+ Odpoveď do témy
Stránka 3 z 4 PrváPrvá 1 2 3 4 PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 36

Téma: Luciano Pavarotti

Členom od
    May 2007
    Level
    29
    Sila Reputácie
    17

Re: Luciano Pavarotti

myslela som ze tato tema je venovana pamiatke zosnuleho umelca!a preto si myslim ze ked sa xce niekto hadat tak to sem nepatri!neviem ako ostatni ale bola by som rada keby si to nemenovana osoba sla riesit niekam inam...a podla jeho nazorov by som tipovala detske ihrisko!

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    44

Backpain ..tato tema je venovana pamiatke Luciana Pavarottiho, ak sa ti to nepaci a myslis si, ze si to viac zasluzi nejaky Denis Grooms (zomrel vcera na starobu) alebo Peter O. Connel (36 rokov autonehoda) ..ziskane z google.com, tak zaloz taku temu a mozno sa k tomu niekto prida. Takto ale radsej drz hubu.. Ako si mozes vsimnut, ides sam proti vsetkym a to sa moc neoplati.
    A neviem ako by si sa citil, keby ti napr. zomrel blizky pribuzny a nejaky hajzel by zacal pisat, ze "no a?" zamysli sa

offtopic.. tusim sa tu uz neda zalozit tema, kde na seba ludia nebudu utocit.. uz sme pomaly jak ti vyvoleni s ponorkovou chorobou...
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    43

Thumbs down Re: Luciano Pavarotti

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) backpain Zobraz Príspevok
    Aha dalsi ten s tych, ktorý si nevie pustit cudzi nazor. Si ako vidim zaslepeny velikostou mena a prave takym ako si ty sam nezalezi na ludoch. Chces mi akoze tvrdit ze zomrel len on ??? a nikto druhy na tomto svete, ktorý sa mozno snazil viac, ale nemal k tomu prostriedky ??? HANBA TAKYM AKO SI TY !!!!!
    HIGHWAY TO HELL
    Backpain, pises strasne odveci. V tejto teme sme vzdali uctu cloveku, ktory odisiel z tohto sveta a Ty to kritizujes. Hanba komu teraz, ze. Neviem, ci v Tvojom pripade hrozi, ze by si sa nad sebou aj zamyslel, ake veci tu pises a ako sa tu pred vsetkymi strapnujes.
    Pan Pavarotti by Ti urcite odpustil, my tiez. Ak sa Ti to tu nepaci, NEPIS SEM!!
    Co sa tyka toho "nazoru", to nebol nazor, ale bezduche vyjadrenie cloveka, ktory nema pravdepodobne ani uctu k sebe, nie to este k niekomu inemu.
    Akykolvek dalsi Tvoj prispevok v tejto teme, ktory bude off-topic, narazkou na inych clenov a pod. bude mnou hned vymazany.
    Téma o Rorym Gallagherovi:

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    Daemonion: sak to ze by si nemal co hrat
    -----------------------------
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Jul 2007
    Level
    33
    Sila Reputácie
    18

Fil, myslim ze vsetky tieto backpainove prispevky a odpovede na ne sa tu vobec nehodia, predsa len to ma byt tema venovana uuuuzasneeemu Umelcovi a preto ja navrhujem vsetky taketo prispevky presunut niekde do OT alebo rovno zmazat
    Last edited by kubix; 08.09.2007 at 13:23.

Členom od
    Nov 2005
    Level
    79
    Sila Reputácie
    43

tie prispevky predtym tam zostanu, aby sme sa netvarili, ze nic nebolo. Pokracovat v teme mozte kludne dalej.
    Téma o Rorym Gallagherovi:

reeller_sk: nebyť týchto zlosynov stále by sa hral jazzík a swing a nebol by to žiadny hnusný metal...
    Daemonion: sak to ze by si nemal co hrat
    -----------------------------
    NavzdyFender: ...a gitarista, ktorý má už na tom kolene toľko vyžmolenú gitaru...

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    17

Naozaj klobuk dolu pred tymto umelcom. Tie duety mi ukazali ze bol majstrom svojho oboru a ktovie ci sa taky este najde. Vzdy bude dost moznosti na presadenie sa v modernej hudbe ale presadit sa v klasike tak ako on, to si vyzaduje majstrovstvo.

Členom od
    May 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    17

Pavarotti bol nepochybne človekom, ktorý sa dostal do povedomia velmi širokému okruhu publika, a vôbec nepochybujem o tom, že v dušíach určite večšieho okruhu jednotlivcov po jeho smrti zostane kus prázdna, ktoré už nič nedokáže zaplniť.. nepochibujem o tom, že si určite zaslúži uznanie za celoživotné dielo a pod.. ale v každom prípade sa mi zdá trochu divné, že hoci ho tu opisujete spôsobom, že človek má pocit, že je váš celoživotný vzor, tu jeho meno spomínate v hitórii tohto fóra prvý krát.. teraz, po jeho smrti..
    Last edited by Emperror; 12.09.2007 at 18:52.

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    24

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Emperror Zobraz Príspevok
    Pavarotti bol nepochibne človekom, ktorí sa dostal do povedomia velmi širokému okruhu publika, a vôbec nepochibujem o tom, že v dušíach určite večšieho okruhu jednotlivcov po jeho smrti zostane kus prázdna, ktoré už nič nedokáže zaplniť.. nepochibujem o tom, že si určite zaslúži uznanie za celoživotné dielo a pod.. ale v v každom prípade sa mi zdá trochu divné, že hoci ho tu opisujete spôsobom, že človek má pocit, že je váš celoživotný vzor, tu jeho meno spomínate v hitórii tohto fóra prví krát.. teraz, po jeho smrti..
    Pokial si prečítaš môj prvý príspevok, tak tam vravím že toto je hlavne gitarové fórum atď.... chodia sem najviac gitaristi, ale podla mňa treba spomenúť významných hudobníkov a najme pamiatku. Uznanie môže povedať aj gitarista či klávesák ktorí operu nepočúva tak ako ja. Ja uznavam každého muzikanta čo vo svojom živote dačo dosiahol. Daco co oslovilo ludi. A nemusí to byť zrovna štýl ktorý ja počúvam. Nebola tu téma o ňom lebo pochybujem že tu ľudia počúvajú operu. No uznanie si určite zaslúži.
    Kapela Inštinkt

Členom od
    Jul 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    17

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Emperror Zobraz Príspevok
    Pavarotti bol nepochibne človekom, ktorí sa dostal do povedomia velmi širokému okruhu publika, a vôbec nepochibujem o tom, že v dušíach určite večšieho okruhu jednotlivcov po jeho smrti zostane kus prázdna, ktoré už nič nedokáže zaplniť.. nepochibujem o tom, že si určite zaslúži uznanie za celoživotné dielo a pod.. ale v v každom prípade sa mi zdá trochu divné, že hoci ho tu opisujete spôsobom, že človek má pocit, že je váš celoživotný vzor, tu jeho meno spomínate v hitórii tohto fóra prví krát.. teraz, po jeho smrti..
    ide o to ze clovek si uvedomi co ma az ked to strati takze pokial doteraz nebol spomenuty na tomto fore tak aspon teraz si to zasluzi

Členom od
    Oct 2006
    Level
    36
    Sila Reputácie
    20

Bude ho skoda

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky