+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 4 z 4

Téma: Kniha

Členom od
    Dec 2012
    Level
    4
    Sila Reputácie
    0

Question Kniha

Môže mi niekto poradiť či je táto kniha vhodná na učenie http://www.martinus.sk/?uItem=121844
    Alebo ak máte skúsenosti s nejakou inou knihou tak mi poraďte inú. Vopred ďakujem

Členom od
    Feb 2009
    Level
    45
    Sila Reputácie
    14

Re: Kniha

uprimne taketo knihy ak zacinas su podla mna hlupost.. kup si radsej nejaku brozuru alebo trebars aj knihu kde budes mat akordy a ich variacie.. to ti da viac ako nejaka kniha ktorej aj tak nebudes zo zaciatku rozumiet.. hlavne sa uc cez videa alebo si najdi nejaku dobru dusu ktora ti poukazuje nejake zaklady
    Fender Standart Stratocaster-Sunburst,MN,3 single
    Fender Frontman 65r
    Digitech RP70

Členom od
    May 2006
    Level
    63
    Sila Reputácie
    28

presne kniha v ktorej su akordy a ich variacie je kniha, ktorej nebudes rozumiet. To je presne cele zle. Len sa ucit akesi obrazky akorodov a stupnic ktorym ani trosku nerozumies. V prvom rade ak nemas ucitela, je dobre mat knihu ktora ti objasni zakladne veci a ako funguju. tj. presne co ta kniha obsahuje:

'Gitarový rychlokurz pre začínajúcich i pokročilých hudobníkov, akustická i elektrická gitara, poloha rúk, ladenie, akordy, údery, rytmus, tabulatúry, sóla, vibrato, tlmenie, septakordy, blues, notový zápis, vybrnkávanie, stupnice a mnoho ďalších tém v 55 lekciách.'

Vobec neviem aka je to kniha preto ju nemozem odporucit. Ale urcite ti ju mozem ovela viac ako cistu brozuru akordov. Aj preto ze ta kniha je koncipovana do 55 lekcii takze predpokladam ze obtiaznost lekcii budu stupat.

Členom od
    Feb 2009
    Level
    45
    Sila Reputácie
    14

nehadam sa.. ja som zacinal s takou zltou priruckou akordov a tu som..
    Fender Standart Stratocaster-Sunburst,MN,3 single
    Fender Frontman 65r
    Digitech RP70

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky