+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 4 z 4

Téma: Dalsia hokejova hymna ??? :-)

Členom od
    Oct 2010
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

Dalsia hokejova hymna ??? :-)

Nemal som co robit, tak som si aj ja vymyslel hokejovu hymnu :-) Cele je to nahrane asi za hodinu (od prveho tonu az po zaverecnu mp3), takze ignorujte instrumentalne a spevacke nedokonalosti. Aj obcasne tikanie metronomu, ktory boll v sluchatkach a mikrofon nasnimal aj to. :-) Iba ma zaujima, ci ma zmysel na piesni popracovat, alebo sa na nu vykaslat.

http://soundcloud.com/ftl/slovenskooo

PS: Zavesil som to na iny kanal na soundcloude, kedze na tom svojom (http://soundcloud.com/nyorde) chcem mat iba dokoncene skladby, nie taketo domace verzie.

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    36

Re: Dalsia hokejova hymna ??? :-)

nyorde, imho, na narodnu hokejovu hymnu velmi malo harcovne, makke, melancholicke. Hokej je predsa drsna tvrda hra, ktora vyzaduje uplne inu hudobnu podporu, aby to stimulovalo atmosferu, nadsenie, vervu, ... Myslim, ze Babylonacku "Nech boze da..." len tak lahko nic neprekona. Ta skladba ma ovela viac ako vsetko, co ma taka skladba mat.
    No ta tvoja je urcite aspon 100x lepsia ako nejaka muka od Kristiny, ci ako sa ta cukrova disco dievcicka vola..

Členom od
    Jan 2010
    Level
    66
    Sila Reputácie
    22

Ty si dobry hudobnik, to urcite. No a ta vec - ma to vsetky atributy pesnicky, vratane lahkej zapamatatelnosti, ale ... mne to vela nepovedalo, pripada mi to strasne ... konzumne. Ci to je tym Slovenskooooooo ci cim, neviem. Pre cosi proste nebars.

Členom od
    Oct 2010
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) marowak Zobraz Príspevok
    nyorde, imho, na narodnu hokejovu hymnu velmi malo harcovne, makke, melancholicke. Hokej je predsa drsna tvrda hra, ktora vyzaduje uplne inu hudobnu podporu, aby to stimulovalo atmosferu, nadsenie, vervu, ... Myslim, ze Babylonacku "Nech boze da..." len tak lahko nic neprekona. Ta skladba ma ovela viac ako vsetko, co ma taka skladba mat.
    No ta tvoja je urcite aspon 100x lepsia ako nejaka muka od Kristiny, ci ako sa ta cukrova disco dievcicka vola..
    Ved samozrejme, ked tam nie su basa, bicie, overdrive gitara, ani choraly, tak je to makke. Ale toto je domaca nahravka iba gitara a spev (to je, dufam, kazdemu jasne :-)).
    Last edited by nyorde; 26.03.2011 at 05:36.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky