+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 9 z 9

Téma: kapoduster

Členom od
    Oct 2012
    Level
    16
    Sila Reputácie
    8

kapoduster

cawte. neviem kam to mam supnut. potrebujm kapo ktoy by som si mohol dat len cez niekolko strun 3 alebo 4 . bol som v tt v skaceli a tam nemali taky tak keby se mi vedeli nejaky linknut.
    dki vopred.

Členom od
    Jul 2007
    Level
    69
    Sila Reputácie
    25

Re: kapoduster

...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Oct 2012
    Level
    16
    Sila Reputácie
    8

ok a nejaky lacnejsi by nebol? taky nejaky jak ma andy mckee ked hraje ryllyn.

Členom od
    Feb 2009
    Level
    45
    Sila Reputácie
    14

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

mozno ti pomoze aj odpoved ineho typu... velakrat som vymyslal somariny, ze mi treba taky a taky kapo, lebo a lebo.. otazka je, ci ti ho ozaj treba.. co tak zmenit polohu alebo trochu ponamahat prsty na tazsej polohe? len tolko
    Fender Standart Stratocaster-Sunburst,MN,3 single
    Fender Frontman 65r
    Digitech RP70

Členom od
    Oct 2012
    Level
    16
    Sila Reputácie
    8

ale ja to chcem hlavne kvoli tomu andy mckee - ryllyn a ked on to hraje s capom na 5. polohe od 3. do 6. struny, tak naozaj velmi pochybujem ze JA by som vymyslel nejay sposob ako to zahrat bez capa nikde inde som zatial take somariny nepotreboval ale tu naozaj neviem .

Členom od
    Jul 2007
    Level
    69
    Sila Reputácie
    25

myslim ze zopar ludi to riesilo klasickym stipcovym kapom, ktory si zrezali na potrebnu dlzku. otazka je ale ci to stoji za to...
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Oct 2012
    Level
    16
    Sila Reputácie
    8

tak to asi nie kapo pouzivam dost casto, nicit si ho nebudem kvoli jednej pesnicke asi teda zoberem ten spider capo.

Členom od
    Mar 2013
    Level
    44
    Sila Reputácie
    7

Aj ked si si isty ze to nevies pretransponovat do polohy kde kapodaster potrebovat nebudes, skus sa o to aspon pokusit.. Mozno zistis ze je to vlastne jednoduche, alebo ta to aspon prinuti rozmyslat nad vztahmi tonov na hmatniku a to ta tiez moze posunut dalej.. Navyse pri takychto pokusoch sa stava ze prides aj na neaky novy vlastny riff alebo melodiu..

Členom od
    Oct 2012
    Level
    16
    Sila Reputácie
    8

to je dobry napad ale dost pochybujem ze sa mi bude chciet hram asi 9 rokov na klaviri a este nikdy som ziadnu vlastnu melodiu nevymyslel ani som nic nepretranponoval. na gitaru asi 4 a tam sa tiez drzim toho co mam na papieri . ja som taky pohodlny tip. zahram si co sa mi paci, co ma bavi, zreralxujem a som spokojny. ale mozno ked budem mat nejaky volny cas (co pochybujem lebo mam toho fakt vela) tak sa aspon pokusim ako si vravel

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky