+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 6 z 6

Téma: Kombo bzuci/chrci...ale brutalne...a nehra

Členom od
    Oct 2009
    Level
    39
    Sila Reputácie
    14

Kombo bzuci/chrci...ale brutalne...a nehra

Zdravim. Tymto veciam ja vobec nerozumiem, bohuzial. Pred nejakym casom mi toto proste zacalo robit. Mam kombo Behringer GM108 15W. Hned ako zasuniem do komba jack, zacne nahlas bzucat a nic ine nerobi. Nie je to to bzucanie, na ktore sa ludia zvyknu stazovat, take na pozadi. V mojom pripade netreba ani zapojit gitaru (teda gitarou to nie je) a uz bzuci. Ked potenciometer hlasitosti stiahnem na minimum, tak bzucat prestane, ked ho vytiahnem vyssie, tak bzuci hlasnejsie. Hrat sa neda, lebo to kombo je ochotne iba bzucat. Kablom to tiez nebude, lebo som skusal viacero kablov. Tusi niekto, v com by mohol byt problem?
    When you see the complexity of what you think is simple, then you will see the simplicity of what you think is complex.

Členom od
    Oct 2009
    Level
    39
    Sila Reputácie
    14

Re: Kombo bzuci/chrci...ale brutalne...a nehra

Este jedna informacia, ktora moze byt podstatna. Zo zaciatku, kym to nebolo take vazne, tak stacilo pokrutit jackom (tym koncom, ktory je v kombe) a ono si to asi naslo nejaku inu ''polohu'' a fungovalo normalne. Uz sa ani to neda.
    When you see the complexity of what you think is simple, then you will see the simplicity of what you think is complex.

Členom od
    Mar 2013
    Level
    44
    Sila Reputácie
    7

Hmmm.. a nemoze to byt tym ze si tym otacanim jacku povolil nieco vo vnutri samice toho jacku? pripadne tym otacanim mozes spravit aj studeny spoj.. bolo by asi najlepsie rozobrat a kuknut ci sa tam neuvolnil alebo neodtrhol neaky kabel

Členom od
    Oct 2009
    Level
    39
    Sila Reputácie
    14

No to kombo ma dva vstupy. Jeden klasicky na gitaru a jeden na CD. Ten druhy som nikdy nepouzival, alebo ked tak velmi zriedkavo, ale robi to iste.

Členom od
    Dec 2007
    Level
    100
    Sila Reputácie
    87

Vyzerá to na prerušený kontakt "ukostrenia" tienenia kábla vstupného JACK-u (môže to byť aj studený alebo vadný spoj káblika na prepojenie "ukostrenia" v kombe).

Členom od
    Sep 2014
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Mám podobný problém,combo síce hrá, ale ak ide dlhší čas tak vrčí nie silno pokiaľ nepridám gain. Môže to byť teda studený spoj?
    Viete aj konkrétne na akom mieste? Je to inak combo Vox VT 40+.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky