+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 4 z 4

Téma: Spievas a/alebo hras na gitaru, a nejde ti to dobre napriek tomu ze ta to bavi?

Členom od
    May 2013
    Level
    3
    Sila Reputácie
    0

Spievas a/alebo hras na gitaru, a nejde ti to dobre napriek tomu ze ta to bavi?

Spievas a/alebo hras na gitaru, a nejde ti to dobre napriek tomu ze ta to bavi?
    Vo dvojici to nejde lepsie .
    Mam 19 rokov a som z Piestan. Milujem hudbu, ale asi nie som "talent", no napriek tomu stale hram a spievam aj ked mi bolo povedane ze mi to "nejde".
    Ak si na tom podobne a si z Piestan alebo okolia tak napis .
    Zhrnutie
    Viem ze na serioznu kapelu nemam, ci uz ako gitarista alebo ako spevak, no uz ma to prestava bavit sameho, tak hladam niekoho kto je na tom rovnako. Proste zeby sme spolu hrali len pre radost, bez ambiici, bez nejakych cielov nieco dokazat, len kvoli tomu ze nas to bavi . Co sa bude hrat/spievat na tom sa dohodneme, som otvoreny kazdemu stylu (okrem hip-hopu aj ked ak by sa do toho dala gitara tak preco nie ).

Členom od
    Aug 2006
    Level
    88
    Sila Reputácie
    40

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Re: Spievas a/alebo hras na gitaru, a nejde ti to dobre napriek tomu ze ta to bavi?

Treba rozlišovať, či to to nejde (technicky), alebo ti to nejde (falošne). Lebo ak je to tá druhá možnosť, tak to naozaj radšej zabaľ.
    Bunnyyyyy!

Členom od
    May 2013
    Level
    3
    Sila Reputácie
    0

Re: Spievas a/alebo hras na gitaru, a nejde ti to dobre napriek tomu ze ta to bavi?

Jedine o co mi napisanim tohoto islo aby som s niekym mohol hravat lebo proste si myslim ze na serioznu kapelu nemam, preto to bolo napisane tak nadnesene alebo ako to mam nazvat, nemyslim si ze som na tom az tak ze je to falosne, proste da sa to pocuvat, len nemyslim si zeby som v kapele obstal. Ja som len chcel konecne s niekym hravat a nie len sam, ale nejak mi to nevyslo...
    Ak by ta to zaujmalo a chces tak ti mozem poslat nejaku nahravku a uvazis ci som na tom zle technicky alebo ci je to falosne .

Členom od
    Mar 2013
    Level
    44
    Sila Reputácie
    7

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Ak ta to bavi a nejde to, nezabaluj to, ale makaj na sebe dalej, len sa s tym moc nechval zbytocne na verejnosti.. Mne trvalo 10 rokov kym som do ruky chytil ako-tak pravidelny rytmus.. So spevom som to vzdal pre dobro okolia, ale ked sme uz po skuske a uz len popijame neaku tu Nirvanu si vzdy rad zabekam.. A este jedna vec - uz aj dvaja ludia su kapela..

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky