+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 28 PrváPrvá 1 2 3 4 12 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 271

Téma: Toto počúvam Ja

Členom od
    Apr 2007
    Level
    30
    Sila Reputácie
    0

Re: Toto počúvam Ja

u mna vladne klasika U2 a slovesnky Elán ...a potom oasis , franz ferdinand , stereophonics , Qeen , REM , a zo slovenskych : I.M.T. Smile , Team , Gladiator
    a ceske : nohavica , olympic ... ludia pocuvate strasne malo slovenskej a ceskej muziky

poradi niekto mne? vela tychto kapiel som nasiel vdaka bozskej stranke www.last.fm

Členom od
    Jul 2006
    Level
    43
    Sila Reputácie
    14

ja osobne pocuvam najviac Led Zeppelin, Pink floyd, Deep purple.. Johna Petrucciho... a nemohli by ste my poradit niekoho kto hra jazz proste ten stary klasicky.. mam v tom dost nejasno

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    20

Ked chcete pocuvat Jazz tak odporucam hudobnu spicku: GEORGE BENSON , PAT METHENY ...

Členom od
    Dec 2006
    Level
    41
    Sila Reputácie
    14

Smile Re: Toto počúvam Ja

Aj ja nieco pridam:najradsej pocuvam Pearl Jam,Oasis,Foo Fighters,Pink Floyd,Kaiser Chiefs,Depeche Mode a Krystof.
    Ak sa nezlepšia ľudia,nezlepší sa nič.Thomas Morus

Členom od
    Oct 2006
    Level
    69
    Sila Reputácie
    20

zavisi od nalady. ale najviac asi:

Red Hot Chili Peppers, Mark Knopfler, Eric Clapton, Cat Stevens, Metallica, Nine Inch Nails, Muse, Scorpions, The Sounds...

z SK/CZ hudby: Polemic, J. Nohavica, Elan (od prichodu Henryho Totha), Peha, Horkyze Slize, niektore veci od IMT Smile...a tak

Členom od
    Oct 2006
    Level
    53
    Sila Reputácie
    16

takze ja pocuvam asi naozaj z vela rozkov vselico
    treti den, prazdny kriz, konflikt, davova psychoza, jaromir nohavica, karel plihal, offspring, ...
    HK Aquacity SKP Poprad

Členom od
    May 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    13

jak tak kukam kamzik Zona A by tam nemaa chybat

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    20

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) baSsStudent Zobraz Príspevok
    Simon: Dream Theatre , Tool? ? ja pocuvam: jimi hendrix, satriany, billy sheehan, Cannibal Corpse, Children of Bodom, Cradle of Filth, Death, Angra.......
    konecne nejaka spriaznena dusa skus si pozhanat veci od skupiny Firewind mozna sa ti zapaci... najma Breaking The Silence...

Členom od
    Oct 2006
    Level
    53
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) baSsStudent Zobraz Príspevok
    jak tak kukam kamzik Zona A by tam nemaa chybat
    zonu a nemam rad, nie som punker. pocuvam len par punkovych zalezitosti. vonkoncom sa mi nepaci punk 77.
    HK Aquacity SKP Poprad

Členom od
    May 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    13

hm.. zaujímavá téma, pretože zisťujem, že sa k nej asi neviem vyjadriť nejak jednoznačne.. tak aby som povedal to čo chcem, a aby ma zároveň aj niekto pochopil.. ale pokial mám vymenovať pár kapiel, ktoré mi niečo nejakím spôsobom dali.. six feet under, pantera, nailbomb, daemon, fear factory, ministry, NIN, mayhem, burzum, dark funeral, emperor, thorns, dimmu borgir, old man`s child, ancient, cradle of filth, mortiis, satyricon, graveworm, enslaved, immortal, death, hypocrisy, root.. richard müler & andrej šeban spolu s oskarom róžom.. pražský výběr(tie staršie albumy).. do istej miery asi aj marián varga.. a určite kopec ďalších metalových aj nemetalových.. možno v najbližšiej dobe ešte pár vecí pribudne.. ale nakoniec to môžeme snáď uzavrieť, a spoločne si poplakať pri tristanii pri skladbe destination departure z ich posledného albumu illumination.. v každom prípade som fanúšikom, hlavne toho nórskeho, prevažne symfonického black metalu.. aby ste z toho nemali moc chaos.. noo.. ale v každom prípade, úplne najradšej asi počúvam sám seba.. ale nie že by som bol taký egoista..
    hm.. tento link mi príde celkom zaujímavý.. čo naň poviete?.. http://www.youtube.com/watch?v=G5zV-IlSvP4
    Last edited by Emperror; 28.05.2007 at 00:18.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky