+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 2 z 2

Téma: zlamany krk

Členom od
    Nov 2013
    Level
    3
    Sila Reputácie
    0

zlamany krk

dobry večer, mam doma jednu staru španielku je asi 20 rokov stara, prežila už toho udajne spadla a odvtedy boli len problemy, najpr sa odlepila kobylka a potom keď som to zalepil sa zlamal krk...da sa to nejak opraviť?
    Attached Images

Členom od
    Jul 2007
    Level
    69
    Sila Reputácie
    25

Re: zlamany krk

ahoj,

podla fotky to vyzera skor na odlepeny ako zlomeny krk. takze jemne by som to prebrusil aby sa odstranili zvysky lepidla a prilepil by som ho spat. pokial to nie je kusok od nejakeho renomovaneho majstra tak to zvladnes si myslim aj sam doma. Na lepenie mozes pouzit disperzne lepidlo (duvilax, hercules) alebo epoxid. Su aj kvalitnejsie lepidla urcene na hudobne nastroje ako napr titebond ale to je podla mna skoda penazi. v minulosti sa pouzival hlavne glej, ktory samozrejme kupis aj dnes ale je to pracnejsie..resp. da sa kupit aj tzv. studeny glej ale to je tiez asi zbytocne
    ...ked raz vyrastiem tak si kupim nejaku peknu lubovku a ked nahodou vyrastiem este viac a nebudem vediet co od dobroty tak si kupim dobro

"Nikdo není opravdu dobře oblečen, nenosí-li úsměv." P.B. Shelley
    Lekvár je produkt šialenej myšlienky neurobiť zo všetkých sliviek slivovicu....
    Stará cigánska múdrosť: Učme sa hudbe, lebo lepšie je mať na brade jeden mozoľ od huslí, ako na rukách desať od roboty

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky