+ Odpoveď do témy
Stránka 4 z 5 PrváPrvá ... 2 3 4 5 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 31 po 40 z 46

Téma: Videohodiny pre začiatočníkov

Členom od
    Mar 2006
    Level
    80
    Sila Reputácie
    51

Re: Videohodiny pre začiatočníkov

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Infernus Zobraz Príspevok
    ..ja sa učím podľa jednej starej učebnice ešte zo socializmu, a pomáham si programom Guitar pro 5.1...to je asi najlepší spôsob sa naučiť hrať, kombinovať viaceré veci...len ma troška rozohnil názor na ľudovú hudbu, ale niet sa čo čudovať, máme tu éru "moderných" ľudí, ktorý takýmto veciam nemôžu v živote pochopiť...
    Guitar Pro je dobry program na ucenie.Nauc sa snim pracovat a neber tie noty alebo taby az tak vazne.Nie vzdy su spravne ale vacsinou su.
    Co sa tyka tej ludovej tvorby.Ludova hudby je rozna a neni to len Anicka dusicka a podobne veci ktore ja tiez nemusim.Ak nenajdes spriaznenu dusu na ludovu tvorbu tak proste nereaguj.Nic nevyriesis.
    Ibanez JS 1000 BTB Satriani Signatur

LINE 6 Spider III 150W+footswitch Line6 FBV 2

http://www.facebook.com/#!/group.php...00489150010853

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    22

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Infernus Zobraz Príspevok
    ..ja sa učím podľa jednej starej učebnice ešte zo socializmu, a pomáham si programom Guitar pro 5.1...to je asi najlepší spôsob sa naučiť hrať, kombinovať viaceré veci...len ma troška rozohnil názor na ľudovú hudbu, ale niet sa čo čudovať, máme tu éru "moderných" ľudí, ktorý takýmto veciam nemôžu v živote pochopiť...
    Chapem ze ta to rozohnilo, no asi to beries moc osobne a nemuselo to byt tak myslene. Co sa týka tých video hodin. Skus si pozriet moj dnesny prispevok v teme WWW dal som tam odkaz na stranku kde je to krasne robene ako v GP5 no toto ti dokonca ukazuje presne hmatnik gitary
    ludova tvorba je sucast nasej kultúry a je v skutku rozmanita a zaujimava. Ja ju tiez nepocuvam no uznavam jej kvality v tomto smere. Aj blues vznikol ako ludova hudba ( samozrejme nie u nas ) a vyvíjal sa vekom. Nas folklór je daco unikátne na co by sme mali byt vsetci hrdý aj ked tu muziku nemusime, ale ak daco hrajú ludia ktorý to fakt vedia tak je to VZDY dobra muzika
    Last edited by Humi; 22.09.2007 at 14:26.
    Kapela Inštinkt

Členom od
    Sep 2007
    Level
    27
    Sila Reputácie
    0

Talking Re: Videohodiny pre začiatočníkov

..ľudová hudba nie je len anička dušička, je to omnoho zaujímavejšie, prepracovanejšie s kopou tažkých prvkov a množstvom nástrojov...je to aj jedna z mála našich zachovaných dedičstiev....odporučil by som aj folklór z iných zemí ako napr. Fejd zo Švédska, Omnia z Holandska alebo našincov ŽiariSlav, čo je všetko prepracovaná ľudová hudba s odrazom ich krajín, pohanskou a keltskou mytológiou...ľudová hudba je nádherná aj v metale napr. Arkona (Rus.), In Extremo (Nem.), možno známejší Korpiklaani (Fín.) alebo Fintroll (Fín.).....ďakujem za rady ohladne gitari, GP je skvelý program, a dá sa na ňom veľa naučiť...mám k dispozicií asi 1,5 gb databázu pesničiek skupín v gp súboroch, takže je to skvelé..."cvičiť sa,cvičiť sa,cvičiť sa" ...a áno, možno som reagoval trocha prehnane, takže Radkio ospravedlňujem sa...

Členom od
    Jan 2008
    Level
    34
    Sila Reputácie
    15

Zdravim.
    Nieco pre "zaciatocnikov" od B. B. Kinga http://www.youtube.com/watch?v=atqi2NFMsw4

Členom od
    Jan 2008
    Level
    34
    Sila Reputácie
    15

...pridavam sem este jednu celkom zaujimavu stranku http://www.guitarmasterclass.net/ , podstatna cast "lekcii" je sice spoplatnena, ale najdu sa tam aj "free lessons"...prajem Vam vela inspiracie a chuti do cvicenia...

Členom od
    Jan 2008
    Level
    49
    Sila Reputácie
    17

ja by som rad upriamil vasu pozornost na online kurz Jimmy Bruna.
    www.jimmybruno.com
    ale je to spoplatnene
    dakujem jazzovemu fanatikovi Lubovi B. ked mi ho kedysi doporucil
    Mam rad hudbu

Členom od
    Jun 2008
    Level
    23
    Sila Reputácie
    0

Je niečo take ako slovenske videohodiny??? lebo čo pozeram všade sa rozprava po anglicky a moc tomu tam neni rozumieť?

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    36

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Progy Zobraz Príspevok
    Je niečo take ako slovenske videohodiny??? lebo čo pozeram všade sa rozprava po anglicky a moc tomu tam neni rozumieť?
    No ked neni tomu tam moc rozumiet, tak ti moze byt jedno v akej reci to je, ci nie? Myslis, ze slovencina by pomohla keby tomu tam nebolo aj tak moc rozumiet?...

Členom od
    Jun 2008
    Level
    23
    Sila Reputácie
    0

no teraz som tvoje otazky alebo odpovede nepochopil vobec...ale asi by to bolo lepšie zo slovenčinou.

Členom od
    May 2008
    Level
    44
    Sila Reputácie
    15

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) marowak Zobraz Príspevok
    No ked neni tomu tam moc rozumiet, tak ti moze byt jedno v akej reci to je, ci nie? Myslis, ze slovencina by pomohla keby tomu tam nebolo aj tak moc rozumiet?...
    on to asi ymslel tak ze nerozumel co vravel po anglicky ze keby to bolo po slovensky asi by si sa skor dovtipil co povedal ak by si nahodou nerozumel

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky