+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 5 PrváPrvá 1 2 3 4 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 42

Téma: Klavír, spev... Moje pokusy

Členom od
    Jul 2010
    Level
    31
    Sila Reputácie
    8

Re: Klavír, spev... Moje pokusy

----------
    Last edited by Niekto; 23.10.2011 at 18:16.

Členom od
    Feb 2011
    Level
    33
    Sila Reputácie
    7

0 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

kamo ... ja neviem ci to myslis vazne s tym spevom ved to ako keby ta niekto toto ved vies a ty pri tom od bolesti spievas ... to su take zvuky ako ked tlacis na wcku :P ale nic v zlom ja tiez neviem spievat venuj sa klaviru :P
    Keep on rockin` in the free World !

Členom od
    Nov 2007
    Level
    77
    Sila Reputácie
    44

.. je to zlé .... spev je veľmi zlý..
    ale to neznamená že to vzdaj.. ty potrebuješ od základu naučiť prácu s hlasom.. a k tomu ti pomôže len niekto kto sa v tom vyzná (učiteľ, spevák) ....
    GuitWashburn N2 Nuno Bettencourt Signature Model, Copy Of Strat, Marin Electroacoustic /nylon strings/
    Bass Lakland Jazzbass, LTD ESP B206, Squier Pbass
    Amp : Orange DT, Orange 2*12
    Eff : AKG wireless system, In Ear monitoring system, Bassboard : Line selector, Zoom MS60-B, DIbox
    Using : M-Audio Hardware, M-Audio Studiophile, Rode NT-1A, AKG-C1000/3000, Shure Beta52,SM57,SM58,PG56,PG81, Audix i-5

Členom od
    Jul 2010
    Level
    30
    Sila Reputácie
    11

ale ked si to sem vypustil a myslel si si ze to je dobre, tak asi nemas velmi dobry sluch...

Členom od
    Feb 2011
    Level
    33
    Sila Reputácie
    7

podla mna kasli na spev najdi si spevaka a hraj len klavir ... neverim ze ucitel ta nauci spievat .. nemas nato hlas nedobre sa ta pocuva ... mna by tiez nenaucil ani sam velky Pavol Habera :P

Členom od
    Jul 2010
    Level
    31
    Sila Reputácie
    8

Tak neviem, čo už viac povedať, asi len, že ďakujem za otvorenie očí. Našťastie to bolo len jedno moje malé tajomstvo, o ktorom (takmer) nikto nevedel. Stratil som však teraz môj jediný zmysel života, neviem, čo bude ďalej, asi budem len tak viaznuť v spoločnosti, neviem ako dlho...

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    35

ste sa dajak rozbehli sraci, trosku respektu predsa..jedno clovek musi uznat, ze to bolo precitene nech uz to znelo akokolvek, teda ked myslis ze mas ozaj co povedat svojimi textami tak tak ako ti vravi Bito treba skusit niekoho kto sa rozumie, mozes skusit hlasoveho pedagoga a aspon budes vediet ci to ma zmysel alebo nie ;-)
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Apr 2011
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

Na klavír môžeš hrať aj nadalej predsa ziadny dovod brat to tragicky a sry ze som ta vysie oslovil ako Nikto, zle som si precital nick (fail). A v dnešnej dobe ... môžeš skúsiť teenagermi obľúbený autotune s tvojou farbou hlasu to môže byť zaujímavé. A nemysli si že keby si vedel spievať tak sa lepšie začleníš do spoločnosti, o tom to vôbec neni. Ja mám s tým veľký problém a moje hudobné snahy mi nijako nepomáhajú práve naopak som stále vzdialenejší od ľudí, keďže len cvičím a venujem sa rozvoju mojich schopností. Skús sa nad tým zamyslieť.
    Awaken in the silent night. Alone, inland hysteria.I am a stranger in this land.Here I kneel before you. Oh, solemn glory. - CoL Following Betulas

Členom od
    Oct 2011
    Level
    6
    Sila Reputácie
    0

Podľa mňa by nemal prestať spievať. Ak ťa to baví nenechaj sa odradiť ani za boha. Spievať sa nenaučíš za týždeň ani za mesiac takže pekne si v kľude trénuj a možno s toho niečo bude.
    Ja hrávam na gitare.Čo sa tíka hudobného sluchu, som hluchý a poleno, nedokážem si naladiť gitaru bez ladičky, nedokážem zahrať presne pesničku bez tabov, improvizácia na **** a to hrám na gitare už rok. A je mi to dosť jedno. Raz to prísť musí, musí sa to zlepšiť a aj ak nie aspoň sa snažím a mám zábavku.

Taká rada nájdi si miesto kde ťa nikto nepočuje a pekne sa tam vyspievať s plných pľúc mne sa zdá že veľká chyba je aj to že sa snažíš spievať jak keby potichu. Moje rady ber ako rady od beznádejného prípadu takže z rezervou. ALE AK ŤA SPEV BAVÍ TAK TO KUA NAVZDÁVAJ!

Členom od
    Feb 2011
    Level
    33
    Sila Reputácie
    7

Trosku som to prehnal s tou kritikou no sa hambim teraz ale fakt vyhladaj niekoho kto tu so spevom pomoze a s klavirou neprestavaj a vykasli sa na tie "EMO" reci ze " Stratil som však teraz môj jediný zmysel života, neviem, čo bude ďalej, asi budem len tak viaznuť v spoločnosti, neviem ako dlho... atd atd ... k nicomu to nevedie dalej si hraj spievaj si nahravaj

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky