+ Odpoveď do témy
Zobraz výsledky 1 po 5 z 5

Téma: Gitarove casopisy

Členom od
    Jan 2010
    Level
    50
    Sila Reputácie
    13

Gitarove casopisy

Existuje nejaky casopis o gitare (alebo aspon hudobny, ktory dava velky priestor gitare) v CR alebo na Slovensku? Vygooglit sa mi nepodarilo nic a ani neverim, ze by na Slovensku nieco bolo, ale Cesi by nieco mohli mat, nie?

Členom od
    Jul 2008
    Level
    36
    Sila Reputácie
    19

Re: Gitarove casopisy

zijem v cr, ale zeby som na nieco take narazil, tak to vobec... v trafikach, v tescu a pod. najdes len anglicke, nemecke a v nich je to vacsinou o kapelach a hudobnikoch vseobecne
    ale myslim si, ze v hudobninach najdes nieco - fender, marshall,... a ich brozurky, ale neviem ci mas zaujem prave o nieco taketo
    Cort X-11
    Nashville NW-20CSB
    Fender Frontman 65R
    Marshall MG15
    Johnson Distortion DEQ2
    Dowina GT-007
    ...som zistil, že tu nič zmysluplne nepíšem...

Členom od
    Nov 2008
    Level
    68
    Sila Reputácie
    24

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    40

Asi jedine Muzikus, ked si chces precitat aj nejake recenzie na gitary a aparaturu, tiez tam zvyknu byvat aj workshopy a podobne veci, co je fajn. U nas mas napr. Novy Popular, ale ten taketo veci neriesi, ten je "iba" o hudbe

Členom od
    Jan 2010
    Level
    47
    Sila Reputácie
    26

Nemci,či Rakúšania skôr vydávajú nejaký podobný časopis. Viem,že známy chodil do Rakúska do práce a nosil si domov perfektný časopis, kde boli aj nejaké piesne spracované v notách, názov bol čosi Gittare und Bässe http://www.gitarrebass.de/index.html
    Do stánku by sa dal asi objednať, ale problém by bol v nemčine..a podľa obálky časopisu tuším stojí 5,50 eur, takže neviem, koľko by to vyšlo na slovensku.
    Ten muziker je dobrý, ale nie som si istý, či bude každý mesiac o gitare, niekedy tam zvyknú aj blbosti písať, keď sme to zvykli čítať v skúšobni. Raz bol dokonca mesiac o basgitare a o basgitare tam bol jeden blbý článok, ktorý nebol pre mňa vôbec zaujímavý a ďalej tam boli sprostosti o bicích a...proste ten časopis som dočítal za 3 minútu, z čoho som 2,5 minúty čítal prílohu s inzerátmi.

Je aj anglická verzia:
    http://wiaderko.net/sk/download-eboo...y-2011-uk.html
    http://wiaderko.net/sk/download-eboo...er-2010-a.html
    Your ears are your most important piece of equipment. Unfortunately, they cannot be replaced as easily as your other gear.
    So please, say to drummer, that now he can pull out the stoppers from ears and stop play like a deaf schmuck.

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky