+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 4 z 4

Téma: Názor na spev

Členom od
    Oct 2007
    Level
    42
    Sila Reputácie
    0

Názor na spev

Zdravím, páni muzikanti ,toto sme nahrávali len tak pred rokom na mobil, bol to môj prvý pokus o spev v živote a keďže nám odišiel spevák, chcú odo mňa, aby som ho skúsil zastúpiť aspoň na skúškach zatiaľ, ale ja si to nemyslím, chcel by som počuť váš názor, Ďakujem, či som vyplašil všetky srnky v okolí ?
    mám to hodené len na facebooku,ale malo by sa to zobraziť správne
    https://www.facebook.com/photo.php?v...type=3&theater

Členom od
    Feb 2011
    Level
    45
    Sila Reputácie
    7

Re: Názor na spev

Heeeeej. Nepodliehaj panike. Je to mizerna nahravka, ale ten spev ma vobec nerusil. Mne sa to pacilo. Kludne mozes zaskakovat. Keby ste mali este spevacku/spevaka, mozete postavit pekne vichlasy. Myslim, ze mas na to. Je to vsetko vyvoj a samozrejme aj cvik a Tvoj hlas je v pohode. Z tej nahravky sa mi nedalo poriadne pocut vsetko. Hadam daj este nieco, kde Ta bude lepsie pocut. Mozno by stalo za to pohrat sa s mixom a trochu ta pridat do celkoveho zvuku, lebo sa mi zda, ze proste nie si vyspievany a teda sa to v tom desnom huhlani straca. Ale inak v pohode. Mozno Ti aj nejaka fanynka hodi zo seba tricko :-)

Členom od
    Oct 2007
    Level
    42
    Sila Reputácie
    0

Hehe, ďakujem za reakciu, viem že tá nahrávka veru nič moc, ale to som chcel len tak pre ukážku, keď sa nám podarí niečo solídnejšie nahrať tak pridám, aby sa to dalo lepšie zhodnotiť, ale zatiaľ fungujeme na tom čo máme ale pomaličky obmieňame a vylepšujeme techniku, hehe eeejha to by som bral teda ak ju fakt neodplašim

Členom od
    Aug 2006
    Level
    82
    Sila Reputácie
    38

1 z 2 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Ježišmária...
    Bunnyyyyy!

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky