+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 4 z 4

Téma: Neviem hrať na elektrickej gitare :( a ešte jedna vec , ktorá je v texte

Členom od
    Sep 2015
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Cool Neviem hrať na elektrickej gitare :( a ešte jedna vec , ktorá je v texte

Ahoj , mám 17 a hrám na španielskej gitare a začínam na elektrickej. Teda rok ju mám (elektrickú) a vôbec mi to nejde. Zahrám solo k Nothing else Matters , Fade to black (Metallica) , Tout le Monde (Megadeth) a to je asi tak všetko. Na španielskej zahrám toto (trošku pomalšie samozrejme nie ako originál ) https://www.youtube.com/watch?v=gtnxThdVJz0
    Môj problem je v tom , že neviem hrať Sweep pickingom , neviem poriadne hrať tappingom a ešte mam veľké rezervy v Alternate Pickingu :/ Dá sa to vyriešiť ? Môj učiteľ je skvelý hráč na klasickej gitare , ale na elektrickej veľmi nie , nevie mi poradiť , čo sa týka elektrickej gitary.
    A ešte vec , ak sa môžem spýtať ... Jedno dievča mi nápisalo , že sa jej páčim ... no , ale ani som ju nevidel , ona si myslí , že chodíme spolu (ja som bol **** a povedal som že chodíme spolu) noa , spoznal som jedno dievča , ktoré je super , ale nechcem tej druhej ubližiť , ako mne dievčata ublížili (poslali ma do p*** , že majú naviac atd ... ) dá sa aj to vyriešiť ?
    Každopádne pekný večer a veľa štastia v hre na gitaru

Členom od
    Sep 2015
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

Re: Neviem hrať na elektrickej gitare :( a ešte jedna vec , ktorá je v texte

Na youtube je kopec lekcíí, aj od profi gitaristov, takže tu nevidím problém. Ďalej len cvičiť a cvičiť

Členom od
    Mar 2013
    Level
    44
    Sila Reputácie
    8

Problem so sweep pickingom a ostatnym vyriesis cvicenim a na druhu cast otazky dufam ze necakas odpoved na gitarovom fore..

Členom od
    May 2015
    Level
    27
    Sila Reputácie
    6

Druha cast prispevku pobavila riad sa svojimi pocitmi a k tomu hraniu jak bolo spominane, treba len trenovat

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky