+ Odpoveď do témy
Stránka 2 z 4 PrváPrvá 1 2 3 4 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 11 po 20 z 36

Téma: Luciano Pavarotti

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    24

Re: Luciano Pavarotti

ja tiez operu nepocuvam no Pavarotti bol výnimočný tým že dostal operu medzi ľudí ktorí ju nepočúvajú a sprístupnil ju masám
    Pridám aj ja jeden super duet kde si zaspievaj s Barry Whietom jeho hitovku:
    http://www.youtube.com/watch?v=kL0WFcygdWY
    je to fakt super
    musim pridat este jeden famozny duet s kralom Soulu Jamesom Brownom :
    http://www.youtube.com/watch?v=VCIyzNISw1Q&NR=1
    Last edited by Humi; 07.09.2007 at 13:21.
    Kapela Inštinkt

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    39

Bol jeden z mala tych, ktori priniesli trocha kultury aj na velke futbalove stadiony (lebo pri futbale je to casto katastrofa, skor vojna fanusikov a v podstate ide o nic). Spomente si na hviezdne tenorove koncerty tria Pavarotti, Domingo, Carreras...

Členom od
    Jul 2006
    Level
    55
    Sila Reputácie
    22

Unhappy Re: Luciano Pavarotti

Je to fakt velmi smutne.Svet prisiel o dalsieho hudobneho genia.Ja ked som pocuval pavarottiho tak mi vzdy az zimomriavky behali po tele.Ale rakovina pankreasu je fakt hnusna choroba a nie kazdy sa z nej dostane...Cest tejto uz legende ...

Guitar is my drug!

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    44

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) backpain Zobraz Príspevok
    Vážený
    zamysleli ste sa o čom tu vlastne trepete ????
    Niekto tu podhodí tému, ktorá nemá v podstate zmysel a Vy sa tu za to ešte modlite .... Dobré ráno stará mamo
    veru nechapem zmysel tvojho prispevku.. naopak chapem, co je zlozit uctu niekomu velkemu.. kym pan "majster" urcite bol.
    ked nesuhlasis, nereaguj, zbytocne spory vzniknu.. a je naivne mysliet si, ze sa na to uzivatelia zabudnu za dva dni
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Dec 2006
    Level
    41
    Sila Reputácie
    19

Talking Re: Luciano Pavarotti

Vážený
    zamysleli ste sa o čom tu vlastne trepete ????
    Niekto tu podhodí tému, ktorá nemá v podstate zmysel a Vy sa tu za to ešte modlite .... Dobré ráno stará mamo

A ja by som este dodal,ze ak chces povedat Vazeny viacerym ludom,tak potom by si tam mal davat makke i,teda Vazeni..takze si sa k tomuto "trepaniu" vlastne aj ty sam pripojil.
    Ak sa nezlepšia ľudia,nezlepší sa nič.Thomas Morus

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    44

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Jamal Zobraz Príspevok
    A ja by som este dodal,ze ak chces povedat Vazeny viacerym ludom,tak potom by si tam mal davat makke i,teda Vazeni..takze si sa k tomuto "trepaniu" vlastne aj ty sam pripojil.
    mozno len niekomu vykal ..ale dost o tom ) OT
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Aug 2007
    Level
    27
    Sila Reputácie
    0

Cool Re: Luciano Pavarotti

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Humi Zobraz Príspevok
    Vazeny a ty citas co pises za hluposti?Tymto prispevkom si iba dokazal ze o hudbe nic nevies a nemas uctu k umelcom ktorí daco v hudbe dokazali. Tak tu aspon Vazeny nekydaj
    Aha dalsi ten s tych, ktorý si nevie pustit cudzi nazor. Si ako vidim zaslepeny velikostou mena a prave takym ako si ty sam nezalezi na ludoch. Chces mi akoze tvrdit ze zomrel len on ??? a nikto druhy na tomto svete, ktorý sa mozno snazil viac, ale nemal k tomu prostriedky ??? HANBA TAKYM AKO SI TY !!!!!
    HIGHWAY TO HELL

Členom od
    Apr 2006
    Level
    78
    Sila Reputácie
    24

Aha dalsi ten s tych, ktorý si nevie pustit cudzi nazor. Si ako vidim zaslepeny velikostou mena a prave takym ako si ty sam nezalezi na ludoch. Chces mi akoze tvrdit ze zomrel len on ??? a nikto druhy na tomto svete, ktorý sa mozno snazil viac, ale nemal k tomu prostriedky ??? HANBA TAKYM AKO SI TY !!!!!
    HIGHWAY TO HELL
    chces sa bit??? no pod!
    o com to vlastne trepes? na svete za sekundu zomrie 7-8 ludi (ak nie viac) a pre kazdeho blizkeho je to tragedia zatial co pre svet je to "len" statistika... ale to neznamena ze teraz nevzdame hold niekomu kto spravil pre tento svet ovela viac ako kazdy z nas.... to ze neoplakavame inych neznamena ze si ich nevazime, len niektori su znamejsi a niektori nie...
    ty tiez nepoznas Portikus a Sana Papanca ktory hra na base ako Wooten..plakal by si za nim? asi nie.... takze tak.... ak sa chces iba hadat chod na ine forum...

Členom od
    Aug 2007
    Level
    27
    Sila Reputácie
    0

Cool Re: Luciano Pavarotti

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Matomeister Zobraz Príspevok
    chces sa bit??? no pod!
    o com to vlastne trepes? na svete za sekundu zomrie 7-8 ludi (ak nie viac) a pre kazdeho blizkeho je to tragedia zatial co pre svet je to "len" statistika... ale to neznamena ze teraz nevzdame hold niekomu kto spravil pre tento svet ovela viac ako kazdy z nas.... to ze neoplakavame inych neznamena ze si ich nevazime, len niektori su znamejsi a niektori nie...
    ty tiez nepoznas Portikus a Sana Papanca ktory hra na base ako Wooten..plakal by si za nim? asi nie.... takze tak.... ak sa chces iba hadat chod na ine forum...
    dobre hovori chalan, nechajme ho ....
    len nejako dlho a bez pointy, ktora mi chyba
    preco sa vam vsetkym tak dviha zlc ?? a nezabudni mi dat cervenu kartu
    ps: Portikus poznam a velmi dobre

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    24

HIGHWAY TO HELL
    Backpain, prosí ťa ak chceš útočiť na moju osobu tak to rob v téme Off Topic.
    Tam ma môžeš urážať koľko chceš inak sa musím iba pousmiať nad nelogickou úvahou v tvojom príspevku
    Last edited by Humi; 08.09.2007 at 11:28.
    Kapela Inštinkt

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky