+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 28 PrváPrvá 1 2 3 4 5 13 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 271

Téma: Toto počúvam Ja

Členom od
    Sep 2006
    Level
    69
    Sila Reputácie
    20

Re: Toto počúvam Ja

Co pocuvam ja? Asi toto: Jaro Filip, Karel Kryl, Pink Floyd, IMT Smile, Rišo Muler, Divokej Bill,The Doors, Oasis, Lynyrd Skynyrd, Nirvana, Foo Fighters, Velvet Revolver, Sex Pistols, Metallica, Megadeth, Rage Against The Machine, Sepultura, Hypocrisy. A este nejake tie oldies: Deep Purple, Steppenwolf, Led Zeppelin.
    Simon, co povies na Dire Straights, alebo The Doors?
    Jamal, ty skus Soundgarden a Velvet Revolver.
    Kamzik, skus si zohnat Punk-rock made in Slovakia vol. 1-3, mozno tam najdes nieco zaujimave.
    Emperror, co takto este stara dobra Sepultura, alebo Slayer?

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    34

Nebudem vymenuvavat vsetko, lebo je toho vela. Ale aspon zopar, ktore v poslednom case "tocim" intenzivnejsie:
    HEX, FERMATA, ujo Mark Knopfler & Dire Straits, ujo Sting & POLICE, E. Clapton, THE SHADOWS, SCORPIONS, IRON MAIDEN...
    A co odporucam? Skusme sa poobzerat viac aj po domacej scene, hlavne v poslednom case sa objavuje mnozstvo zaujimavych mladych hudobnikov (Hruska, Jakabcic, ...) alebo stalice ako D. Ursini, J. Burian, A. Seban, bratia Griglakovci, M. Varga, J. Kupec, atd. a rozne ich projekty.
    Mal som moznost live vidiet a pocut, ze to stoji za to...

Členom od
    Jul 2005
    Level
    78
    Sila Reputácie
    25

Čo počúvam ja:

Členom od
    Oct 2006
    Level
    42
    Sila Reputácie
    16

toto pocuvam: Red Hot Chilly Peppers, Avantasia, Eric Clapton, Norah Johnes, Within Temptation, Therion, Guns and Roses, Chris Rea, AFI, Secondhand serenade, Blind Guardian, Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath

Členom od
    Jan 2006
    Level
    44
    Sila Reputácie
    14

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) the edge Zobraz Príspevok
    ... ludia pocuvate strasne malo slovenskej a ceskej muziky ...
    Ktovie, možno to bude tým, že je málo slovenskej a českej muziky, ktorá sa dá počúvať...

Členom od
    Oct 2006
    Level
    53
    Sila Reputácie
    16

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) bannik Zobraz Príspevok
    Kamzik, skus si zohnat Punk-rock made in Slovakia vol. 1-3, mozno tam najdes nieco zaujimave.
    vsetky tieto vyberovky mam ale oslovilo ma tam strasne malo veci.
    HK Aquacity SKP Poprad

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    20

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Emperror Zobraz Príspevok
    hm.. zaujímavá téma, pretože zisťujem, že sa k nej asi neviem vyjadriť nejak jednoznačne.. tak aby som povedal to čo chcem, a aby ma zároveň aj niekto pochopil.. ale pokial mám vymenovať pár kapiel, ktoré mi niečo nejakím spôsobom dali.. six feet under, pantera, nailbomb, daemon, fear factory, ministry, NIN, mayhem, burzum, dark funeral, emperor, thorns, dimmu borgir, old man`s child, ancient, cradle of filth, mortiis, satyricon, graveworm, enslaved, immortal, death, hypocrisy, root.. richard müler & andrej šeban spolu s oskarom róžom.. pražský výběr(tie staršie albumy).. do istej miery asi aj marián varga.. a určite kopec ďalších metalových aj nemetalových.. možno v najbližšiej dobe ešte pár vecí pribudne.. ale nakoniec to môžeme snáď uzavrieť, a spoločne si poplakať pri tristanii pri skladbe destination departure z ich posledného albumu illumination.. v každom prípade som fanúšikom, hlavne toho nórskeho, prevažne symfonického black metalu.. aby ste z toho nemali moc chaos.. noo.. ale v každom prípade, úplne najradšej asi počúvam sám seba.. ale nie že by som bol taký egoista..
    hm.. tento link mi príde celkom zaujímavý.. čo naň poviete?.. http://www.youtube.com/watch?v=G5zV-IlSvP4
    skus Unearth alebo Nasum

Členom od
    Apr 2007
    Level
    34
    Sila Reputácie
    13

Van halen, dio, g3,Whitesnake,poison,cinderela,wasp,bon jovi,def lepard,zztop,kiss,acdc,accept,judas priest,motorhead,peter gabriel,sting,norah jones,frank sinatra,luis amstrong,sade,david lee roth,ratt,mr.big,ozzy osbourne a velmi sa mi paci cimbalova hudba.

Členom od
    May 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    13

hmmm a nezabudli ste tu dakdo na ska?a ete lubim ROCK

Členom od
    Apr 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    0

ahojte...mnooo vy tu vsetcia vraviite o vseliakyyych zahranicnyyyych a nik tady nespomenul...jarka nohavicu abo nedvedovcov.....podla mna skveliiii hudobniiici,ktorii toho spravili neskutocne vela pre hudobnu sceenu....tot moj nazor: ))))

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky