+ Odpoveď do témy
Stránka 5 z 5 PrváPrvá ... 3 4 5
Zobraz výsledky 41 po 44 z 44

Téma: Empyrion

Členom od
    Apr 2011
    Level
    30
    Sila Reputácie
    10

Re: Empyrion

Este plagat samozrejme :-)

Členom od
    Apr 2011
    Level
    30
    Sila Reputácie
    10

Nazdars, zasa trosku spamu z tabora Empyrion. Zostrihal som nejake hajlajty z albumu, ktory nam prave vysiel. Kto chcete, checknite, budem rad. Prvy track v prehravaci na b a n d z o n e

Členom od
    Apr 2011
    Level
    40
    Sila Reputácie
    17

ste pekne rozbehnutý gratulujem
    Awaken in the silent night. Alone, inland hysteria.I am a stranger in this land.Here I kneel before you. Oh, solemn glory. - CoL Following Betulas

Členom od
    Apr 2011
    Level
    30
    Sila Reputácie
    10

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Mess Zobraz Príspevok
    ste pekne rozbehnutý gratulujem
    Este to len zacina :-)

Popisem v skratke novinky a ku koncu este vyslovim jednu prosbu ku vsetkym kolegom bez ohladu na nastroj / pohlavie, vek, zamestnanie, farbu pokožky, viero- alebo hudbovyznanie.
    - takze prijemna novinka, ze v sutazi o ucast na kultovom a chronicky vypredanom nemeckom festivale Wacken postupujeme po rozhodnuti poroty zo 49 prihlasenych slovenskych metalovych kapiel do semifinale z prveho miesta :-) . Koncert o postup bude u nas v Nitre 30.3., vsetci ste vitani (link),
    - dalsia novinka: kto ma chut, moze si pozriet kratke promo video s fotkami, kde je novy zostrih niektorych zaujimavych momentov z albumu (kto by mal nebodaj zaujem o CD alebo triko, dajte vediet),
    - dalsia novinka (trochu OT): zistil som, ze SD blackouts su o triedu lepsie snimace ako EMG 81 vo vsetkych ohladoch s vynimkou cisteho zvuku,
    - posledna a najdolezitejsia novinka, na ktoru sa viaze moja uvodom spominana vyzva: boli sme (bez nasho vedomia a pricinenia) nominovani ako jedna z dvoch slovenskych kapiel do hlasovania o vystupenie na velkom slovinskom festivale Metaldays (ex Metalcamp). Ucast samozrejme zavisi od fejsbukoveho hlasovania, cize sa na vas obracam v nadeji, ze si my muzikanti vypomozeme (bez ohladu na vyssie zmienene rozdiely vo vyznaniach) :-) . Z nominovanych 526 kapiel z celeho sveta sme zatial na mieste 18 a postupuje/vystupuje prvych 10. Kazdy jeden hlas sa rata a pomoze nam. Cize, kto chce podporit a najde si chvilku casu, hlasovanie prebieha do 7.3. Potrebné info najdete tu. Pls vote & share. Spokojne mi mozete poslat aj ziadost na moj FB profil, rad prijmem ziadost kazdeho z vas. Zatial tolko :-)
    Last edited by iamomega; 27.02.2013 at 00:09.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky