+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 2 z 2

Téma: Vyuka spevu v Musicane

Členom od
    Apr 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    10

Vyuka spevu v Musicane

Ahojte, viete mi niekto povedat, aka metoda/technika spevu sa vyucuje v Musicane? Vdaka
    It's easy to play any musical instrument: all you have to do is touch the right key at the right time and the instrument will play itself.

Narodil som sa pre hudbu a je to jediná vec, pre ktorú zomriem.
    I was born for music and it's the only thing I'll die for.

Podporujem Fokus-H.
    Fokus-H Strat, Fokus-H SG, Laney LV300H + GS212IE

Členom od
    Jul 2005
    Level
    74
    Sila Reputácie
    23

Re: Vyuka spevu v Musicane

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) peYko Zobraz Príspevok
    Ahojte, viete mi niekto povedat, aka metoda/technika spevu sa vyucuje v Musicane? Vdaka
    Každý žiak v Musicane má svoj vlastný individuálny študijný plán, ktorý je zostavený lektorom pre každého žiaka individuálne na základe jeho predchádzajúcich hudobných skúseností, po zohľadnení žiakových potrieb a s ohľadom na ciele, ktoré chce žiak kurzom dosiahnuť. Zjednodušene povedané: je rozdiel, či chce niekto spievať "len tak" doma v sprche, alebo či chce mať kapelu a spievať pred vypredaným hľadiskom, prípadne či sa chce pripraviť na prijímačky na ďalšie spevácke štúdium... Preto v Musicane neexistuje len jedna jediná metodika, spoločná pre všetkých žiakov. Rovnako neučíme podľa jednotných predpísaných učebných osnov. Každému žiakovi sa lektor snaží zostaviť program ušitý na mieru - a samozrejme, ak je žiak informovaný a zainteresovaný, výber vhodných metodík je možné konzultovať a dohodnúť.

Máme však pomerne dobré skúsenosti s klasickou metódou výučby spevu, upravenou pre potreby populárnych žánrov.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky