+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 5 PrváPrvá 1 2 3 4 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 46

Téma: Videohodiny pre začiatočníkov

Členom od
    May 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    31

Moj kolega muzikant a moj byvaly ucitel (i ked len na velmi kratku dobu) mi povedal, ze s tymi vedomostami, ktore mame o tom co robime, by sme mohli kedykolvek zostavit videoskolu. Ci uz ja, alebo on. Mne to padlo velmi dobre, lebo mi to polichotilo, ale myslim si, ze to ma cas... Vsetko ma svoj cas...

Ti, ktori mate moznost, zozente si uplne prvu slovensku gitarovu videoskolu, ktoru natocil Fero Griglak, legendarny gitarista, ktory hral v skupinach Prudy, Collegium Mussicum, Fermata. Napriek tomu, co vsetko v hudbe dosiahol je jeho videoskola trapna fraska... A to som sa vyjadril velmi mierne.... To len tak na okraj pre Steva, ktory nas vyzyva natocit nejake vlastne...

Okrem toho, mily Steve... pozri si videoskoly na webe, ktore su zadarmo... Tolko fekalu som este pokope nevidel. To uz videoskolu potom naozaj moze natocit barsjaky trapko....
    anonymus

Členom od
    Mar 2006
    Level
    80
    Sila Reputácie
    49

To ani niesu videoskoly.Co som ich zopar vydel tak tam boli len rifi ktore si moze kazdy sam vymysliet.
    Ibanez JS 1000 BTB Satriani Signatur

LINE 6 Spider III 150W+footswitch Line6 FBV 2

http://www.facebook.com/#!/group.php...00489150010853

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

Nevedeli by ste prosim o nejakych videohodinach najlepsie keby NEboli po anglicky aby som z toho aj nieco mal ? alebo by stacilo keby som sa ucil iba z knih ?
    Fender Strat (Dimarzio Super Distortion pickup)
    Line6 UX2

Členom od
    May 2006
    Level
    83
    Sila Reputácie
    31

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Xibal
    Nevedeli by ste peosim o nejakych videohodinach najlepsie keby boli po anglicky aby som z toho aj nieco mal ? alebo by stacilo keby som sa ucil iba z knih ?
    Zrovna pred nedavnym casom som sa dostal k mnozstvu videoskol a notovemu (rozumej tak, ze su tam i tabulatury) materialu. Rozne ucebnice, albumy, cvicenia... Uz len nabrat chut do cvicenia a pustit sa do toho
    anonymus

Členom od
    Aug 2006
    Level
    88
    Sila Reputácie
    40

co tak hodit nejaky link ..hmm??? ....ale iba ti co to maju overene a kdesi ulozene, fakt nechcem aby niekto riesil moje problemy...diky.... :P
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

Nevedeli by ste prosim o nejakych videohodinach najlepsie keby NEboli po anglicky aby som z toho aj nieco mal ? alebo by stacilo keby som sa ucil iba z knih ?
    Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Angell-X
    co tak hodit nejaky link ..hmm??? ....ale iba ti co to maju overene a kdesi ulozene, fakt nechcem aby niekto riesil moje problemy...diky.... Razz
    Ak som dopre pochopil požiadavky, tak odkazujem na video školu Pala Chodelku. Dá sa kúpiť v muzikeri. Z ich webu sa dá zadarmo stiahnuť demoverzia, ktorá obsahuje 14 lekcií.

Pre náročnejších kolegov - reklama tvrdí, že je to škola pre začiatočníkov a mierne pokročilých, no nie je to celkom pravda. Mierne pokročilí si tam toho veľa nenájdu. Ale je tam pár vecí, ktoré môžu pomôcť začiatočníkom. Určite to však nenahradí skutočného živého lektora, ktorý pomôže, poradí, usmerní, povzbudí a prispôsobí sa záujmom žiaka, tempu jeho učenia, atď. :-)

Členom od
    Aug 2006
    Level
    88
    Sila Reputácie
    40

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) laco
    Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Angell-X
    co tak hodit nejaky link ..hmm??? ....ale iba ti co to maju overene a kdesi ulozene, fakt nechcem aby niekto riesil moje problemy...diky.... Razz
    Ak som dopre pochopil požiadavky, tak odkazujem na video školu Pala Chodelku. Dá sa kúpiť v muzikeri. Z ich webu sa dá zadarmo stiahnuť demoverzia, ktorá obsahuje 14 lekcií.

Pre náročnejších kolegov - reklama tvrdí, že je to škola pre začiatočníkov a mierne pokročilých, no nie je to celkom pravda. Mierne pokročilí si tam toho veľa nenájdu. Ale je tam pár vecí, ktoré môžu pomôcť začiatočníkom. Určite to však nenahradí skutočného živého lektora, ktorý pomôže, poradí, usmerní, povzbudí a prispôsobí sa záujmom žiaka, tempu jeho učenia, atď. :-)
    diiiiiiiiikyy ...uz to stahujem
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Nov 2006
    Level
    31
    Sila Reputácie
    0

Nepoznas este nejaku dobre? Mne totiz ta verzia nesla spustit.

Členom od
    Nov 2006
    Level
    31
    Sila Reputácie
    0

Alebo cez co to prehravate?

Členom od
    Jul 2005
    Level
    46
    Sila Reputácie
    16

Re: Videohodiny pre začiatočníkov

podla toho co vladko napisal, tak kludne mozem navrhnut aby sme zalozili videohodinu s nazvom .....
    ako sa mi roztrhla struna :-D
    a zober me si to tak, ze ak mame surodencov a rodicov ktorym sa xce tiez chodit za pocitac,. tak zrovna sa vela nenaucime cez pc ak vas stale niekto vyhadzuje,ano je to sice zadara ale.....a xibal.....jezisi to co mas za avatar, nie ze by uz len moj bol pekny ale.. pacia sa ti vypracovane muzske tela? :-D :-D :-D :-D
    a laci,,toho chodelku som aj xcel kupit ale co s tim ked nemam komp :""(
    ------------------------
    Áno, priznávam si to, som sklerotik!Ale nevadí mi to, pretože sa každý deň možem radovať s toho že som vymyslel niečo nové i keď som na to prišiel už včera....

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky