+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 5 z 5

Téma: Esp ltd ec - 401

Členom od
    Aug 2013
    Level
    9
    Sila Reputácie
    0

Esp ltd ec - 401

Zdravím , chcel by som si zadovážiť túto gitaru , kedže moju s ,,floydom" (Ibanez Rga42t) predávam . Chcel by som sa opýtať , či niekto má skúsenosti s touto gitarou a ak áno chcel by som počuť Váš názor . Vopred ďakujem.

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

Re: Esp ltd ec - 401

Hral som na nizsiej rade, ktora mala len tovarenske snimace, ak sa ti paci kludne by som do toho siel, ak to chces na tvrdu muziku tak EMG81...nic nepokazis, tiez ich mam a som celkom spokojny, aj ked mi potom tie gitary zneju tak nejak rovnako. Osobne mi vadi len ten lepeny spoj krku, je to tam take uz dost hrube a nepohodlne pre mna, ale to je vec vkusu.
    Fender Strat (Dimarzio Super Distortion pickup)
    Line6 UX2

Členom od
    Aug 2013
    Level
    9
    Sila Reputácie
    0

asi do toho pojdem , ale skor ešte som aj uvažoval (lebo dovod kupi novej je len kvoli pevnej kobylke ) o schecter omen extreme 6 ..

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

Ja si uz nejaku dobu robim zalusk na Schecter Omen Extreme ale 7dmicku ma to sice len tovarenske snimace, ale su rozopinatelne a co som skusal tak nezneli vobec najhorsie...No ale ta ESPcka co si daval mala urcite lepsie snimace tie EMGcka, ako ten Omen, takze to by mi tam dost zavazilo. Inak ja mam od nich Damien Platinum a je to uplne skvely nastroj na tvrdsiu muziku, maju vyborne rieseny ten lepeny krk a mne velmi sedia do ruky. Len teraz uz je za taku cenu, ze by som ho asi nekupoval. Inak este tu je taka moznost http://kytary.cz/ibanez-rgir-20fe-bk/HN136981/ ak by ti sedeli Ibanezy, ma to tiez EMGcka a je to velmi vydareny nastroj, len samozrejmenie kazdemu sa taky klasicky opozerany Ibanez tvar uz nemusi kazdemu pacit.
    Fender Strat (Dimarzio Super Distortion pickup)
    Line6 UX2

Členom od
    Aug 2013
    Level
    9
    Sila Reputácie
    0

no ved toto , že ibanezu prave predavam , je síce vyborna ale už ma nebaví floyd a ano pojdem to dej esp dakujem za rady

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Kľučové slová pre túto tému

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky