Zobraz Príspevok
    tak potom mas dost casu pisat taketo sprostosti iba preto, aby ta osatni opravili
    Nie, pisem to hlavne pre odlahcenie a trocha zabavy a tiez preto, aby som si dokazal na zaklade reakcii ludi urobit predstavu who is who (kedze mnohych nepoznam osobne a ani nemam sancu spoznat). A to sa mi celkom dari - psychologicky prieskum je fasa vec. Ale priznaj sa, ze ta teraz mrzi, ze si na moju sprostost vobec reagoval, co ini nie. Nic v zlom Chester..

Členom od
    May 2011
    Level
    4
    Sila Reputácie
    0

, ja mám podobný problém zo stupnicami a malíčkom, keď hrám stupnicu??? na strune A 5-7-8 ďalej D 5-7-9... tak keď prechádzam z A na D (8-5) tak si vlastným malíčkom tu strunu tlmím,??? aj jeden učiteľ ni môj mi povedal že mám na gitku krátky malíček celkom sa mi osvedčilo cvičiť bez brnkania len ľavačkou po pražci, mám elektriku tak to znie, samozrejme len keď skúšam,.:???
    a ešte k tým stupniciam, aj na tejto stránke sú stupnice, lekcie zo záhradníkom ale ja tomu vôbec nerozumiem čo tam píše, skúšal som ísť od prvej

Členom od
    May 2009
    Level
    46
    Sila Reputácie
    15

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) marowak Zobraz Príspevok
    Nie, pisem to hlavne pre odlahcenie a trocha zabavy a tiez preto, aby som si dokazal na zaklade reakcii ludi urobit predstavu who is who (kedze mnohych nepoznam osobne a ani nemam sancu spoznat). A to sa mi celkom dari - psychologicky prieskum je fasa vec. Ale priznaj sa, ze ta teraz mrzi, ze si na moju sprostost vobec reagoval, co ini nie. Nic v zlom Chester..
    Preco by ma to malo mrziet ? nic zle som predsa ani ja nenapisal

Členom od
    Jan 2011
    Level
    55
    Sila Reputácie
    10

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) faust Zobraz Príspevok
    jeden učiteľ ni môj mi povedal že mám na gitku krátky malíček
    Je na to nejake kriterium? Ze od akej dlzky neni na gitaru vhodny? fakt by som to rad vediet
    dik

Členom od
    Jun 2007
    Level
    72
    Sila Reputácie
    28

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) filipen Zobraz Príspevok
    Je na to nejake kriterium? Ze od akej dlzky neni na gitaru vhodny? fakt by som to rad vediet
    dik
    neblazni, mozes hrat s barjakymi prstikmi sak cekni trebast malmsteena ake ma male tucne a jaky je killer

Členom od
    Apr 2011
    Level
    40
    Sila Reputácie
    18

Nie nie je kritérium, na gitare som videl hrať aj jednorukého, takže malé prsty nie sú až taký handicap, ja osobne mám tiež malé prsty, krátke strašne ale tak technika všetko vycibrí ... a i keď su malé, tak sú rýchle koťuhy, ako škrečky
    Len si musíš zvyknúť nato, že je hranie trošku obtiažnejšie, ale treba to prijať s pokorou a popasovať sa s tým ako správny chlap.
    Awaken in the silent night. Alone, inland hysteria.I am a stranger in this land.Here I kneel before you. Oh, solemn glory. - CoL Following Betulas

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    35

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Chester Zobraz Príspevok
    Preco by ma to malo mrziet ? nic zle som predsa ani ja nenapisal
    Jasne. Tak fajn..

Členom od
    Jun 2011
    Level
    7
    Sila Reputácie
    0

Všetko sa dá keď sa chce :-) http://www.youtube.com/watch?v=fIOYLMnTt0s,http://www.youtube.com/watch?v=jl-O1...eature=related
    Inač čo sa presne rozumie pod tou technikou hrania ?
    Last edited by qwerty; 23.06.2011 at 16:07.

Členom od
    Jun 2011
    Level
    7
    Sila Reputácie
    0

Zdravím,

otvaram zase svoju tému...

Mohli by ste mi odporučiť cvičenia, nie naročnosť extra hard, ktoré by mi pomohli ? Zatiaľ cvičím len to na trioly a niečo na prsty aby sa ľahšie hralo.

A takysto môžte mi poradiť nejaké pesničky na akustiku ? zatiaľ viem asi 15 akordov tak niečo na akordy alebo na fingerstyle alebo čokoľvek iné..
    chcelo by to už aj niečo vedieť ako tak zahrať jediné čo viem je Nothing else matters intro aj to nie celé keďže akurat sa učim poriadne a z fleku chytať barre

Vďaka

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky