+ Odpoveď do témy
Stránka 4 z 4 PrváPrvá ... 2 3 4
Zobraz výsledky 31 po 36 z 36

Téma: Luciano Pavarotti

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    39

Re: Luciano Pavarotti

Emperror, rozpravas pekne, avsak pisanie ti moc nejde . Drz sa toho...
    Nie je dolezite, ci ten alebo onen je niekoho celozivotnym vzorom. Na svete zije tolko ludi, co v zivote poculi a vedia o Pavarottim a pritom nepoculi ani takt zo ziadnej opery. Navyse, nie je vsetko iba o opere.
    Suhlasim s tym, co napisal Humi. Dodal by som este, ze je to diskusne forum a teda je tu mozne hlavne diskutovat. A tema suvisi (az prilis) s hudbou vobec. Ja tu nic divneho na tom nevidim.
    Vdaka za tvoj nazor...
    Last edited by marowak; 10.09.2007 at 08:53.

Členom od
    May 2007
    Level
    31
    Sila Reputácie
    17

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) marowak Zobraz Príspevok
    Emperror, rozpravas pekne, avsak pisanie ti moc nejde . Drz sa toho...
    Nie je dolezite, ci ten alebo onen je niekoho celozivotnym vzorom. Na svete zije tolko ludi, co v zivote poculi a vedia o Pavarottim a pritom nepoculi ani takt zo ziadnej opery. Navyse, nie je vsetko iba o opere.
    Suhlasim s tym, co napisal Humi. Dodal by som este, ze je to diskusne forum a teda je tu mozne hlavne diskutovat. A tema suvisi (az prilis) s hudbou vobec. Ja tu nic divneho na tom nevidim.
    Vdaka za tvoj nazor...
    keby som bol písal skôr, určite by humi-mu pripísal taktiež súhlas.. já som sa len snažil nejakým spôsobom naznačiť otázku, prečo chudáci umelci, a nielen oni, dosahujú najväčšieho pochopenia a ocenenia ich snáh a cielov až po vlastnej smrti.. myslím, že diskusia o niektorích aktéroch by bola omnoho užitočnejšia za ich života.. a tiež som chcel poukázať na to, že niektoré ovácie sa mi aj napriek tomu zdali trochu príliš prehnané.. teda, nevyslovujúce vlastný názor, ale skôr naznačujúce možno trochu pokrivený image nejakého oduševnelého hudobného kritika..

Členom od
    Aug 2007
    Level
    37
    Sila Reputácie
    19

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Emperror Zobraz Príspevok
    keby som bol písal skôr, určite by humi-mu pripísal taktiež súhlas.. já som sa len snažil nejakým spôsobom naznačiť otázku, prečo chudáci umelci, a nielen oni, dosahujú najväčšieho pochopenia a ocenenia ich snáh a cielov až po vlastnej smrti.. myslím, že diskusia o niektorích aktéroch by bola omnoho užitočnejšia za ich života.. a tiež som chcel poukázať na to, že niektoré ovácie sa mi aj napriek tomu zdali trochu príliš prehnané.. teda, nevyslovujúce vlastný názor, ale skôr naznačujúce možno trochu pokrivený image nejakého oduševnelého hudobného kritika..

hmm...zamer diksusie bol dobry... aj ja si ale myslim ze (netrufam si povedat kolko)% tu vyjadrenych ludi poznalo Pavarottiho max. tak z bulvaru... no na druhej strane je to aj mile ze mu tu prejavuje svoju uctu tolko ludi...a tak by to aj malo byt... ked je to uprimne (v co verim ze je)

Nenaspieval Pavarotti nieco dokonca aj so sepulturou? nieco sa mi mariiii...

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    39

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Emperror Zobraz Príspevok
    To je v poriadku, kazdy z nas je osobnost formovana prostredim, v ktorom zije a teda kazdy ma na vec svoj pohlad. A to je dobre, inak by nas uniformita nazorov a vobec vsetkeho znicila. Urcite si si aj ty vsimol, ze zivot bezi tak, ze naozaj mnohi (nielen umelci) sa az po smrti stanu velebeni do vysav. Preco je tomu tak?... Hmmm, ja odpoved nepoznam. Urcite to ma vsak nieco do cinenia aj so vseobecnym spolocenskym povedomim...

Členom od
    Mar 2007
    Level
    67
    Sila Reputácie
    24

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) marowak Zobraz Príspevok
    Urcite si si aj ty vsimol, ze zivot bezi tak, ze naozaj mnohi (nielen umelci) sa az po smrti stanu velebeni do vysav. Preco je tomu tak?... Hmmm, ja odpoved nepoznam. ...
    Odpoveď je jednoduchá. Človek si uvedomí čo mal až vo chvíli keď to stratí.
    Kapela Inštinkt

Členom od
    Nov 2006
    Level
    62
    Sila Reputácie
    39

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Humi Zobraz Príspevok
    ... Človek si uvedomí čo mal až vo chvíli keď to stratí.
    Velmi osobne, avsak kruto pravdive .
    Pozeral som na to globalisticky, skor z pohladu pristupu a zovseobecnenia faktov...

+ Odpoveď do témy

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky