+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 3 PrváPrvá 1 2 3
Zobraz výsledky 21 po 29 z 29

Téma: Názor na moje nahrávky

Členom od
    Feb 2011
    Level
    33
    Sila Reputácie
    7

Re: Názor na moje nahrávky

je to zle ale je to o dost lepsie ako predtym lepsie ako ja
    Keep on rockin` in the free World !

Členom od
    Apr 2011
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

Dobre, kvôli tomuto som sa prihlásil a budem viac kritický ako doteraz, pretože si NEDÁŠ POVEDAŤ !! Naposledy som ti písal, že to tu máš poslať bez gitary lebo to tam robí bordel a teraz čo počujem, gitaru a ešte rozladenú a párkrát si tam bohvie akého krista pána chytil.
    A k samotnému spevu - výslovnosť ti uteká, namiesto tell me ti rozumiet sell me. Na začiatku ako by si nevládal s dychom a nedoťahuješ tóny(slová). V 26 sekunde to je veľmi zlé, skutočne. To rádoby vibráto v 50 sekunde je tiež jak päsť na oko. A jediná pochvala, výšky dosť dobre triafaš až prekvapivo prihliadnuc na ostatné nedostatky. Tak si už zober ponaučenie z týchto slov. Aby som nabudúce nemusel byť zase o stupeň tvrdší.
    Awaken in the silent night. Alone, inland hysteria.I am a stranger in this land.Here I kneel before you. Oh, solemn glory. - CoL Following Betulas

Členom od
    Jul 2010
    Level
    31
    Sila Reputácie
    8

Ja viem, na gitare veľmi hrať neviem, poznám iba nejaké základy, ale to nestačí. No spieva sa mi lepšie na pozadí s nejakou hudbou.
    Tá 50-tá sekunda nie je vibráto, to je môj tzv. rapotačkový hlas (spievam rovný tón a znie to ako toto). Neviem sa toho zbaviť, zniem často, akoby som sa práve zobudil, nepáči sa mi to. :/ To tell me je niečo ako "cel" me.

Posielam bez gitary /asi ma práve zabiješ, lebo to je trošku podraz, ale aspoň nemôžeš povedť, že mám rozladený nástroj/.
    https://soundcloud.com/niekto1/apol

Členom od
    Jun 2013
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Preboha od*eb tu gitaru už dakde, zbytočne si to kazíš.

Členom od
    Apr 2011
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

Ja už neviem čo napísať.
    1. Ja ťa nezabijem, dávam ti radi, ber alebo nechaj tak.
    2. Ak nepočuješ ako a prečo je aj táto posledná nahrávka s klavírom zlá, mám pre teba zlú správu a mal by si sa začať venovať niečomu inému.
    Skutočne ti neprajem aby si šiel spievať do nejakého klubu alebo baru lebo by si mal veľmi zlý zážitok na celý život.
    K tej nahrávke - tempo rýchle, nestíhaš s dychom, ukusuješ slová a noty, nevieš vytiahnuť výšky, zase tam tak smiešne nariekaš že je to už k plaču. Asi jeden z najhorších pokusov od teba.
    Awaken in the silent night. Alone, inland hysteria.I am a stranger in this land.Here I kneel before you. Oh, solemn glory. - CoL Following Betulas

Členom od
    Jul 2010
    Level
    31
    Sila Reputácie
    8

Nič ti nevyčítam, nemusíš už ani nič napísať. Posledná nahrávka je viac menej z recesie, celá pesnička vrátanie hrania na klavíri je sekaná, je to akoby "čerešnička na torte" k uzavretiu mojej kapitoly. Neplánoval som spievať po baroch a podobne. Potreboval som si vytvoriť jednu čistú nahrávku zo seba, aby som mohol urobiť ešte niečo iné. Tak sa mi to asi nepodarí s nijakou pesničkou. Nemám na to hlas, dajme tomu. /A určite som mal predtým omnoho horšie nahrávky, o ktorých ani nevieš. Môj spev mal nejaký progres, ale už sa zastavil, zrejme./

Ďakujem za komentáre.

Členom od
    Jan 2010
    Level
    60
    Sila Reputácie
    18

Ozaj, Muziker, ty si este aktivny muzikant, alebo uz len viacmenej spominas? Kdesi si pisal, ze mas doma kadejake aparaty ........ Hras? Nahravas? Vsetci "nasinci" co poznam maju problem definitivne zlozit nastroj (Dalibor K., Bela Rolak, Pali Beres, pumpar Laci Gy. ......)

Členom od
    Apr 2011
    Level
    40
    Sila Reputácie
    15

A ako trénuješ ? Máš lekcie nejaké ? Niečo čoho sa dá chytiť ? či len spievaš a prehlbuješ zlú techniku ešte horšími zlozvykmi ?

Členom od
    Jul 2010
    Level
    31
    Sila Reputácie
    8

Mal som jedného učiteľa, ale u neho to bolo už veľmi na jedno kopyto ku koncu, na začiatku mi hodiny aj niečo dali, ale potom už nič.
    Tu v okolí nemám veľa na výber z učiteľov.
    Last edited by Niekto; 13.08.2013 at 14:52.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky