+ Odpoveď do témy
Stránka 5 z 5 PrváPrvá ... 3 4 5
Zobraz výsledky 41 po 42 z 42

Téma: Klavír, spev... Moje pokusy

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    35

Re: Klavír, spev... Moje pokusy

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Niekto Zobraz Príspevok
    Nikdy predtým som tú pesničku nehral na klavíri. Môj spev je stále zlý? :-/

http://www.uloz.to/xAjFs6w/umbrella-mp3
    artikulacia nic moc, ak to je zamer tak nefunguje..casto si mimo tonu co tiez viac rusi nez pomaha a vibrato znie skor ako roztraseny hlas a nie vibrato. Pories pedagoga, aspon zistis ci na to mas alebo ci sa nato vy****
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Dec 2008
    Level
    39
    Sila Reputácie
    10

Re: Klavír, spev... Moje pokusy

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Niekto Zobraz Príspevok
    Veď ja netvrdím, že si myslím, že spievam podobne ako ona, to by som si nikdy nedovolil povedať. Len som hľadal niečo, čoho by som sa mohol teoreticky uchytiť a dať vám na príklad, spýtať sa, či aj u nej to tak vnímate. Ale uvedomoval som si, že možno na mňa niekto s niečím takým vybehne.
    Prosím, už neomieľaj moje staré príspevky, očividne si ich trochu inak pochopil. Ja som nikdy neuvažoval o samovražde alebo niečom podobnom. Predtým sa ma veľmi dotkli veci, s ktorými ste na mňa vybehli, pretože ste písali o mnohých záležitostiach alebo teda radách, ktoré pre mňa nemali veľký význam. A to všetko preto, lebo som už mal osobného učiteľa spevu a ešte donedávna som k nemu chodil. Mal som v hlave veľký zmätok, uvažoval som o mnohých veciach, napríklad aj, či ma ten učiteľ neklamal.
    toto je problem diskusinych for, kedze sa tu ludia nepoznaju, nemaju problem druhym nadavat, pretoze v realnom zivote im to nikto nebude vycitat s tym treba trochu ratat. ja som pred niekolkymi rokmi skusala grafiku, tiez som sla na jedno velke slovenske forum o tvorbe webu a webovom dizajne a ked som tam poslala svoje nejake prve dielka, vsetci ma zmiatli pod ciernu zem
    nedaju sa tie nahravky poslat na SoundCloud?
    Ludsky hlas je najkrajsi nastroj zo vsetkych.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky