+ Odpoveď do témy
Stránka 1 z 28 1 2 3 11 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 1 po 10 z 271

Téma: Toto počúvam Ja

Členom od
    Jul 2006
    Level
    70
    Sila Reputácie
    40

Toto počúvam Ja

Jedna takato tema sa tu uz po fore poneviera.

V tejto by som bol rad, keby sme sa pozreli na vkus kazdeho clena trosku inym sposobom. Navrhujem aby kazdy, kto chce napisal svojich oblubenych hudobnych autorov a interpretov a ti ostatni mu mozu potom odporucat, co by sa mu mohlo pacit.

!Upozornujem! Nejde o to, aby ste folkacovi povedali, ze urcite si musi vypocut METALLICU, skuste sa naozaj seriozne zamysliet nad vkusom dotycneho a podla toho mu nieco dobre odporucit z toho, co sami poznate.

Ja pocuvam: Bright Eyes, Rachmaninoff(a), Muse, Simon & Garfunkel, Bobby McFerrin (tot len malicka, ale dufam, ze dost siroka vzorka aby ste to nemali take tazke)

Ocenim reputackou kazdeho, kto sa trafi hoc aj do hudby, ktoru uz poznam a mam ju zaradenu v "hudboteke" (toto je sproste uplacanie, ale dufam, ze viete ako to myslim )

Členom od
    Apr 2007
    Level
    39
    Sila Reputácie
    16

Re: Toto počúvam Ja

White Stripes, Jimi Hendrix, Nirvana, Beethoven, AC/DC, Marilyn Manson, Apocalyptica, nejaky vyber s nazvom - guitar kings, The Doors, Led Zepplin, Buckethead
    I am with stupid ↑

Členom od
    Jul 2006
    Level
    70
    Sila Reputácie
    40

Visio: Len nech si vsetci rozumieme, len zoznam predstavuje Tvoju oblubenu hudbu, ci Tvoje odporucanie pre mna?

Pre buducnost bude dobre to vyslovne pomenovat.

Členom od
    Feb 2007
    Level
    40
    Sila Reputácie
    22

Simonovi: - možno niečo trafím.
    Fugazi, Simon Joyner, Palace Brothers, The Pixies, R.E.M., Radiohead, Sebadoh, The Smiths, The Violent Femmes, Neil Young, Ash, Athlete, British Sea Power, Coldplay, Doves (00's), Elbow, Keane, Mew, The Music, Razorlight, Starsailor, Super Furry Animals, Azure Ray, Devendra Banhart, Cat Power, Cursive, Dashboard Confessional, Nicolai Dunger, The Faint, The Good Life, The Bruces, Rilo Kiley, Son, Ambulance, Songs:Ohia, Sorry About Dresden, Don Byron, Rahzel, SoVoSo, Zap Mama, Jackson Browne, Leonard Cohen, The Cure, Frank Zappa, Bob Dylan, Igor Stravinský, Arnold Schoenberg, Béla Bartók, Prokofiev, Barber, Britten, Holst, Šostakovič, Malcolm Arnold, Hindemith, Mahler.. ??????????????????????????????????

Je to ako ruleta... (teda triafať iného okruh záujmu...)
    Last edited by littlebigbird; 27.05.2007 at 18:12.

Členom od
    Apr 2007
    Level
    37
    Sila Reputácie
    15

Je toho vela ale zacnem najjemnejsich a skoncim najtvrdsim :
    - Nat "King" Cole,Andres Segovia, Django Reinhardt, Frank Sinatra, Hot Serenaders, Elvis Presley , Beach Boys, Everly Brothers, Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin, Van Halen, Motorhead, Buckethead, Pink Floyd, z jemnejsich este Edith Piaf, ZZ Top, AcDc , Status Quo, Megadeth, Pantera Metallica , atd

viac sice pocuvam jemnejsie a tych este mam ovela viac no neviem si spomenut

Simon: Simon & Garfunkel - Boxer a Mrs. Robinson su najkrajsie
    Neviem ci sa ti to bude pozdavat ale mozno by ta zaujala tato

http://youtube.com/watch?v=5L-RNy01g7k
    Hard Rock Anyone?

Členom od
    Apr 2007
    Level
    39
    Sila Reputácie
    16

keby to bolo smerovane tebe, celkom urcite by to bolo oznacene.

to je môj vycuc.
    I am with stupid ↑

Členom od
    May 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    13

Simon: Dream Theatre , Tool? ? ja pocuvam: jimi hendrix, satriany, billy sheehan, Cannibal Corpse, Children of Bodom, Cradle of Filth, Death, Angra.......

Členom od
    Jul 2006
    Level
    70
    Sila Reputácie
    40

Littlebigbird . Tak to bol obsiahly zoznam. A to, co z toho poznam sa mi naozaj paci. Zvlast s tym Devendrom si trafil nieco, o com som myslel, ze je takmer nepoznane

Johny - dik za Everly Brothers. Ti su fajn. S a G od nich prebrali na koncerte Wake Up (Little Suzie) a aj Bye Bye Love. Tebe odporucim Ondrej Havelka and The Melody Makers a Geroge Gershwin - Rhapsody In Blue a aj American In Paris

baSsStudent - dakujem ale nie. Su to vyborni muzikanti, ale moc mi taka hudba nesedi. Skus inac starsie NIN a technicky zaujimavi su aj Extreme a Mourning Widows.

Členom od
    May 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    13

Asi som na omyle ze Muse a Tool su podobne no , a k tomu NIN je to velmi digitalna hudba a to mi ani tak nevadi ale ta jednoduchost nieje pekna tie ostatne si vypocujem

Členom od
    Oct 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    22

No ja si vypocujem asi vsetko co sa tyka: hardrocku, rocku, bluesu. Moji naj su: AC/DC, Deep Purple, Andrej Seban, The Beatles, Joe Satriani, nieco na harmonike - Sonny Boy Williamson, Charlie Slavik v due s Lubom Benom, nieco z youtube: Gregor Hilden. Z indie rocku The Killers. A hram v punk/alternative/industrial kapele, takze nieco aj z punku a punkrocku ako Yellowcard, Green Day, Jaksi Taksi, Rybicky 48. Zvlastny styl ze garage rock: The Hives. No a uz ma nic take teraz nenapadne.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky