+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 4 z 4

Téma: Pomoc s výberom

Členom od
    Jan 2015
    Level
    14
    Sila Reputácie
    0

Pomoc s výberom

Čaute,
    Potreboval by som poradit s výberom prvej elektrickej gitary...
    Rozpočet mam veľmi obmedzený (200€)...
    Celkom ma zaujali gitary typu LP ale skôr by šiel do superstratu už kvôli žánrom ktoré chcem hrať (rock,metal grunge,punk rock a pod.)
    V tejto cene som našiel Epiphone Les Paul Special II, Cort x1, Cort x2, Cort x3, Washburn, ale najviac sa mi zapáčila Jackson JS11/12 Dinky no bojim sa že sa to neoplatí...
    S bazarom nemam dobre skusenosti...
    Čo by ste mi prosim poradili?
    Popripade mate niekto skusenosti s kombami Blackstar? Uvažujem nad ID-Core 10..

Členom od
    Jan 2010
    Level
    50
    Sila Reputácie
    11

Re: Pomoc s výberom

Bazar vzdy nemusi byt zla volba. Najma v oblasti hudobnych nastrojov moze prave vek byt dokazom, ci dany exemplar je spraveny dobre. Ak aj 5 rocny nastroj ladi, nema ohnuty krk a vsetko drzi pohromade, je to zrejme spravene solidne. Pri novej lacnej gitare niekedy nevies, ci materialy budu dostatocne trvacne (to ale plati hlavne o takych 50 eurovych gitarach). Dobre hudobne nastroje si napr. narozdiel od aut aj vekom udrzuju slusny stav a pouzivanie ich nejako nenici. V kazdom pripade to ale musi zhodnotit niekto, kto tomu rozumie. Samozrejme, ze na zhodnotenie ladenia nestaci zahratie 3-akordovej pesnicky na prvych prazcoch a pod.

Členom od
    Jan 2015
    Level
    14
    Sila Reputácie
    0

Bral som už z bazaru a aj kamarat a dlho mu nevydržala... Nerobi mi problem gitaru skontrolivat či je v pohode len potrebujem vediet nazor na tie gitary a čo je podľa vas lepšie...

Členom od
    Jan 2015
    Level
    14
    Sila Reputácie
    0

A niečo typu LP do 200€?

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky