+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 4 z 4

Téma: Husle - začiatočník

Členom od
    Mar 2015
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Question Husle - začiatočník

Zdravím, viem, že toto fórum je primárne o gitarách ale iné na podobnej úrovni som nenašiel
    Chcel by som sa spýtať, ako je to s hrou na husle, kde treba začať atď. Hlavne ma zaujíma, či sa oplatí navštevovať súkromného učiteľa alebo stačí navštevovať nejakú tú ZUŠ. Ďalej by som chcel vedieť, približne ako dlho treba mať učiteľa aby som získal nejaké tie základy a mohol potom trénovať sám. Taktiež by ma potešilo ak by sem niekto, kto sa tomu venuje napísal a podelil sa tak o svoje skúsenosti dik

Členom od
    Jun 2015
    Level
    26
    Sila Reputácie
    0

Re: Husle - začiatočník

Záleží či máš nejaké skúsenosti s hrou na hudobný nástroj, či si prešiel nejakou ZUŠ, koľko času si ochotní venovať cvičeniu. Určite je najlepšou voľbou súkromný účiteľ, ak chceš vedieť hrať rýchlo a kvalitne. Ak to chceš len skúsiť, ZUŠ ti bude určite stačiť - začal by som tam. Niekto je talent od prrody a ide mu to rýchlo, niekomu to nepojhde ani po dvoch rokoch. Záleží od chute do práce. Ale určite si zadováž kvalitné husle - najlepšie ti poradia v hudobninách

Členom od
    Sep 2015
    Level
    8
    Sila Reputácie
    0

Čo sa týka hudobnín, určite odporúčam http://kytary.sk/orchester/husle/ - pre začiatočníka úplne super, vedia poradiť a úplne najlepšie bude zájsť priamo na predajňu, najbližšia je v Brne

Členom od
    May 2015
    Level
    27
    Sila Reputácie
    5

určite si nájdi učiteľa. Učiť sa niečo sám je na figu, hlavne budeš zbytočne márniť čas a učiť sa s chybami

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky