+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 3 PrváPrvá 1 2 3
Zobraz výsledky 21 po 30 z 30

Téma: Downpicking

Členom od
    Sep 2010
    Level
    30
    Sila Reputácie
    10

Re: Downpicking

A jasne ze cely song nehram downpickingom...teraz myslim len ten hlavny (zaciatocny) riff

Členom od
    Jan 2010
    Level
    62
    Sila Reputácie
    17

Nemas blizsie k ziadnemu downpickingu ako k alternate. Alternate je dolezitejsi a vyuzijes ho viac. To co on hraje tie prdy tak to je v pohode ale ostatne veci nie. Ako napriklad na jednej strune tony a on to vsetko downpickoval...

Členom od
    Feb 2009
    Level
    76
    Sila Reputácie
    37

Paul Gilbert...haaa? a teraz co?
    without music, life would be a mistake. Friedrich Nietzsche

Členom od
    Sep 2010
    Level
    30
    Sila Reputácie
    10

myslel som v tomto konretnom songu...a jasne ze je hovadine na jednej strune downpickovat...ale myslim napr. ten riff 0:04-0:08 tam proste alternate mi nejde

Členom od
    Jan 2010
    Level
    62
    Sila Reputácie
    17

Da sa to aj alternatom aj down. Treba cvicit samo od seba sa to nenaucis.

Členom od
    May 2009
    Level
    46
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) frajerik Zobraz Príspevok
    to su hammat fany kde proste ked to nehrajes down tak to hrajes uplne zle. lebo on tam hraje iba downy. kazdy kto pocuva metallicu a hraje na gitaru ti povie ze metallica = down.
    Som opat velmi rad, ze je tu zase tolko vela mudrych ludi hlavne frajerik so svojimi sofistikovanymi odpovedami typu dz dz , ktore ani nahodou nepripominaju ziaden typ hrania...Tiez nechapem, preco sa vkuse riesi Kirk, ked evidentne slovo Hammett polovica fora nedokaze napisat spravne... Predsalen v tej skupine nie je iba sam Kirk, ale aj ini hudobnici ktorych si vazim viacej. Taky James, ktory vazne vytvaral, ale aj vytvara krasne riffy. Cliff, co uz nie je medzi nami... jeden z najlepsich basakov.Bol to len napad, ze ked sa chce chalan ucit downpicking moze skusit cvicit Metallicu.

Členom od
    Dec 2010
    Level
    23
    Sila Reputácie
    0

sám, za seba mozem povedat, ze na master of puppets si ten downpicking vycvicis, jednoducho sa musis snazit zrychlit ruku a hraj podla backing tracku ale podla orig. pesnicky a ver tomu, ze to pojde.

Nech ta sila sprevádza, moj mladý mladý padawan. (pardon, dopozeral som akurat star wars )

Členom od
    Dec 2010
    Level
    49
    Sila Reputácie
    10

Wink Re: Downpicking

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Chester Zobraz Príspevok
    Som opat velmi rad, ze je tu zase tolko vela mudrych ludi hlavne frajerik so svojimi sofistikovanymi odpovedami typu dz dz , ktore ani nahodou nepripominaju ziaden typ hrania...Tiez nechapem, preco sa vkuse riesi Kirk, ked evidentne slovo Hammett polovica fora nedokaze napisat spravne... Predsalen v tej skupine nie je iba sam Kirk, ale aj ini hudobnici ktorych si vazim viacej. Taky James, ktory vazne vytvaral, ale aj vytvara krasne riffy. Cliff, co uz nie je medzi nami... jeden z najlepsich basakov.Bol to len napad, ze ked sa chce chalan ucit downpicking moze skusit cvicit Metallicu.
    Tak tymto si povedal uplne vsetko ...

Členom od
    Sep 2010
    Level
    30
    Sila Reputácie
    10

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) ibaneza Zobraz Príspevok
    sám, za seba mozem povedat, ze na master of puppets si ten downpicking vycvicis, jednoducho sa musis snazit zrychlit ruku a hraj podla backing tracku ale podla orig. pesnicky a ver tomu, ze to pojde.

Nech ta sila sprevádza, moj mladý mladý padawan. (pardon, dopozeral som akurat star wars )
    skusam ine songy, lebo mam gitaru v C drop a som lenivy preladovat ked vymenim struny tak skusim aj Mastera...

Členom od
    Jun 2013
    Level
    7
    Sila Reputácie
    7

toto aj ja skúšam, a videl som nejaké videa a všade vysvetľujú že treba hrať zápästím lebo sam i unaví ruka. lenže mne sa unaví aj to zápästie. mám ten downpocking stále cvičiť a tka sa mi posilní ruka ?

mám aj taky gumeny kruh ktory stlačam, môže aj too pomôcť k zrýchlení ruky ?

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky