Uzavretá téma
Stránka 3 z 7 PrváPrvá 1 2 3 4 5 ... PoslednáPosledná
Zobraz výsledky 21 po 30 z 65

Téma: hranie po tme

Členom od
    Aug 2007
    Level
    30
    Sila Reputácie
    18

Re: hranie po tme

Alebo je to tým, že mozog už pomaly prestáva pracovať. A hrou je nútený sústrediť sa. A keďže nemá žiadne vonkajšie vplyvy čo by ho rušili a v noci už ani vnútorné, tak nerobí nič iné, len riadi prsty.
    Musím tvrdo rokovať! -- I must hard rock!

Členom od
    Apr 2007
    Level
    39
    Sila Reputácie
    21

pravdepodobne v tom hra silnu ulohu klud. ja ked tak hravam tak bez PC sedim na posteli a len hram. sustredenie...
    +
    samozrejme sa na gitaru tesim cely den. no pridem domov a som unaveny a dost znechuteny zo skoly. takze ku gitare s chutou privoniam az neskoro vecer

pre mna je to jednoznacne klud
    I am with stupid ↑

Členom od
    Jul 2007
    Level
    33
    Sila Reputácie
    18

dokelu, vsetci to tu tak vychvalujete, to musim skusit, ale mne to pojde trochu tazsie kedze mam izbu so sestrou a ta este stale chodi spavat docela skoro, ale ja to nejako skusim, podla vasich prispevkov to je dost dobree, uz sa tesim
    ale inac Radkio, podla mna je to tym kludom a tym ze niekedy uz pracuje aj podvedomie (ak ste poculi niekedy o hladine alfa tak myslim ze aj tu to moze byt nieco take)

Členom od
    Jul 2007
    Level
    32
    Sila Reputácie
    19

Podla mna sa neda povedat ze napr v noci sa hra lepsie .. zalezi to od toho kedy si clovek dokaze v hlave "ustlat". U mna je to napr tak ze vzdy ked som dobre naladeny alebo ma nehryzu nejake negativne myslienky zvnutra tak sa mi sklada v hlave uplne super .. proste kracam cez mesto.. hra mi nejaka melodia v hlave .. hram compa .. a stale mi nieco hra .. a naopak ked ma daco trapi alebo proste som v negativnej nalade tak neviem zatat ani n.. proste akosi sa mi vytvori v hlave ticho a to tam je .. cize .. Schopnost hrat a skladat zavisi od stavu mysle cloveka a to je u kazdeho individualne .. jasne mozog je v inom stave vecer po dlhom bdeni ako rano cize to moze byt jedna pricina.

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    44

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kubix Zobraz Príspevok
    dokelu, vsetci to tu tak vychvalujete, to musim skusit, ale mne to pojde trochu tazsie kedze mam izbu so sestrou a ta este stale chodi spavat docela skoro, ale ja to nejako skusim, podla vasich prispevkov to je dost dobree, uz sa tesim
    ale inac Radkio, podla mna je to tym kludom a tym ze niekedy uz pracuje aj podvedomie (ak ste poculi niekedy o hladine alfa tak myslim ze aj tu to moze byt nieco take)

skus pouzivat sluchatka
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Mar 2007
    Level
    32
    Sila Reputácie
    18

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) kubix Zobraz Príspevok
    ja som mal na intraku spolubyvajuceho tiez gitaristu.. a mali sme na malej izbietke (4ke) tiez aj 100w marshalla... a nerobilo mu problemy hrat ani o druhej v noci na plne gule ked ja som sa snazil spat.. svinaaa.. bol to poho tipek.. ale najhorsi spolubyvajuci na celom svete..
    God bless HENDRIX SLASH FRUSCIANTE...
    Epiphone G400 CH

Členom od
    Jul 2007
    Level
    33
    Sila Reputácie
    18

dik za radu chalani ale problem je v tom ze doma nemam ziadny zosik ani kombo takze sluchatka nie su mozne, jedine cez PC a ten mam v obyvacke, takze to tiez vypadava a na sucho ma to moc nebavy, a akustika je docela slusne pocut takze to tiez nemozem bohuzial, ale ja to nejako vyriesim, asi sa uspokojim s tym ze gitara nebude zapojena

Členom od
    Aug 2007
    Level
    28
    Sila Reputácie
    17

ze skuchatka mi chvilku trvalo kym mi doplo (A) to neni az taka samozrejmost (ci hej?? no u mna ee ) ja si vystacim aj s mojou akustickoou (L) a vystacim si s nou aj vecer a aj po tme (L)

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    44

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Baruska Zobraz Príspevok
    ze skuchatka mi chvilku trvalo kym mi doplo (A) to neni az taka samozrejmost (ci hej?? no u mna ee ) ja si vystacim aj s mojou akustickoou (L) a vystacim si s nou aj vecer a aj po tme (L)
    tak kym sa nejako moc nerozjedes a nezacnes do toho mlatit ako o zivot tak sa da
    Bunnyyyyy!

Členom od
    Aug 2006
    Level
    91
    Sila Reputácie
    44

Citát Pôvodne Príspevok Pridal(a) Frusciante Zobraz Príspevok
    ja som mal na intraku spolubyvajuceho tiez gitaristu.. a mali sme na malej izbietke (4ke) tiez aj 100w marshalla... a nerobilo mu problemy hrat ani o druhej v noci na plne gule ked ja som sa snazil spat.. svinaaa.. bol to poho tipek.. ale najhorsi spolubyvajuci na celom svete..
    promin ale tomuto pribehu verit nemozem..uz si to tu aj tusim niekde pisal.. no ale.. neverim ze mal 100W marshalla ktoreho zapol naplno o druhej v noci a nikto mu nic nepovedal.. dost skresleny pribeh ..ale z casti mu verim.. len to nemoholo byt tak nahlas.. ved to by poculi aj susedne intraky

ja ked vystvaim 10W Marshalla tak na mna bliakaju cez den!!! susedia ze "co si myslis ze kde si?!" takze tak
    Bunnyyyyy!

Uzavretá téma

Informácie o téme

Users Browsing this Thread

Momentálne si tému prezerajú 1 užívatelia. (0 členovia a 1 hostia)

Pravidlá prispievania

• Nemôžeš pridávať nové témy
  • Nemôžeš pridávať odpovede
  • Nemôžeš pridávať prílohy
  • Nemôžeš upravovať svoje príspevky