+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 3 PrváPrvá 1 2 3
Zobraz výsledky 21 po 28 z 28

Téma: cim cistit struny a hmatnik

Členom od
    Aug 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

Re: cim cistit struny a hmatnik

Caute.Takze mam palisandrovy (tmavy hmatnik) a gitaru mam ciernej farby (telo).To umyvam pripravkom na gitarovy korpus Ernie Ball (taky cerveny) aj z takou zltou handrickou Ernie Ball.A tak si s nim umyvam hmatnik aj struny...Ale ked to cistim je pekny tmavy a tak ale ked to uschne tak po takych 10minutach ej ten hmatnik taky jak vyprasivele tricko.Taky divne vyblednuty.Ale cistit to zase musim.Nevadi to nejak?U mojho predajcu som si objednal na hmatnik toto:

http://www.muziker.sk/Default.aspx?D...ms=kod_id;1130

A na struny tiez niečo podobne....Co vy na to?
    Ja si myslim ze radsej dat viac korun nez za Diavu a nech je to fakt na gitaru nie?Aky mate na to nazor vy?Co by ste mi odporucili?Dakujem cavte
    P.S.:Ale docela ma zaujalo ze Diava zatiera skrabance je to pravda?Mam totiz zo zadu z giary nejake malinke skrabance v laku a neviem ako to zatriet vazne pomaha Diava?
    Last edited by Mayco123; 08.11.2007 at 16:14.

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    42

budem trosku off. drahsie ale nech je to na gitaru... zlatko tu ide o chemiu, o nic ine.. ak ma nieco take zlozenie, ze to osetruje drevo, tak sa to da pouzit na takmer kazde drevo.. tie vzorceky proste nepustia.. si zober taky Calgon.. veril osm tomu, kym som nezacal studovat chemiu a nezistil som, ze calgon ma take iste zlozenie ako Ocot, len v inom pomere.. cize ocot je dokonca silnejsi.. a rozdiel je v tom, ze ocot kupis za 15 korun..staci dat do pracky , prevarit, a ma postarane o pracku tymto chcem povedat, never vsetkemu co vidis a radsej sa pozeraj na zlozenie
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Aug 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Radkio Zobraz Príspevok
    budem trosku off. drahsie ale nech je to na gitaru... zlatko tu ide o chemiu, o nic ine.. ak ma nieco take zlozenie, ze to osetruje drevo, tak sa to da pouzit na takmer kazde drevo.. tie vzorceky proste nepustia.. si zober taky Calgon.. veril osm tomu, kym som nezacal studovat chemiu a nezistil som, ze calgon ma take iste zlozenie ako Ocot, len v inom pomere.. cize ocot je dokonca silnejsi.. a rozdiel je v tom, ze ocot kupis za 15 korun..staci dat do pracky , prevarit, a ma postarane o pracku tymto chcem povedat, never vsetkemu co vidis a radsej sa pozeraj na zlozenie

lol mne staremu NEchemikovi to radsej nevysvetuj...ale dik...Mna by ale skor zaujimalo co hovoite na ten ukaz na hmatniku po precisteni Ernieim Ballom ze je taky vablednuty?A + nejake nazory na ten Dunlop

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    42

naco chces vediet nazory na nieco, co si si uz objednal?
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Aug 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    0

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Radkio Zobraz Príspevok
    naco chces vediet nazory na nieco, co si si uz objednal?
    lebo nikde nie je napisane ze si to kupim objednal som to cez hudobniny v mojom meste nie k sebe domov

Členom od
    Jul 2007
    Level
    74
    Sila Reputácie
    27

ja som gitaru vzdy cistil diavou alebo prontom na drevo a nevidel som v tom ziaden problem. ja hmatnik cistim relativne casto lebo sa mi dost potia ruky pri hrani a strasny sajrat sami tam uklada...a na strunach tiez....ked uz nic ine tak ich aspon trochu nechtami zo spodnej casti vycistim...to by jeden neveril kolko sa tam toho nahromadi

Členom od
    May 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    15

tak ked smrdi diava a nie je pronto postaci aj colormat!ale ked sa clovek kukne na gitaru len tak tak si mysli ze nie je co cistit ale ked da dole tie struny...no des a hruza

Členom od
    Jul 2014
    Level
    1
    Sila Reputácie
    0

ahoj, nejlepší věc na čištění strun, pražců a hmatníku je tahle lahvička http://kytary.cz/dunlop-6532/HN077265/ odstraní uplně všechno a šetrně )

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky