+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 5 z 5

Téma: BaCH kombo

Členom od
    Oct 2008
    Level
    64
    Sila Reputácie
    12

BaCH kombo

Ahoj. Mám už dlhú dobu svoju gitaru značny BaCH. Za nič na svete by som ju nevymenil. Nedávno som ale predal kombo. Hnevalo ma, celkom slabota to bola - Peavey Solo. Teraz by som chcel celolampové a napadlo ma pozrieť sa práve po BaCHoch.
    Méte niekto skúsenosti s týmto tu?

Členom od
    Jul 2007
    Level
    69
    Sila Reputácie
    25

Re: BaCH kombo

myslim, ze asi bude malo ludi co na tom hralo. Vyzera to sice pekne ale kto vie co to v sebe skryva, popis nie je bohvie co. nie je uvedene ci je reverb pruzinovy alebo digitalny, repro bez oznacenia, lampy tiez...asi by som radsej siel do niecoho rozsierenjsieho aj ked to je asi prast jak uhod

kazdopadne si treba uvedomit, ze na tom kombe sa robi skreslenie iba potenciometrom hlasitosti tak aby si nebol sklamany, ze ked to zacne kreslit tak uz ti budu rezonovat okna a buchat na dvere nervozny susedia ...v pripade ze to chces na doma
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

Členom od
    Oct 2008
    Level
    64
    Sila Reputácie
    12

Toto niekto pozná? Viem ho zohnať nové za 220 eur. Už som ho aj skúšal. Zvuk celkom v pohode. Nepáči sa mi ale, že keď chcem iba clean, gain dam uplne dolu, volume naplno tak to hra dost potichu. Do skusobne s kamaratmi slabe. Ked ale pridam gain na dvojku/trojku tak už to hučí poriadne len som potom nervozny z toho ze tam mam to skreslenie, aj ked len minimalne, pridane.
    Je to tak aj na inych lampovych kombach? Hral som nedávno na jednom a tam sa skreslenie zapinalo tlacitkom a na cleane to hralo stale dost hlasno.

Členom od
    Mar 2013
    Level
    44
    Sila Reputácie
    7

Ak to ches mat len na domov takto staci, ale ak to chces mat aj do skusobne, poobzeraj sa po niecom inom..
    Mimochodom celolampove komba su docela drahe zalezitosti, neviem aky mas rozpocet, ale ak ches investovat okolo 200 jak si vravel a ak to ches mat aj nahlas poobzeraj sa aj po neakych pololampach.. za 200 rozumnu hlasnu lampu jednoducho nepkupis..

Členom od
    Aug 2006
    Level
    88
    Sila Reputácie
    40

1 z 1 užívateľov považuje tento príspevok za hodnotný

Kúpim kábel na Fender. píšte mail
    Bunnyyyyy!

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky